לפתוח לא לפתוח לפתוח מממ

Love To love u

New member
לפתוח לא לפתוח לפתוח מממ

מי פה? מצ'עמם לי שמישהו ידגדג אותי בגב
שמישהו יכין לי
ידליק לי
ויכתוב לי מילים שיחרפנו אותי [גמרתם אותי היום]

nerissa

New member
אישה

חשפי קטיפת עורך למגע השמש תני לרוח לנשק חמוקייך גלי את צלליות סודך מטמונך הנחבא מעין מושא חלומותיי הרשי לכריות אצבעותיי לצייר מותנך וירכך וקרסולך הרשי לכוחה של תשוקה לחדור מבעד צעיפך אלילה בכסות חוה הרימי מבטך הנבוך ויאיר ברק תאוותך את מחשכי

אסתי69

New member
ישששששששששששששששששששש

היאר מתחילה להביא את זה הנה יש ויש ויש ויש עוד עוד עוד עוד

ליאלי 10

New member
בלהט הרגע הקיים

תליתי את עיניי בך אהובי החסרתי פעימה ועוד פעימה עם כניסתך בפעם הראשונה התלהטתי באלפי יקודות שרטטתי אותך בצבעי ארגמן זוהרים נדמה כי מקיצה אני מחלום ענוג ומלטף בוא נשחק באהבה..בוא ניגע אני ואתה בוא נערבל בתאוות בשרים, תשוקה וערגה ונשכח מכל הדברים השיגרתיים .. עולם גדוש בעינוגים בפינוקים לך חיכיתי אהובי כל החיים בוא ונישם את שמעבר לקיים אני ואתה.... והאהבה והערגה... }{ שלי...אפשר גם לכתוב משירי כאן<?

ילדה מדהימה תודה../images/Emo140.gif

רק שהיא משגעת אותי שהיא עולה למחשב היא שוכחת להחליף את שמי ואני כמו "סתומה" גם לא שמה לב. YYYYYYYYY ועוד איזה שיר על שמה

nerissa

New member
שירת קדם..

מגעים מלטפים, מכשפים, מרככים מטפסים לטיול תענוגות מציירים בעדנה עיגולים רוטטים סביב רכסי גבעות ורדרדות מגעים נודדים במישור מתנשם טועמים מירקם של קטיפה צוללים אל סבך לח, מחמם העוטף הבטחה חשוכה מגעים נושקים פסגת עונג תפוחה כפרפר הפורט על ניבלו האוויר מתמלא בקולות של שירה שירת קדם לאדם מצלעו

שעת חסדים../images/Emo20.gif

תן לי שעת חסד קטנה שעת אהבה בשבילי ובשבילך היא הפצירה בו ללא תקנה השמש שקעה לה בים קרניים אחרונות מעידות שעוד יום נגמר לו ונעלם זיכרונות לימים של גיפופים בלתי פוסקים... היא ערגה לאותם ימים בו גוף גוף הוא והיא נבלעים בין הסדינים הלבנים סערות חושים אשר הזכירו לה את סערות ליבו וליבה בשעות הקטנות של היום והלילה בהם התנו אהבה ללא הפסקה וכל מכאובי העולם התגמדו, הזיכרונות לא מפסיקים לעלות וצפים... ועל ליבה ופניה מעלים חיוך ותקווה לימים קלים וענוגים עם תשוקה ולהט אין סופי...

nerissa

New member
תאוות בשרים

ידיך לוטפות חלקת עורי ספונה בין זרועותיך אגן מחבק אגן חיקי משכן נשיקותייך נושמת ניחוח גופך הרמונית נשימותינו שוקטת ורחמי ספוג עסיסך רועד בערגה לוהטת מבין ירכיי התאוות נביעות מעיניי זורמים ומצענו סופג בעונג כתמי אהבת בשרים גופך שוקט אל שלי נשימותיך שניות קוצבות ושנת שביעות שולחת ידי שלווה מלטפות

../images/Emo27.gifבראשית../images/Emo37.gif

בראשית חגו להם פרפרי אהבה באויר בראשית היו מבטים מהססים נכלמים בראשית היו היסוסים לא היינו בטוחים בראשית את ידך נתת בידי נתנת את אמונך בדרכי בראשית למדנו לאהוב למדנו לחלוק בראשית למדנו איך להיות יחד ולבד בראשית למדנו לגלות רצונות ... בראשית היו הרבה חלומות ויחד איתם נילוו התשוקות בראשית נברא האדם ולצידו האישה ובין שניהם נבראה אותה אהבה תשוקה וערגה מופלאה.... זהו??...

nerissa

New member
חורףףףףףףף

גשם מצליף בלחיי שלוליות והקור מסמר פטמותיי רוח נושם בחרכי חלונות מצמרר חלקות ירכיי שרועה במיטה עירומה, מיותמת קול החורף מדליק בי ערגה גופי מתעורר ביקיצה מיוחמת משווע לחומו של מגע נוגעת ברוך בעורי המתוח מדליקה בו ראשית בערה נשימתי נבלעת בצווחת הרוח - שניהם מקימים בי סערה עיני נעצמות תחת עומס הסער מחפשות למולן את דמותך האקסטזה חותכת בעוצמה של תער עם כאב שרוצה כאן.. אותך..

אסתי69

New member
אפשר גם אחד?

תשוקה רוצה לחוש שוב את איברך פועם בי רוצה שוב להיות שם במקום בו מבט עיניים אחד גורם לעולם להסתובב... רוצה לגעת בך ולראות את הניצוץ הנדלק בעיניך מכמיהתך אלי רוצה לחוש שוב את ריפרוף ידיך על גופי נוגעות לא נוגעות מלטפות צובטות מרעידות.... רוצה לראות שוב בעיניך את הרגע לפני... כמיהה ערגה תשוקה אליך.... רוצה שוב לחוות את אותה תחושה מופלאה של חוויה שמימית בה בלי מגע אנו מתפוצצים זה בזו ולהיפך צמאה למגע למבט רעבה לכל טיפת תשוקה הנוזלת ממך... בוערת מתשוקה אליך

למעלה