והיום במסגרת שיעור הדיקציה השבועי שאני נותן בחינם ומטוב ליבי וגו' לקולגות

איציק5111

Well-known member
כשהיא תתנצל מתוך כוונת חרטה אמיתית וכנה, נשקול זאת. כל עוד היא מתנצלת בחצי פה, על חצאי אמירות ולא כולן, ועושה זאת רק כשהיא נלחצת ונאמר לה שאם לא תבטא את ההתנצלות היא לא תוכל להתמודד לכנסת, לא שייך בכלל לקשור לדבר הזה את המילה התנצלות.
השאלה למי היא נשואה לא קשורה כהוא זה לעניין (זולת זה שזה מלמד על היות בעלה מפגר פר הגדרה).
מה גאווה לרצוח בני אדם מתפללים? אתם צריכים להתבייש

איציק5111

Well-known member
א. שוב אין שום קשר בין הדברים.
ב. על מה אני צריך לגנות את "בן גביר סער או בנט"?
ג. גם לא שמעת אותי מגנה את מראענה דרך אגב :).
מראענה היא חלק מהדיכוי המתמשך שלכם הפכתם אותם לסוג ב לגזע נחות לעבדים שלכם.

גדעון סער אומר שאין כיבוש ובאותו משפט אומר נאפשר להם אוטונומיה. אז אם אין כיבוש מי אתה בכלל לאפשר להם? מי אתה שתחליט עבורם?

אני תומך בחלשים ומבין את כאבם ולא כמוך רוכב על גבם ומנסה לשבור אותם

Harrington

Well-known member
מנהל
מראענה היא חלק מהדיכוי המתמשך שלכם הפכתם אותם לסוג ב לגזע נחות לעבדים שלכם.
מתנצל, אך לא הבנתי את המשפט הזה.
גדעון סער אומר שאין כיבוש
צודק, מה לעשות.
ובאותו משפט אומר נאפשר להם אוטונומיה.
גם בזה הוא צודק, מה לעשות.
אז אם אין כיבוש מי אתה בכלל לאפשר להם? מי אתה שתחליט עבורם?
פשוט. אתה (ישראל) זה ששולט בשטח. הם מבקשים ממך את השטח ואת השלטון העצמי. על כן אתה זה שבהתאם לחוק הבינלאומי וכן אמות המוסר וכו', צריך להחליט מה אתה מאפשר להם ומה לא.
אני תומך בחלשים ומבין את כאבם
זה בהחלט חשוב, אבל בערבון מוגבל. תמיכתך בחלשים לא יכולה לבוא על חשבון לא צודק של אחרים. אם חשוב לך לתמוך בחלשים, תן להם את ביתך. את ביתי שלי תשאיר לי להחליט אם ולמי לתת.
ולא כמוך רוכב על גבם ומנסה לשבור אותם
לא רוכב על גבו של איש ולא מנסה לשבור איש.

איציק5111

Well-known member
היא לא ממש התנצלה.
אתם מעולם לא התנצלתם על כל הפשעים ואתם כל היום מחפשים שיתנצלו בפניכם.

גבעת עמל בת"א היה כפר ערבי,הוא נלקח מהערבים מישהו התנצל? ב48 ישבתם במקומם יהודים לפני כמה שנים זרקתם את היהודים לכלבים בשביל מילייארדים, מישהו התנצל?

רוב הזמן נח

Well-known member
אתם מעולם לא התנצלתם על כל הפשעים ואתם כל היום מחפשים שיתנצלו בפניכם.

גבעת עמל בת"א היה כפר ערבי,הוא נלקח מהערבים מישהו התנצל? ב48 ישבתם במקומם יהודים לפני כמה שנים זרקתם את היהודים לכלבים בשביל מילייארדים, מישהו התנצל?
יש לך הרבה בעיות שלא קשורות אלי.

