כמה כאב

KindOfFish

New member
אין מצב שהוא רזה !

עליי

1 תודה!
2 100%, נשבע לך באימא שלי (שניה בודק ..... כן. אני גבר יש לי שתי ביצים ואבר)

stolen waters

New member
תשמע. תראה.

הסיטואציה שהיא מתארת בקלות יכולתי להכנס לנעלייה. ובעלי רזה..

:)

KindOfFish

New member
כלומר את מלאה?

ובגלל זה את חושבת שבעלך לא מתעניין ?

אז יש לי חדשות בשבילך

תואהבי את עצמך, הוא יואהב אותך גם!
פנקי אותו תשקיעי ברומנטיקה .... תרדי לו!

יש לי חדשות בשבילך

בעלי חולה על שמנות כן כן שמנות. ובאשר לדימוי עצמי, לא מכירה הרבה נשים ששלמות עם גופן כפי שאני שלמה.

ולגבי הדרכת המין בוא נגיד ככה: סייג לחוכמה שתיקה

KindOfFish

New member
לא הגבתי אליך הפעם ....

זה היה מיועד למים גנובים ....

stolen waters

New member
לקח זמן לשאול.. לקח לך זמן לענות..

בכל אופן אני חושבת שאין הנחתום מעיד על עיסתו ועדיין בניגוד להצהרה הזו - פורום וירטואלי מה אכפת להעיד על עיסתי העיסתית?!

מבטיחה לך שלא למרות - אלא דווקא בזכות מלאותי , והיותי שופעת, אני בעיני עצמי בכל אופן (אולי זה קצת פחות באופנה במאה האחרונה נניח) משוכנעת שאני לא רק מלאה במקומות הנכונים, אלא מלאה בסקס אפיל שופע, כן, תרתי משמע.

אני מתהלכת בבטחון רב, ומבטיחה לך שכמות הגברים שמתחילים איתי ומרחרחים סביבי אינה קשורה בדרך זו או אחרת למראה שלי באופן מיוחד (כי סקסית זה קודם כל בראש, והכל הולך - וכן זה שאלה של טעם אבל תודה לאל הטעם של הגברים מגוון ככמות המגוון הנשי שקיים).. אם מתסובבים בהליכה הנכונה, מייצרים את המבט הנכון, ושמים את הבושם המתאים ביחד להופעה כוללת, סקסית מרומזת.. אני חושבת שהמלאות במשקל אינה חסרון אלא יתרון - וזה גם ביחס לסביבה בכלל וגם באינטימיות שיש לי עם בעלי.. אני לא שרה לחיי החברה - ולא מוטרדת בצורה פסיכית מכל גרם או קילוגרם אני חושבת שהתאוות לחיים לאוכל טוב, לסקס טוב גוברים בחשיבותם על לעמוד באיזה סטנדרט יופי בלתי מושג.

אולי מה שמאפשר לי יותר בקלות לחשוב כך הסטייסט אוף מיינד שלי.. או הנתונים הנוספים שעומדים לזכות.. הפרופרציות הנכונות, בלודינית טבעית, עיניים כחולות.. אבל בעקרון זה לא קשור - אפשר להפוך כמעט כל תכונה שלך לנכס - אם תדע/י להעמיד את התפאורה הנכונה.. המשחק שלך ישכנע..

המשחק אומר אני סקסית.

זה עבד שנים מאד טוב - עד שהכרתי את בעלי.. ועם השנים.. זה כבר משהו אחר.

אבל לא, אני לא חושבת שבעלי לא מתעניין בגלל שאני מלאה.

לשאלתך.

KindOfFish

New member
אז למה את חושבת, שהוא לא מתעניין בך

לפעמים עבודה רבה, טיסות לחול או נסיעות ללקוח, יכולות לגזול הרבה משאבים, וכוחות מאדם. ויש מצב שהוא למעשה כן מתעניין בך, אבל תשוש מידי.

וזו תשישות שהפכה לדרך חיים.

רצון להרשים את כל העולם ואחותו, משאירה אדם עייף ורעב בביתו.
מצד שני, גבר שמשאיר אישה רעבה בבית, וצמאה ליחס שתטפל בבנותיו זאת גם לא צורה!

לא יודע .... אני לא מכיר מה יש שם לעומק,
את אתה רוצה, אפשר במסרים או תמיכה פסיכולוגית אישית צמודה ....

stolen waters

New member
אין לנו בנות.. לא יודעת על מי דיברת..

בכל מקרה אני חייבת לעוף.

וכן, אין לו כוח.

KindOfFish

New member
שגיאת כתיב, לא רצונית

הכוונה אישה וילדים...
בכל מקרה "אין לו כוח זה לא סיבה"

stolen waters

New member
אין לנו לא מאלו ולא מאילו.. לא בנים לא בנות.

בכל מקרה מדובר בנו, אנשים עם טרפרמנט שונה..

אם נדבר על תחילת הדרך שאמרתי בוא נצלם.. בוא נצרף... בוא... כל היוזמות שלי.. לרוב המוחלט הוא סירב.. בהתחלה זה היה נגמר בבכי.. אחר כך בהתאהבות סמי דתית בבנאדם שהוא כל כך באופן אינהרטי לא סקרן - ותמים... ולא רוצה לצרף.. ולא רוצה לצלם.. ולא רוצה באינטרנט... ולא רוצה אנאלי.. ולא.. הכל בו בתולי. אין גברים כאלה. כאילו יש - הוא כזה.. אבל רובם המוחלט אינם.. ואילו אני באתי לפחות ביחס אליו מצידו השני של המתרס ואיכשהו היה אמור להיווצר איזון..

החשק המיני שלו נמוך, אבל זה גם משולב באנהדוניה כללית כזו.. לא משנה - אני לא מתכוונת לעשות פה אמנזה מורחבת לבעלי בשביל זה יש אנשי מקצוע.

כך או אחרת אני ממש לא נוקפת את זה למראה שלי ישירות אולי בעקיפין לכך שגם אני באיזשהו שלב הרמתי ידיים ממנו בניסיונות לעורר אותו - אין לי כוח - זה לא כיף לי..

גם שיש ויש מידי פעם, אני מרגישה שהתשוקה לא בוערת. לא בוערת בשנינו - לא יפה להפיל את הכל עליו.

יש כאן שותפות טובה, חברות טובה, מיניות טובה - אין.

אני דווקא רואה פה נקודת אור

משמעותית
שהיא השיתוף והפתיחות שקיימת ביניכם
את שיתפת אותו בגלוי בתחושותייך והוא כואב איתך ואפילו מגלה הבנה
זה מקום טוב להתחיל תהליך
אני לא מכירה אותכם אבל אולי האהבה שלו אלייך תביא אותו למקום שהוא רוצה לעזור לך לממש את התשוקה שלך גם אם הוא לא יכול להיות חלק בזה?

אם יש אהבה ותשוקה כל כך גדולה

לבעל , אין צורך לבגוד רק בגלל אי יכולת פיזית.

יש ידיים , אצבעות , לשון , ויברטור , סרטים כחולים , עיסויים.....אני יכולה לחשוב על כל כך הרבה דרכים לענג אחד את השניה ללא זין עומד.

אם יש תשוקה - יש הכל.
אם הלכה התשוקה אז הבעיה היא קשה.

למעלה