חדש באגד! שימו לב לזה!

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
יש מצב שינסו בארץ את רנו?

חכה שנקבל את המרצדסים החדשים !
מבדיקת הדלפה שאני עורך המון זמן, הענינים בהנהלת מרצדס בגרמניה רוחשים כל העת ! לאט-לאט מתרקמת עסקה חדשה. אגד מאוד מעונינת במרצדס סיטארו 0530 כמחליף ל- 0405 ולמאן הבעייתי והלא מוצלח NL-313 שעושה את "המוות" לטכנאים הירושלמים. אוטו זה מתאים רק לאזור מישורי. מרצדס מתכוונת למכור סוף-סוף אוטובוסים מוגמרים ומוכנים לנסיעה מיידית. בדו"חות טכניים שראיתי לאחרונה, מסתמנת אי שביעות רצון הולכת וגוברת מכל דגמי VOLVO שבאגד. האוטובוס הוא זול וזו הסיבה היחידה לרכישתו בעבור 15 שנות שירות על הכביש. בקרוב אדווח לכם משולחן המו"מ בגרמניה. דווקא רכבי ה-MAN הבינעירוניים באגד נחשבים לסיפור הצלחה. הבעיה היא רק עם האוטו העירוני. נקווה לתוצאה חיובית על סכומי הרכישות. ללא כל ספק הוכח שמאז ימי בראשית האוטו המוצלח ביותר בירושלים היה המרצדס 0305 המוגמר מגרמניה. נקווה לראות שבירת שיאים עם ה- 0530 שמותאם באופן מעולה לטופוגרפיה קשה והררית.
אחרי שניסו בארץ את וולוו, סקניה ודאף (אגב, מה החליטו לגבי האחרון באגד?), יש מצב שינסו את רנו? הרי אתה (אביתר), כתבת פה בעבר שהם נחשבים בחו"ל למוצלחים. ודרך אגב, הסיטארו הוא לא 0505?

846

Active member
האוטובוסים של רנו נמכרים היום תחת

אחרי שניסו בארץ את וולוו, סקניה ודאף (אגב, מה החליטו לגבי האחרון באגד?), יש מצב שינסו את רנו? הרי אתה (אביתר), כתבת פה בעבר שהם נחשבים בחו"ל למוצלחים. ודרך אגב, הסיטארו הוא לא 0505?
המותג IRISBUS ששייך לאיווקו, אין יותר אוטובוסים של רנו. הדאף כרגע עובד באגד + (אלעד) ועדיין אין החלטה. הסיטארו הוא 0530 ולא 0505.

למה ברחת לנו?

המותג IRISBUS ששייך לאיווקו, אין יותר אוטובוסים של רנו. הדאף כרגע עובד באגד + (אלעד) ועדיין אין החלטה. הסיטארו הוא 0530 ולא 0505.
למה ברחת לנו?
אני חושב שאני מדבר בשם כולנו: אני, איל רכניץ, רתם קפלן וערן כשאני אומר ששמחנו לפגוש אותך במוזיאון היום ואף אחד לא חשב שזה אתה. בסוף רק אני ורתם קלטנו וחבל שברחת לנו כ"כ מהר משם. נשמח לראותך שוב (עם ההולנדית)!

ואלירן חדריה כמובן!

למה ברחת לנו?
אני חושב שאני מדבר בשם כולנו: אני, איל רכניץ, רתם קפלן וערן כשאני אומר ששמחנו לפגוש אותך במוזיאון היום ואף אחד לא חשב שזה אתה. בסוף רק אני ורתם קלטנו וחבל שברחת לנו כ"כ מהר משם. נשמח לראותך שוב (עם ההולנדית)!
ואלירן חדריה כמובן!

846

Active member
יש גם מי שצריך להתפרנס מנהיגת

למה ברחת לנו?
יש גם מי שצריך להתפרנס מנהיגת
אוטובוס...... מיהרתי לעבודה.

אולי 89-846 ??? ../images/Emo6.gif טייגר ../images/Emo6.gif

86-846-01 הוא מארס בסניף צפת
אולי 89-846 ???
טייגר

מצב
הנושא נעול.
למעלה