מעודדים לקנות

שמלת תחרה1

Well-known member
היום נקבל הנחות
לא יגנבו 50 גר'
יש כפל מבצעים
האם תצאו לקנות, או תקנו מה שאתם צריכם,
תודה מבצעים לא בשבילי?

אור גינאל

Well-known member
למה תמיד יש הנחות על מה שאני לא צריך ?
לא רק אתה לא צריך אותם, אלה מוצרים שאף אחד לא צריך אותם, ואף אחד לא קונה אותם, ואז כשהם נתקעים בתור מלאי בחנות, כדי להתפטר מהם מחליטים לעשות עליהם מבצע. אז אם אתה הולך על חוכמת העדר, כל מה שאתה רואה שיש עליו הנחה - שישאר בחנות.

GoldenEyes

Well-known member
לא רק אתה לא צריך אותם, אלה מוצרים שאף אחד לא צריך אותם, ואף אחד לא קונה אותם, ואז כשהם נתקעים בתור מלאי בחנות, כדי להתפטר מהם מחליטים לעשות עליהם מבצע. אז אם אתה הולך על חוכמת העדר, כל מה שאתה רואה שיש עליו הנחה - שישאר בחנות.
ולא רק זה ,
הראו אתמול בחדשות שעאלק מבצעים , הקפיצו מחירים לפני כן , ועכשיו כאילו הנחה למחיר הרגיל עאלק

SupermanZW

Well-known member
היום נקבל הנחות
לא יגנבו 50 גר'
יש כפל מבצעים
תודה מבצעים לא בשבילי?
יש מבצעים בכאילו (מה שקורה בדרך כלל) שעדיף להתעלם מהם ויש מבצעים אמיתיים (נדירים, בהם באמת מורידים מחירים של מוצרים מסויימים באופן מהותי ובלי טריקים של 1+1 או קנה X קבל Y מתנה כשלפחות אחד מהם אינך צריך) ממבצעי טריק אני מתעלם, מבצעים אמיתיים אני מנצל.

Harrington

Well-known member
מנהל
היום נקבל הנחות
לא יגנבו 50 גר'
יש כפל מבצעים
תודה מבצעים לא בשבילי?
לא רואה שום סיבה שלא ליהנות ממבצעים, אבל בדרך כלל אעשה זאת ביחס למוצרים שממילא תכננתי לקנות. כלומר הפרסומות הרגילות שצועקות על הנחות מיוחדות וכו', לא עושות לי הרבה וכנראה שלא ישכנעו אותי לקנות שום דבר שלא הייתי קונה גם אלמלא המבצע.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היום נקבל הנחות
לא יגנבו 50 גר'
יש כפל מבצעים
תודה מבצעים לא בשבילי?
כבר שבועיים שאני מוצף בהודעות בלאק פריידיי.
לפני חודש חשבתי לרכוש טלויזיה גדולה וחדשה לסלון
אז כך שאני מכיר את המחירים של כל הדגמים
חשבתי לתומי שכדאי לחכות לבלאק איז בלאק ואולי להשיג אחת במחיר מציאה.
אז ההודעה המרעישה שלהם במיילים שהם מפציצים
היום - זה -בלאק - פריידי -כנס- ותתחיל לחגוג.
נכנסתי והמחירים נותרו בעינם.
מה שכן, המחיר שלפני הסערה..
זה שרשום בצד עם פס אלכסוני מרוח עליו, הוא עלה באופן מוזר. :-D
ובכלל, המבצעים הם על הקונים ולא להפך. |יעני|

משתפרת1

Well-known member
כבר שבועיים שאני מוצף בהודעות בלאק פריידיי.
לפני חודש חשבתי לרכוש טלויזיה גדולה וחדשה לסלון
אז כך שאני מכיר את המחירים של כל הדגמים
חשבתי לתומי שכדאי לחכות לבלאק איז בלאק ואולי להשיג אחת במחיר מציאה.
אז ההודעה המרעישה שלהם במיילים שהם מפציצים
היום - זה -בלאק - פריידי -כנס- ותתחיל לחגוג.
נכנסתי והמחירים נותרו בעינם.
מה שכן, המחיר שלפני הסערה..
זה שרשום בצד עם פס אלכסוני מרוח עליו, הוא עלה באופן מוזר. :-D
ובכלל, המבצעים הם על הקונים ולא להפך. |יעני|
בנוגע לטלויזיה:
הילדים קנו לנו אחת חכמה לסלון כדי להחליף את ה- 26 אינץ' הישנה שהיתה לנו. קנו זולה (האייר). זמן מה אחרי כן החלטנו להחליף את הישנה בחדר השינה. החלטנו לקנות מותג שבעבר הוכיח את עצמו, קנינו טושיבה. בערב ראש השנה מתה הטושיבה. ההאייר הותיקה יותר ממשיכה לתפקד (טפו טפו טפו). טכנאי התגלגל מצחוק ואמר שאפילו לא מנסים לתקן כאלה (הערה: הווליום עבד, המסך לא, בדיקה מהירה- זה לא היה איזה פיוז או חוט שניתק). הפעם לא הלכנו על מותג. קנינו טלויזיה מהזולות. כרגע לא יודעת אם להמליץ, נראה כמה זמן היא תחזיק. אבל טושיבה בגודל שקנינו היתה עולה כפול, שלא לדבר על סוני.
כבר ראינו שאם קונים את אחד המוצרים הזולים (שופרסל מקדמת את פילוט, למשל. בעולם הקולנוע גם יש אחרים) משלמים שליש או חצי מאשר עבור המותגים המוכרים, כשהמותג שנושא את תהילת העבר לא תמיד עמיד יותר.

GoldenEyes

Well-known member
בנוגע לטלויזיה:
הילדים קנו לנו אחת חכמה לסלון כדי להחליף את ה- 26 אינץ' הישנה שהיתה לנו. קנו זולה (האייר). זמן מה אחרי כן החלטנו להחליף את הישנה בחדר השינה. החלטנו לקנות מותג שבעבר הוכיח את עצמו, קנינו טושיבה. בערב ראש השנה מתה הטושיבה. ההאייר הותיקה יותר ממשיכה לתפקד (טפו טפו טפו). טכנאי התגלגל מצחוק ואמר שאפילו לא מנסים לתקן כאלה (הערה: הווליום עבד, המסך לא, בדיקה מהירה- זה לא היה איזה פיוז או חוט שניתק). הפעם לא הלכנו על מותג. קנינו טלויזיה מהזולות. כרגע לא יודעת אם להמליץ, נראה כמה זמן היא תחזיק. אבל טושיבה בגודל שקנינו היתה עולה כפול, שלא לדבר על סוני.
כבר ראינו שאם קונים את אחד המוצרים הזולים (שופרסל מקדמת את פילוט, למשל. בעולם הקולנוע גם יש אחרים) משלמים שליש או חצי מאשר עבור המותגים המוכרים, כשהמותג שנושא את תהילת העבר לא תמיד עמיד ליותר זמן.
נכון
האיכות ירדה פלאים , מה שהיה פעם איכות ואריכות ימים היום שווה לת**
כמעט הכל מיוצר ומורכב בסין , מדביקים על זה מדבקה והופ המחיר קופץ פלאים
עדיף לקנות משהו לא מותג בזול שיישאר כמה שנים ואז כל הכיף זה לקנות חדש ומתקדם יותר
אני עדיין מתגעגע לדודה בלה ששירתה אותי נאמנה 30 שנה לא התקלקלה ולא התלוננה

למעלה