רוב הזמן נח

Well-known member
לי אין בעיות אבל שאני רואה בני אדם ערבים ויהודים נרמסים למוות ע"י הימין אז זה מקומם.

אבל אתה מה אכפת לך? אתה חי טוב נכון? חחחחח עד שהסבל שאתה גורם יתפוצץ עליך
אבל השמאל הזיק לערבים יותר. יש אפילו נאום מפורסם בכנסת של זחלקה שאמר את זה.

איציק5111

Well-known member
אבל השמאל הזיק לערבים יותר. יש אפילו נאום מפורסם בכנסת של זחלקה שאמר את זה.
ב48 מדינת ישראל לא היתה מעצמת איזורית אז מה ההשוואה המפגרת הזאת? מה אתה משווה את ישראל של 1948 לישרטל של 2020?...

השמאל הקים את המדינה בשכל ואתם הרסתם

סתוונית333

Well-known member
היא לא ממש התנצלה.
מרעאנה התנצלה שוב על דבריה שנכתבו בעבר בין היתר ברשתות החברתיות. היא פנתה לשופטים: "נולדתי להיות גשר בין העמים. אני נשואה ליהודי והבת שלנו מאה אחוז יהודייה. אני מצטערת שאתם נאלצים לעסוק בזה, בטח יש דברים חשובים יותר ממני". היא הבהירה: "באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים - אני מתנצלת על כל דבר אחד שהיה יכול להישמע גזעני מסית או פוגעני". ההחלטה בעניינה תימסר עד יום ראשון בבוקר.

איציק5111

Well-known member
מרעאנה התנצלה שוב על דבריה שנכתבו בעבר בין היתר ברשתות החברתיות. היא פנתה לשופטים: "נולדתי להיות גשר בין העמים. אני נשואה ליהודי והבת שלנו מאה אחוז יהודייה. אני מצטערת שאתם נאלצים לעסוק בזה, בטח יש דברים חשובים יותר ממני". היא הבהירה: "באופן חד משמעי שלא משתמע לשתי פנים - אני מתנצלת על כל דבר אחד שהיה יכול להישמע גזעני מסית או פוגעני". ההחלטה בעניינה תימסר עד יום ראשון בבוקר.
לא יסלחו לה כי היא ערביה מבחינת הימנים היא נולדה להיות אוייבת ואזרחית סוג ב המקסימום שהם יתנו לה זה להיות עבד שלהם

איציק5111

Well-known member
גם יש שמאלנים שלא סלחו לה ויצביעו לגנצי האפס.
אין לי בעיה עם זה ורק שלא יצביעו סער או ביבי.

והעיקר שהעבודה תקבל כמה שיותר מנדטים וגנץ יעבור את אחוז החסימה. גנץ הוא איש שמאל מקווה שהפעם הוא התיישר ויעדיף לשבת באופוזיציה במקום לשבת עם ימניים. מקווה שהוא למד את הלקח

סתוונית333

Well-known member
אין לי בעיה עם זה ורק שלא יצביעו סער או ביבי.

והעיקר שהעבודה תקבל כמה שיותר מנדטים וגנץ יעבור את אחוז החסימה. גנץ הוא איש שמאל מקווה שהפעם הוא התיישר ויעדיף לשבת באופוזיציה במקום לשבת עם ימניים. מקווה שהוא למד את הלקח

גנץ הוא איש עלוב ושקרן .

Harrington

Well-known member
מנהל
אז זה אומר שההחלטה שלך מראש לא להצביע קיבלה תפנית ועכשיו לא תצביע?
טיפ קטן: כשאתה מגיב בלי ציטוט, במבנה הנוכחי של האתר מאוד קשה לדעת למי אתה מגיב. במיוחד אם היו מגיבים בין פרסום הפוסט עליו אתה מגיב לתגובתך.
במילים פשוטות: אין לאף אחד כאן (לדעתי) שמץ של מושג למי אתה פונה ולמי מכוונת שאלתך.

למעלה