מייקל הזה כזה תחמן!

אני רואה שדקדוק זה לא הצד החזק של

מעריצות היי פייב... "אני יביא לך..."? אולי אני אביא לך...? בכל אופן תיכף אני מביאה לך גז לפנים, דופקת לך אחד שלא תשכחי את הריח עד הגמר הגדול!

השרדות10

New member
כן,הקטע הוא רק שאף אחד לא שאל אותך

חתיכת ערסית ,קחי את הריח המסריח שלך ועופי מפה ,מאז שבאת לפה רק קללות בפורום,חתיכת טרולית מפגרת

silkii

New member
השרדות10../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

izmeral1

New member
איזה בלגן=כול הכבוד לך לטיפה מקטיפה../images/Emo13.gif

לי יש בטגם בשפה הספרדית והערבית המדוברת של פעם . זה אימרה כול כך צדקנית. לגבי שם אחת כאן המגיבות לך קווין לטיפה. זה בא מלמעלה. ולאימרה...כול אחד שהוא חושב שהוא חזק......הוא לא מודע עד כמה ירדוף אותו הכי חזק. בערבית קול רלאב ילקא ראלבו. וכך בסברדיתCualquiera que piense que siempre dura caída que lo encontraría difícil .. Así que ten cuidado). No siempre es más difícil) . זה לגבי המגיבים שחושבים שהם כול יכול לך איבונה הפוגנית כאן גם אותה מיק שמיק פשוט רוע לב יותא מהכתיבה שלכם כאן. ולך לטיפה . לגבי מייקל חוץ מזה שהוא חמוד חיצוני. הוא שום דבר אחר גם אני שרה מאוד יפה במקלחת חחח מייקל לעג לבוב דילן. רק לדעת את המותג הזה היה צריך הרבה כוח כדי ללעוג. לו. אומן בכול רמח עברב. הכון יש לו כמה קטעים בקול המיוחד שלו שהם מאוד מצחיקים. אבל זה בוב דילן. אפשר לצחוק בהומור עליו גם אותי הוא מצחיק. אבל להגיד שהוא לא נותן דבר רק קול מעוות. כך קרא לו מייקל ארפז. לשיר ושמוע זה אריק סיני אבי זה עניין של כמה שירים ולא יותר. בני אלבז בישבילי הוא מציג גם משהו מהזמר המזרחי נכון ויחד מזכיר לנו שיש בורא עום תמיד.- לפני הכול. משפט קטן לגבי השופטים בצוות של המחינים.. אם נתנו למייקל . מסיבה אחת פשוטה כדי לא לתת לחזקים להחליש אותם וכך אין מחלמות. כן מונעים מהם בלגנים. לרוב מייקל הרדים את רוב הקהל בשירים שהוא העביר. אז יאלה שלא יעבדו עליינו. לילה טוב לך קווין לטיפה69 ואנשים פה היציבים והאהובים ויש פה כמה ומנהלת הפורום הש]ית שלנו גם אני שף. לא מגיבה לעולבים ולא נפגעת מהעולבים הם תמיד יהיו בגדר העולבים

אין לי טענות כלפי המגיבה השניה.

אם זו דעתה אז זו זכותה אך לפחות היא לא התבטאה בצורה אכזרית כמו האספסוף ההיא עם הרמה של נעל.

בוףברכה

New member
ועכשיו../images/Emo115.gif... ../images/Emo221.gif ../images/Emo221.gif

למעלה