כמה כאב

zionllll

New member
אישה עגו

ממי אם מצאת למה היתיסרת כחי אויר תבדקי מה הולך ובזהירות וסודיות ..את חייבת ..מה לא תהני לך ממין בכלל כל חייך? את יודעת מה מפסידה
זה הטופ של הטופ דעתי בלבד

haze73

New member

עסק לא פשוט הם הנישואים.

אין סיכוי שאוכל לייעץ לך מה עלייך לעשות. סביר להניח , שהייתי מחפש לי מענה לתשוקות הללו - אך מחוץ לבית שלי.

האם קיימת ביניכם פתיחות תקשורתית, שבה תוכלו להעלות דברים ונושאים שהעניין בהם עלול להיות מורכב ולא נח ?

אכן בעייתי מאוד

כפי שאת מבינה מנושא הפורום את יכולה לנחש מהי העיצה שרובנו נתנו לעצמנו

לא נותר לי אלא לתת
ולאחל לך בהצלחה בהתמודדות הלא פשוטה.

* ומילה לחברי הפורום , למרות מה שנכתב כאן על הדרדרות במספר פוסטים של חברים , על פי השרשור הזה רובכם

אז מה עושים?

לאשה העגולה, שלום רב לך.
כן, הפעם מצאתי עצמי קורא בעיון את כל הפוסט הזה.
למה? בגלל הכנות ובגלל הכאב ובגלל שהבעיה המוצגת היא קשה והפתרונות הקלים אינם נראים באופק.
אחרי 6 שנים של נסיון משותף של שניכם לפתרון, להערכתי - וצר לי לאכזב אותך - הוא לא יימצא בתקשורת המינית שביניכם.
צריך להודות בכך שלעתים הפתרון האידיאלי, אינו בנמצא.
ואז, נותרו בפנייך שלוש אפשרויות:
האחת - לוותר ולהמשיך לחיות כך את חייך.
השניה - למצוא (הבנתי שכבר מצאת) את האיש שאיתו תרצי להמריא גבוה גבוה ולעשות זאת בשיא הזהירות והדיסקרטיות.
והשלישית - להגיד לבעלך היקר "מצטערת, לא יכולה יותר כך. אתה אהוב ליבי אך אני חייבת לעצמי חיי סקס עשירים יותר, מלאים יותר".
נראה לי שאת לא במצב של ויתור. עוד נראה לי שיהיה לך קשה עד בלתי אפשרי להסתיר את הקשר שיווצר עם מי שתבחרי.
ולכן, תמצאי את הדרך הנכונה, ואני מאמין שיש כזאת, להגיד לו כי למען עצמך, אך בעקיפין - גם כדי שהזוגיות של שניכם תישמר ותשרוד, את חייבת לצאת ולמצוא מענה לצרכייך.
אם את מרגישה שאת יכולה לעשות זאת באופן כזה שאושרך החדש יקרין גם לתוך הבית, הוא חייב את גדלות הנפש לאפשר לך זאת.
אפילו בחשבון אריתמטי פשוט: לא רק חייך ישתנו לטובה, יש סיכוי טוב שהרבה מתח שקיים היום בתוך ביתכם, יתפוגג וייעלם.
אם מי שקורא את דבריי מרגיש כי הפתרון הזה מוצג כמשהו אידיאלי ונטול בעיום וסכנות, לא לכך הכוונה, אלא להגיד: גם זו אופציה ולדעתי, במצב הקיים - הנכונה ביותר.

למעלה