מי מכיר?

יס באך

New member
למה, למה אתה מגלה לכולם?

אתה חושב שזה פייר? אני משחק אותה בן 20+, ואתה ככה בא וקורע את המסיכה? הבנות לא ירצו אותי עכשיו. הכל, אבל הכל על אחריותך.

קפת

New member
יודה ובאך!

סליחה שאני מתערבת (בכל זאת, אני מנהלת המחלקה, לא?) אבל לשניכם נוטף הקטטר, ואני מציעה שתגשו לנחמה להחליף שקית. הבנות יחכו. או שלא.

קפת

New member
אם...

1. תתפשט 2. תעבור בדיקקות וימצא שבריאותך תקינה אך לקויה 3. החוקן יעבור בשלום 4. גם הסרת השיער מהגב 5. לא תתעקש לחבק אותנו 6. תביא איזה שיר מעפן או מאמר פלצני 7. תגיד "אני" "אני" "אני", בכל משפט שני אולי נסכים גם "לעלות" עליך.

שביסטית

New member
אסור אנסי חיבוקים?

אז מה אני עושה פה?! תהיות, תהיות קיומיות.. כה הרבה ואני כה קטנה!

Fish in the sea

New member
למה את אומרת מעפן על שיר שאת

לא מכירה? זה חלק מהקטע של המגלומניות כאילו כזה כאילו?

שביסטית

New member
אני חושבת שהיא דיברה באופן יותר

גלובלי, ולא אלייך ספציפית. יש הרבה שירים פלצניים. אך החשדות שלך מסגירות את עצמך.. האם סופסופ אתה מודה שמיוז פלצניים?!?!

שיר מעפן? בבקשה, אבל לא שלי

השקיע הכל, כן, קיווה לקריירה למרות שאמרו לו: תמצא תחום אחר הוא ראה את עצמו מאושר על הבמה הוא התחיל לגדל פאות והבטיח שלא יאכזב, הוא עבד שעות וכתב אפילו שיר שמח קל על אהבה לא בא לי לשמוע, אמרו לו לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל אז קנה לו איפור והרכיב לו כנפיים השיג חוזה בפאב די ידוע וחיכה למחיאות כפיים כשסונוור מאורות הבמה אך נדהם לגלות שבמקום מחיאות הפתיע אותו מטר פחיות שקרעו ממנו ת'כנפיים והוא נשאר עירום על הבמה לא בא לי לשמוע, אמרו לו לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל הוא המשיך לנגן ולשיר על אף האיפור הכבד שנטף מעליו שיכורים צחקו, צעקו להוריד אותו מיד מהבמה בין הכיסאות בשדה הקרב הופיעה מתוך חלומותיו היא החזירה לו את הכנפיים והוא שב לשיר רק בשבילה לא בא לי לשמוע, אמרו לו לא באתי לראות את השואו שלך לא בא לי לדעת מי אתה בכלל לא בא לי לשמוע, אמרו לו לא באתי לראות את השואו שלך אבל הוא המשיך לשיר רק בשבילה ואם יצא לי בזכות שיר זה שמישהי "תעלה" עלי ולו בוירטואליה דייני.

יס באך

New member
העליה פה, גם וירטואלית

לא קשורה למגדר. אתה מבין סוגיות מגדר הן סוגיות, שפורום מגלומניה נוטה לשקוע בהן בשצף קצף.

קפת

New member
יהודה

פה לא מעלים שירים ללא ציון קרדיט. נכון שכולם שומעים את השיר ברשיו, והדורבנים זה הבון טון של החודש ובכל זאת. קצת כבוד ליוצרים. בבקשה לטרוח ולמצוא את הקרדיטים למלים וללחן.

קראו לי אז באתי

אני שמחה מאד לקרוא שהגיברת המנהלת שומרת פה על זכויות יוצרים בחושך ומוציאים באור. איפה פה מחלקים את התרופות? אני יש לי רק שאלה..

יס באך

New member
תיכף תבוא אחות נחמה

היא המומחית שלנו לתרופות ולחוקנים. רק תזכור/י היא נוטה לדרוש פירוט חושפני מאוד.

קפת

New member
אהובתי../images/Emo23.gif../images/Emo142.gif../images/Emo41.gif../images/Emo110.gif

את יכולה לפנות לחדרה של האחות נחמה, שלישי משמאל, במזדרון.

אני אראה לה את שלי

אם היא תראה לי את שלה רצוי עם מיני, מחשוף עמוק ועקבים. אבל גם עם סתם חולצה צמודה אני אתפשט לה לאחות נחמה.. תגידי, דר. קפת.. בתור חברה של חבר אין לי פרוטקציה לקבל תרופות ישר מראש המחלקה שאת מפנה אותי ככה לשדות זרים?

יס באך

New member
אבל האחות היא ראש המחלקה

הדוקטורית חותמת רק על אשפוזים כפויים, ללא פגישה עם הפציינטים. 'תלוננו על זנ כמה וכמה פעמים עכשף את בצרות כי היא אמרה: סתמי ותתפשטי. ====== לא עשיתי כלום, בחיי רק הזברתי לה

היא תמיד אומרת

אבל לא מקיימת אף פעם. ת'יודע כמה פעמים כבר השאירה אותי סותמת ומפושטת בחושך והלכה לה? טפי עליה, אין לה זמן למטופלים. אני אלך לטמון את ראשי בחזון של נחמה.

קפת

New member
ד"ר קפת, וגברת בוקובזה

אני בכלל רק מריונטה פה. ועכשיו מסתבר שאני גם גננת פולניה עם

מריונטה זה תירוץ מצוייין

לחבלים האלה שנשארו לך על הידיים מאתמול בלילה. אפשר במבה?

למעלה