מה ההגדרה שלכם לסטוץ?

ערס יקירי

אני לא יכולה כבר לחכות תעשה חיים באיטליה

נהג קטר

New member
לא סטוציונרית

סטוץ לדעתי הוא זיון חד פעמי שקורה בדרך כלל דיי באקראיות ואין לא המשכיות,מה שהבנתי ממך את יותר "מסודרת" בקטע הזה ויש לך זיונים די קבועים לפעמים עם אנשים קבועים אבל לא רק..

adorable

New member
עזבי אותך מהגדרות

אם את נהנית ממין, מה צריך לעשות כדי לשכנע אותך לתת לי לנסות לענג אותך?

לרוע המזל

אני נהנית לענג אבל אם אתה מעונין שלח לי לאי מייל פרטים עליך בן כמה אתה ומאיפה כדי שנראה אם זה בכלל אקטואלי אבל רק אם אתה לא נשוי האי מייל שלי מופיע בכרטיס שלי

עולה החשד...

שהאינטרסים שלך גולשים אל מעבר לזיונים בלבד. הייתכן שאת קשורה לצוות המועדון שאת משקיעה בקידומו בשירשור זה? האם מדובר בתחביב או מקצוע? או שמא חושד בכשרים אנוכי?

לכל הספקנים

ברצוני להבהיר שאיני חלק מצוות המועדון או מקבלת שכר עבור פירסומו אלא אני נהנית ללכת לשם להכיר אנשים חדשים ולבלות ומי שלא מוצא חן בעיניו זאת הבעייה שלו

oroy

New member
זה אומר שאת מחוברת ליצר ולטבע!!!

וזה גדול!!! וטוב!! והרבה יורת אמיתי ובכלל - בשביל מה לעסוק בהגדרות?? העיקר זה לחיות ולעשות את הדברים שאתה והרגש שלך והבייטים שלך בועטים ורוצים. בשביל שמישהו יסתיר?? עדיף לחיות ולחוות את מה שרובם רוצים אבל מפחדים להתמודד ולהודות. אגב אשת הנחש, תוכלי להמליץ על מועדון זיונים איכותי ומקום איכותי לחילופי זוגות? באם יש בעיה של חשיפת השם אשמח באם תוכלי לשלוח לי אל המייל הפרטי בתוד מראש, ישר כח, הרימי ראש והתגאי בחיבור שלך אל היצריות והטבעיות
)

chen31

New member
כן ירבו כמותך

האמת שאת השניה בחיי שאומרת את זה בגלוי וזה פשוט הדבר הכי מדליק בעולם הלוואי ואישתי הייתה כזו. כי זה פשוט מייאש לזיין כל החיים את אותו חור. "גועל נפש"

למעלה