מי מכיר?

קפת

New member
מה קשור?

מי קשור? נגמרה הבמבה, יש ביסלי בטעם וויסקי. רוצה ביס?

אחותך שדות זרים

את כמעט העסקת אותי פרטית פעם, זוכרת? טובה גדולה עשיתי לך שלא באתי. תראי איפה שרי אריסון היום, בגלל אחיות פרטיות. תתפשטי, יש לי זמן. אני מחכה.

קפת

New member
מי מכיר?

כל היום אתם רק עושים ברדק, ואני, כמו מרוקאית טובה עושה לכם פאנלים בלשון. חידת מי מכיר חדשה,באדיבות הזמיר מקרית גת. וגם הישנות פה באיזור, כדי שתוכלו להבין מי יודע (בחבח, קפת והמלפפוצים) ומי סתם עושה את עצמו(כל השאר). בתיאבון.

קפת

New member
החידה של נינטייב

אחראי ללידת "אירופה" שאנחנו מכירים, ואחראי לאחד הזיופים המוכרים בהיסטוריה הידועה. מי האיש ומה הזיוף?

קפת

New member
רק פתחתי תפה, מסתבר שאני הברדקיסטית

הכי גדולה. יהודים, רחמו. אני בסך הכל מרוקנית חסרת השכלה, ו"תפוז" מתעווז עלי. ה"מי מכיר" המקורי למטה איפשהו. ניסתי, בחיי שניסיתי. איני יכולה עוד!

תגיד לי ילד

זה תחביב כזה? להסתובב באינטרנט ולעשות אאוטינג? או שמישהו הזמין את המידע החיוני ושילם לך בטובות הנאה? אתה צריך להתבייש לך! ככה מפזר תמונות. להבא תבקש רשות או שנמחק לך פרק בזכרון הקולקטיבי.

תשובת הילד...

כמובן שלא מדובר בתחביב, אלא בטובות הנאה (אם אפשר לקרוא למציצות של קפת הנאה). כולי בושה התמונות מפוזרות בכל רחבי הממלכה ולא רק כאן, אבל בודאי תבין אחותי נחמה, שבמציצות עסקינן והמציצה גוברת על כל בושה. <י'שך אולי שקית במבה ספייר? רוצה להחליף בלייבליידס?>

עוד התחכמות משעשעת כזו

ואתה מקבל זריקות של חיוכים לשבוע וגבעטרון באוזניות. נראה אותך מתעוות אז.

קפת

New member
גבעתרון?

את אכזרית, אשה!! יותר עדיף תשימי לו הסברים גינקולוגיים. הבנדם סבור שיש קשר בין שחלות לואגינות, וזה בלתי נסלח.

אז נקשור לו בחצוצרות ונכה לו בתוף

בואי נתחיל מהבייסיק. ילד, תקרא לאמא בבקשה שתראה יחד איתך. ותגיד תודה שקיצצתי שם כמה תמונות קשות מאוד לצפיה. מילה אחת לא במקום ואתה מקבל אותן היישר להארדיסק.

טוב אחתו נחמה, מה שתגיד

אולי נפתח שורשור חדש על מה מביא גברים להסתתר אחרי ניקים נשיים? מה דעתך?

קפת

New member
אני בעד!!!

בואו נעשה אאוטינג לכל הגברים פה שנקראים בשמות של נשים, ולהפך. יאללה, ירוקון, תתחיל!!!

אז נתחיל באחותי נחמה

ספר לנו נחמה היקר, האם אתה מתהדר גם בבגדי נשים ככה בשקט באפלת הלילה, מול המראה, או שאתה מסתפק בריגוש מהתחזות לאישה וכתיבה בלשון נקבה? לכמה אורגזמות הגעת עד כה מההתחזות הזו? שקלת ניתוח שינוי מין? ולכולם, דרוש שם תואר לשימוש בניק נשי לגברים ולהפך. טרנסג'נדר? יש למישהו רעיון אחר? <לדעתי אם אני ממש אקדיש מחשבה (קשה לי בדרך כלל), אוכל לעשות אווטינג לניק הקודם (וואלה?!) של אחות נחמה...

a cock in a frock on a rock

למעשה, באפילת הלילה, אני מעדיפה להתהדר בכתונת הלילה שלי ומסכת אבוקדו מרעננת, מול המראה אני נמצאת בשעות האלה כדי לסדר גבות ואחר כך אני במיטה. את האביונות שלי (איזו מילה אומללה) אני מקבלת ממקומות אחרים ולא מהבגדים שלי, אך איני מתכוונת לתת לך דין וחשבון בנוגע אליה. חביבי, תחשוב ממש חזק ואולי תוכל לאאוטטני. תוכל תוך כדי להגג עלי בכרטיס הביקור שלי, ואולי, כשתראה את התמונה שם, יעלו לך רעיונות חדשניים. בינתיים, חיזקתי לך את הרצועות במיטה. הכל כדי שלא תיפול.

שערוריה

אני קוראת להנהלת תפוז למנוע הפצת תמונות של גולשים תמימים ובעיקר של מנהלי פורומים שחשופים בעיקר לביקורת ולהטרדות של טרולים כדוגמת הירוק הזה. יש לסלקו לאלתר מן הפורום בפרט ומתפוז בכלל, ויפה שעה אחת קודם. האאוטינג הזה הוא בזיון לשלטון החוק הדמוקרטי.

וגם לך אשיב, מגלומנית מתחילה שכמותך

מצטרף לקריאה שלך לסלקי מהפורום מתפוז ומהעולם בכלל, מקווה שמישהו ישמע אותנו ויעשה עם זה משהו. ידח אם זאת, תשטשתי את הפנים של קפת (סכין קצבים רגילה), ככה שלא ניתן יהיה לזהות אותה. מה גם שקפת היא לא גולשת תמימה וטרולים לא מזיזים לה את קצה השחלה הימנית של הואגינה השמאלית. אבל את מיד תקפת אותי, ניחא העיקר שנהנית... שיהיה לך ערב קטיפתי נהדר

למעלה