מה ההגדרה שלכם לסטוץ?

hot lover38

New member
חובת ההוכחה

אם כבר דיברת אז צריך לבדוק את כונותיך. אני דווקא חושב שהשרלילה הזאת מגניבה ואני מאמין שזה תקופה מסויימת בחייה וטוב שהיא זורמת עם הרצונות שלה. מה איתך , את זורמת, כנסי לכרטיס שלי ואולי נתכתב. have a good one

מה ההגדרה שלכם לסטוץ?

אני למשל הולכת למועדון זיונים פעם בשבוע ולחילופי זוגות פעמיים בשבוע ועם חלק מהאנשים שאני פוגשת שם אני בקשר גם מחוץ למסגרת המועדון או החילופים סתם בשביל הכיף זיון טוב וחברה נעימה מאחר ואני נימפומנית מוצהרת שנהנית ממין ולא מסתירה את זה אז זה אומר שאני סטוציונרית סידרתית? אשמח לשמוע את דעתכם

ScrewDriver

New member
מועדון זיונים?

הגדירי, הבהירי, נמקי, והביאי דוגמאות לחיזוק
יסלחו לי חברי הפורום המנוסים, אבל יש דברים שאצלנו בפריפריה נשמעים לקוחים הישר מתוך איזה רומן זול של אורלי קראוס... איך בכלל נכנסים לכזה דבר? הכל קליקות סגורות?... ובטח אני מתערב שלגברים לבד אין כניסה נכון? כבר מזמן הבנתי שלבד אנחנו נחשבים לסחורה סוג ד' במקומות שכאלו...
ולגבי שאלתך, נראה לי שהתשובה חיובית. מי שפדנט ומדקדק מאוד בהגדרה של "סטוץ" אולי לא יסכים איתי, כי בדרך כלל הכוונה למשהו חד פעמי, או מספר מועט של פעמים שלאחר מכן לא שומרים על קשר. אולי מינוח יותר מדוייק הוא שאת סווינגרית. אבל מבחינתי אין כל הבדל.

מועדון זיונים../images/Emo124.gif../images/Emo72.gif../images/Emo34.gif

זה מועדון שנקרא סאונה בר פרדייז הכניסה מגיל 18 ומעלה יש שם סאונה ג'קוזי ותאי השתוללות יש גם בר בתשלום נפרד המועדון הוא מועדון גייז ביום יום אבל בימי רביעי יש ערב בנים בנות ואני הולכת אליו כל יום רביעי כדי לבלות ולהינות מסקס טוב ג'קוזי חם ומהסאונות הרטובה והיבשה גברים שנכנסים לבד משלמים יותר אבל בהחלט זה אפשרי לבוא לבד

ScrewDriver

New member
ומה הטעם שלך?

או במילים אחרות, איזה סוג גברים עושה לך את זה בעיקר? יצא לך גם לעשות שם גם אורגיות?...
או שזה לא הטעם שלך? איפה זה בכלל נמצא? שוב סליחה על הבורות שבעניין. מודה ומתוודה - אינני מנוסה בהרפתקאות שכאלו.

כן בהחלט

אין לי טעם ספציפי אני לא עושה הפליות על בסיס גודל צבע או מראה מה שחשוב לי זה שיהיה גבר זורם שאוהב להתענג ולענג עם ראש פתוח לחידושים וכן במסיבות זה לא נדיר לראות מישהי רוכבת על אחד ומוצצת לאחר באותו הזמן אני עשיתי את זה די הרבה אבל בשביל זה צריך להיות אמון אני לא מכניסה כל דבר לפה בן כמה אתה בכלל? אני לא רוצה לקלקל ילדים המועדון נמצא באלנבי 75 בתל הביב

ScrewDriver

New member
סחתיין...

נשמע שאת בהחלט יודעת מה שטוב לך. לגבי, אין מה לדאוג - אני די רחוק מלהיות ילד, אני בן 27. זה לא אומר שלא הייתי שמח שמישהי פרועה תקח יוזמה ותקלקל את המעט שעוד נותר לקלקל אצלי...
בסך הכל יש לי נסיון סביר בהחלט בסקס אבל מודה שלא עשיר כמו של הרוב פה. יש לי עוד הרבה מה להשלים בכל מה שנוגע לסקס שאינו חלק מקשר של ממש. רק שבינתיים אני לא ממש מחפש סטוץ מהפורום הזה, אלא יותר רוצה סקרן לראות איך זה יתקדם פה ולהכיר את הנשמות הפועלות. גם אין לי כוונה ישר לקפוץ למועדון הזיונים הזה. את יודעת, לפעמים צריך קצת לגשש סביב הבריכה לפני שקופצים פנימה...

כרצונך../images/Emo3.gif צוללן

תעשה מה שאתה מרגיש לנכון אבל תיזהר שלא תפסיד הנאות בדרך לפעמים הכי כיף זה להיות ספונטניים או איך שמישהו במסיבה אמר אחרי זיון מוצלח כשמישהי ניסתה ללקק אותו עכשיו אני רגיש ספונטני עם חוש חמור

shovavi25

New member
לא מתחייב להגדרה המדוייקת אבל...

