כישורית כפר אלים ונורא!!!!!!!!!!!

אני חושב שכשעושים לי מבט מאיים אעשה מבט מאיים בחזרה, אבל אשתדל לא לעשות קולות מאיימים ולא לצעוק. מבטים מאיימים יכולים להביא להתנהגויות תוקפניות ואלימות במקום הלא מסודר הזה.

נערך לאחרונה ב:
אני חושב שכשאומרים לשוטר או לשופט למה אני מצפה שיאמין לי או שיחליט בעצמו לפי הראיות, והוא לא מאמין ודורש לראות או לדעת עובדות, אפשר ואין לי ברירה אלא להגיד שלא אוכל לענות על השאלה. אם אענה על השאלה, אגלה מידע שאני רוצה להסתיר. אני מניח שעדיף לענות כך רק במקרים שבהם ברור שיש לי אינטרס להסתיר ויש אינטרס לחקור אותי, למשל כששואלים אם ביצעתי עבירה. אמנם לא רצוי לדבר עם זרים, כי הם לא יכולים להבין או לנסות להבין את דבריי. במדינה דיקטטורית ממילא אם לא יאמינו לי, יענו אותי ולא מאוד משנה מה אגיד וכבר עדיף לשתוק. אני חושב שהסיבה שמכים אותי בכפר היא בעיקר שאני עושה מבטים מאיימים וצועק. אני חושב שכאשר עושים לי מבט מאיים מותר לי להחזיר במבט מאיים כדי להתגונן, אבל עקרונית אצטרך לחייך ולהיות חיובי ושמח ולא מאיים וגם חשוב להשתדל לא לעשות קולות לא נעימים שמפחידים אנשים.

knagent

Member
אני חושב שכשאומרים לשוטר או לשופט למה אני מצפה שיאמין לי או שיחליט בעצמו לפי הראיות, והוא לא מאמין ודורש לראות או לדעת עובדות, אפשר ואין לי ברירה אלא להגיד שלא אוכל לענות על השאלה. אם אענה על השאלה, אגלה מידע שאני רוצה להסתיר. אני מניח שעדיף לענות כך רק במקרים שבהם ברור שיש לי אינטרס להסתיר ויש אינטרס לחקור אותי, למשל כששואלים אם ביצעתי עבירה. אמנם לא רצוי לדבר עם זרים, כי הם לא יכולים להבין או לנסות להבין את דבריי. במדינה דיקטטורית ממילא אם לא יאמינו לי, יענו אותי ולא מאוד משנה מה אגיד וכבר עדיף לשתוק. אני חושב שהסיבה שמכים אותי בכפר היא בעיקר שאני עושה מבטים מאיימים וצועק. אני חושב שכאשר עושים לי מבט מאיים מותר לי להחזיר במבט מאיים כדי להתגונן, אבל עקרונית אצטרך לחייך ולהיות חיובי ושמח ולא מאיים וגם חשוב להשתדל לא לעשות קולות לא נעימים שמפחידים אנשים.
אני לא חושב שמתנהגים אליך באלימות בגלל המבטים והקולות שאתה עושה.
בן אדם שפוי לא יתנהג באלימות רק בגלל שמישהו מסתכל עליו או עושה לידו קולות.
גם אם זה מפריע לו הוא ינסה לפתור את הבעיה בדרך אחרת.
אבל אנשים שנמצאים במסגרות טיפוליות הם אנשים לא תמיד שפויים.
וההימצאות במסגרת מדרדרת אותם עוד יותר וגורמת להם עוד יותר חוסר שפיות.
ולכן הם מתנהגים באלימות גם ללא סיבה מוצדקת.

אמרו לי שהפכתי לתוקפני ואני צועק ומקלל, אני חושב שזה בעיקר בגלל האלימות והתוקפנות שיש בכפר נגדי ואולי גם בגלל התוקפנות שהייתה לעולם נגדי במשך השנים. פעם התקשרתי לאח במרפאה לשאול משהו חשוב בקשר לקורונה וביקשתי לא לצעוק, אז אמר לי: שתוק ודבר יפה לאח, ניתק את הטלפון ולא ענה לי זמן ממושך. פעם דיברתי עם ידידה ליד המרפאה והאחות אמרה לי "אתה לא מנהל פה חקירות", אמרתי בכעס "אני לא מנהל חקירות!" אז האחות צעקה: "דבר אליי יפה כי לא אתן לך תרופות". אולי נהייתי תוקפני ולכן פוחדים ממני. נמאס לי. יש גם אנשים מחוץ לכפר שפתאום ניתקו לי את הטלפון ברגע ששמעו אותי, אולי עשיתי להם קול בטעות. אני מרגיש שמתרחקים ממני, ואני לא יודע למה. עכשיו קצת מתקרבים אליי אבל יש הרבה שמתנהגים אליי לא יפה.

נערך לאחרונה ב:
ודאי, הכול בסדר. אני מקווה שאם לא אהיה תוקפני, לא יהיו תוקפניים אליי. מצבי טוב, אני מצליח בלימודים ויש לי חברים שאוהבים אותי וידידה טובה שהייתה חברתי. אני חושב שאנשים קצת טיפשים. אין לי כוונה רעה נגד אף אחד, ובכל זאת הרבה חברים בכפר נטפלים אליי.

עכשיו יש מישהו ארור שמתעלל בי, צועק שיכה אותי ויבעט בי ורודף אחריי. אמרתי לצוות להעניש אותו קשה ולא ידוע לי שהענישו אותו. רק מדברים. אני לא צריך לסבול אלימות. איזו חוצפה.

למעלה