מה ההגדרה שלכם לסטוץ?

דנטל

New member
העלת לי שאלה

מה אתה מגדיר כנימפומנית? אני מזדיינת הרבה פחות ממנה וכבר קראו לי נימפומנית, וזה היה מעליב (שרמוטה לא מעליב בעיני), וזה גם לא נכון ברמת ההגדרה. יאללה, תענה.

shovavi25

New member
המטרה

הייתה להבהיר שאני לא אוהב להגדיר אנשים או לחילופין, נשים בכינויים כאלה ואחרים. לדעתי נימפומנ/ית הם פשוט כאלה שאוהבים סקס והרבה ובניגוד להרבה כאלה, הם גם מיישמים את תאוותם למה שמהנה אותם, מה שלדעתי הרוב סתם מדברים באויר, ומכריזים שהם אוהבים סקס בטרוף ובעצם לא ממש מיישמים, כל אחד מסיבותיו הוא... וגם אני אוהב סקס, ואת האמת כמה שיותר, אבל כמו שכבר ציינתי בהודעה מסויימת היום, אני נהנה יותר מסקס משולב עם רגש, למרות שיש לי סייג להעדפה זו והוא עצם העובדה שהסקס הכי טוב שחוויתי היה עם בחורה שנפגשתי איתה פעם אחת ולמטרה זו בלבד..., ועדיין הנאה זו הייתה מעצם האקט, אפקט הגמירה היה אלוהי פשוט... אבל עדיין ההנאה המוחלטת מבחינתי היא לא רק עצם ההנאה מהאקט הגופני עצמו אלא גם מהאפקט לטווח רחוק, ואני מדבר על עצם הרגשות שלי כלפי הבחורה... וואי, היום אני ממש נסחף בתגובות שלי...
נו קורה, פעם ב... מותר

lizard

New member
הגדרה שלי

משהו חד פעמי שלא לקח יותר מידי להשיג. היו לי יזה 5 סטוצים בחיים בנתיים. מדובר על שבוע של שיחות בטלפון או אייסיקיו ואחר כך פגישה למטרת זיון. אם זה יוצא יותר מפעם אחת אז זה כבר סטוץ מתקדם או קשר יזיזות ברמה כזו או אחרת.

דנטל

New member
../images/Emo45.gif

רק שעכשיו אני לא יודעת להגדיר את מה שהיה בינינו (חוץ מההגדרה "לא היה צריך לקרות").

lizard

New member
למה לא היה צריך לקרות?

בטח שהיה צריך. מכל ההתנסויות שלי החכמתי.
אני חשבתי שמה שהיה בנינו זה ידידות עמוקה. כנראה טעיתי.

lizard

New member
../images/Emo12.gif לא הבנתי ../images/Emo4.gif

אבל זה רגיל אצלי

דנטל

New member
תפסיק להשתמש בכל כך הרבה אייקונים

אז אולי תתחיל להבין טקסטים. בחיי שמיציתי את האייקון הצוחק. מזל ששמתי אייקון חיבוק, כי אותו בטח הבנת.

דנטל

New member
הבנתי את מה לא הבנת כבר בהתחלה

לא הבנת את הטקסט. ממתי מסבירים בדיחה? טוב, נו, "עמוקה" זה מה שקורה לידידות כשמזדיינים. יעני, כמו "הכרתי אותה לעומק". לא חשוב, עזוב. אני אולי אתחיל לחשוב איך לנסח דברים כך שגם אתה תבין.

דנטל

New member
אני תמיד שנונה בעיני

אני מצחיקה את עצמי המון. כשמבינים את הראש שלי, זה מצחיק גם אחרים.

שמוצקין

New member
../images/Emo12.gifאה חשבתי שעמוקה

זה סוג של תפילה או משהו כזה... לדוגמא" כנס התעוררות ...הרב יוסף יצחק ענקכבי בעמוקה
"

למעלה