תראי, ברור לכל שאת אוהבת סקס, אוהבת אבל בטרוף, אז כן, חלק יגידו שאת נימפומית, חלק יגידו שאת סטוציונרית ואל תעלבי אבל חלק אוליי אפילו יקראו לך "שרמוטה" (אגב זה מושג שאני אישית לא מקבל ומבחינתי אין בכלל דבר כזה). אני פשוט חושב שאת אוהבת סקס, פשוטו כשמשמעו, וכל עוד זה עושה לך טוב ואת נהנית מזה שיבושם לך ותמשיכי עם זה... ואגב, אם הכוונה בשאלתך הייתה גם להבין אולי איך כל אחד מקבל את הכינוי סטוציונר, אז לדעתי, ואני מדגיש,לדעתי, זה לא כינוי מעליב בכלל, אפילו רחוק מזה. יש לי חברים וכמה ידידות שגם הן כאלה, אולי לא כמוך אבל עדיין שוכבים לא מעט עם מזדמנים למיניהם/ן, ואני עדיין מאד מעריך אותם כבני אדם בכלל, וכחברים בפרט... בדיוק כמו שלדעתי מישהו שהוא שמן צריך לחשוב אוליי שזה לא בסדר ולהמעיט מערכו, ולצערי יש לא מעט כאלה. בשורה התחתונה צריך לדעת לקבל כל בנאדם עם האופי שלו ולהבין שלא כולם תמיד מסכימים עם דעותיהם של אחרים, יש כאלה שמקבלים את זה בהבנה ויש כאלה שלא (אז זו בעיה שלהם) וואיי נסחפתי קצת הייתי אומר, לא נורא נראה לי שהבהרתי את עצמי
ואגב, גם לי היו "סטוצים", לא הרבה כמוך, בעצם רחוקק מאד מלהיות אפילו רחוק ממך
(2)

השאלה היתה

מה אתם מגדירים כסטוץ? מפגש חד פעמי? מפגש רב פעמי אבל ללא מחוייבות מאף צד? ובקשר לזה שאנשים עלולים לקרוא לי שרמוטה אני ממילא חיה לפי האימרה לא משנה מה שאחרים חושבים עליך חשוב מה שאתה חושב על עצמך ולכן אם אתה לא מצפה לכלום מאחרים אתה גם לא מתאכזב

גם אני הייתי פעם בסיטואציה כזו,

אבל בפורמט קטן יותר - לא במועדון אלא בבית פרטי שמישהו מארגן בו ערבים בסגנון הזה. היה מאד מדליק.

את מדברת על חילופי זוגות?

כי חילופי זוגות הם בדרך כלל בבית פרטי אלינו מגיעים בין 10 ל12 זוגות

R-o-i

New member
שימי זין על מה שאומרים,

לכי על מה שאת מרגישה... אם טוב לך עם זה. אל תתני לאף אחד להרוס לך... שיהיה בהצלחה רועי

shovavi25

New member
לשאלתך

אם את מתעקשת להגדיר סטוץ, אז אם כבר מגדירים לדעתי זה פשוט מפגש חד פעמי לצורך סקס ולא יותר,אם כתוצאה מפגישה במועדון באינטרנט או בכל דרך אחרת, ברגע שזה כבר נמשך מעבר למפגש אחד אפשר להגדיר את זה כבר כסוג של יזיזות...

הגדרה מעניינת../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif

אבל אז מתעוררת השאלה מה אתה מגדיר כיזיזות הרבה מהקשרים שאני מעורבת בהם הם עם אנשים שפגשתי במועדון או בחילופים והחלפנו מספרי טלפון כדי להישאר בקשר שהוא לא רק מבוסס על מין ככה פגשתי כמה מהחברים הכי טובים שלי או שהקשר הוא מלכתחילה כדי לצאת ביחד למועדון או לחילופים ואז מה זה סטוץ או יזיזות?

shovavi25

New member
תראי... תשמעי... תקשיבי...

כבר נכנסתי לקטע של ההגדרות אז יאללה... כמו שאמרתי קודם, כל עוד הפגישה היא חד פעמית ולמטרת הזיון בלבד, אז אפשר להגדיר את זה כסטוץ מה שנמשך מעבר למפגש אחד, והכוונה למפגשים נוספים שמטרתם היחידה היא זיון אז יזיזות מה שמלסוג של ידידות וחברות טובה, אז כבר לא נראה לי שאפשר להגדיר את זה חד משמעית, כי אני מתאר לעצמי שגם החברים והידידים האלו הם מעבר לסתם זיון שאת נהנת ממנו, אלא כמו שהגדרת אותם, "חברים הכי טובים שלי" אז כבר קשה לי להגדיר את זה... אולי חבריזים
בכל מקרה מה שחשוב וכבר אמרתי את זה זה שכל אחד יעשה כראות עיניו ומה שטוב לו לעשות וכל עוד הוא נהנה ממה שהוא עושה ומאיך שהוא עושה את זה אז, האנשים האלה חיים את החיים הכי טובים ושלמים שיכולים להיות..., ולצערי לא כולם רואים את זה כך..., אבל אלו שלא רואים את זה כך ושכואב להם, או אלוהים יודע מה מפריע הם כשהם נתקלים באנשים שלא מתנהגים כראות עיניהם אז שילכו לחפששששש..........

shovavi25

New member
גילי חבוי בשמי ../images/Emo13.gif

בטח כבר הבנת ש-25 (בעצם לא ממש אבל עוד חודשיים, אבל אל תגלי לאף אחד
)

למעלה