לפתוח לא לפתוח לפתוח מממ

nerissa

New member
כמה ציפורים יש בשיר הזה -]

אני לא מסכימה לך! את כותבת יפה ואנחנו לא קוראים "שם" ממך מספיק!!! אסתי! תגידי לה!

תודה../images/Emo25.gif

מלאן ציפורימים...מ י ן הרגל שכזה
אני מבטיחה להוריד גם "שם",קצת יותר. כיווצ'וץ' של בוקר
ליום נפלא.

אסתי69

New member
ב ע נ ק

אני אוהבת את התשוקה שלך את הכתיבה שלך אותך
<אסתי שגאה בבן שלה המוכשר>

nerissa

New member
בערך ../images/Emo4.gif

כאילו.. יש משו שלא מצליח לך??? זה מזכיר לי - המון זמן לא טעמתי את הפסטו שלך. אני מוחה!

ורק אני תוהה

איפה הייתי עד היום...
תמשיכו, תמשיכו... אסתי אמרה שאני עדיין צעיר ואני אלמד בסוף...

וזה במיוחד ווישווילך../images/Emo25.gif

סימני האתמול סימני האתמול טבועים על גופך לא נסתרים, לא נחבאים סימן כחלחל גדול על כתף שרירית ושזופה ועוד סימן אדמדם מתנוסס בגאווה על מותן חלקה שפתיי ולשוני או אולי שיניי הטביעו חותם שפתיים אדומות צרבו נשיקה על גופך הלוהט ולשון חלקלקה ורטובה סילסלה החליקה ועינגה תשוקה בלתי נשלטת תאווה חסרת רסן בין ליקוק לנשיקה נלכד חלק זה או אחר בין שפתיי היוקדות ונשאב אל פי ביניקה חזקה גופך צמא למגע פי מבקש עוד השארתי חותמות לעונג כסימן אדום ויפה ואחר כחלחל ומטריף סימני האתמול על גופך זכרון עונג צרוף של שעות קסומות

../images/Emo9.gif ולפעמים...

לא צריך מלים... שתיקה או מבט בעיניים ישדרו את העוצמה... מבט בעיניים? אי'פשר עכשיו אז אני שותק...

מידגדגת תמינהלת../images/Emo151.gif

בוא בוא עשה איתי סקס חזק תצמיד אותי לקיר הקר ידיך תגענה בגבי מרימות זרועותיי אל על מפשילות חולצתי נוגעות לא נוגעות בגופי ידך נוחתת על ישבני אני נושמת עמוק....הלם קל הצליל המשכר הזה של ידך מצליפה בי השקט שמופר ע"י צליל נשימותיי ההמתנה להצלפה הבאה בוא תמשש את גופי הנח ידך על שדיי אל תפשיט את בגדיי מעליי החדר יד מבעד לחולצה מכופתרת למחצה חפון את שדיי, צבוט את פימטתי היצמד אל ישבני בוא חדור אליי חזק דבר אליי בשקט, בקול הגברי שלך גופותינו נעים בקצב שלך חזק ומהיר מלא אותי בזרעך מלא אותי בסערתך בוא חזק.......

nerissa

New member
גמני רוצה חזקקקק ../images/Emo7.gif

נריסה שחשבה שהיא קראה את המילה "שקט" איפשהו בתיאור הזה

אסתי69

New member
קפה חזק?

גבר חזק? סקס חזק מה חזק את רוצה נשמה <אסתי לביצוע משאלות הנריסה>

nerissa

New member
אהממממ..

סקס. סקס חזק ומתיש ומייזע וקורע ומכאיב ופראי ועמוק ויסודי וצועק ונאנח ולוחש ומתחנן ומלטף ונוגע וחודר וכובש ועוטף וסוער ומגרגר וגוער ו.. ואחר כך קפה

אסתי69

New member
../images/Emo124.gif הלו אתה שם מתבקש לקבלה

יש לך דרישה
<אסתי ממהרת לבצע>

אסתי69

New member
שם שם

ולא, אני לא מדברת על הבית בגבעה
למרות ש....קצת מחשבה יש שם איזה פרוותי צהוב הממממ אסתי חושבת מי הכי כדאי
מי דואגת לך יותר ממני?

למעלה