סיור סליחות בצפת

zivv20

New member
נצל"ש - מחפש תמונה ממוטו.

או מגזין אחר. אופנוע בהשכבה אני חושב באחד מכבישי הצפון, שהרוכב נוגע בכביש עם הכפפה. אני חושב שזאת תמונה מוכרת שהייתה פה פעם. תודה רבה.

zivv20

New member
תודה רבה !!

אחלה של תמונה. ביחד עם זאת שהועלתה פה שבוע של עבר של בוחן מוטו עם חליפה אדומה!! תענוד לעיניים. יש עוד מיוחדות כאלו ?

Spondylus

New member
מאז הרבה מים זרמו בנהר...

וצולמו תמונות הרבה יותר מגניבות חפש תמונות תחת "אביעד אברהמי" "כפיר לוין" או "אלי פאנגס" בפורום ובגוגל. תמצא תמונות יותר מגניבות ובאיכות יותר טובה. עם כל הכבוד לסקניה וגבב

TShavit

New member
הלו הלו...

מילא כבוד לגב"ב - מה עם כבוד למי שצילם אותו?? ואם נהיה רציניים לרגע, הרי שמבחינת איכות טכנית של אותה תמונה, אני לא חושב שהמצלמות הדיגיטליות של היום מוציאות תוצאות טובות יותר ממצלמות הפילם של אז ולא חושב שלאותה תמונה חסר משהו בהיבט הזה בהשוואה לתמונות שאני מצלם היום. להיפך, אם כבר. ולגבי המגניבות - זה כבר ענין של טעם, ואני לא בטוח שהטעם שלי מסכים עם שלך. נכון שהיום, 14 שנה אחרי ועם צמיגים דביקים בהרבה, מגיעים לזויות השכבה גדולות יותר - אבל לא נתקלתי בהרבה צילומים של אופנועים שעושים ככה חריצים באספלט (ומוציאים גיצים אמיתיים, להבדיל מכאלו שמקורם בטיטניום בסליידרים...
). טל

Spondylus

New member
נכון.

חשבתי שמחפש התמונה חופר אחריהן ברשת האינטרנטית. ושם - ניתן למצוא "תמונות יותר מגניבות ובאיכות יותר טובה" בכמות גדולה יותר. כמובן שאתה צודק שמרבית הקרדיטים מגיעים ... לצלמים
יום טוב

zivv20

New member
יש לך עוד כאלה בארכיון ?

דווקא התכוונתי לתמונות האלה הישנות ממזמן. פשוט אוהב את האופנועים של אז.

Mr BIG Biker

New member
למה למה המנחוס הזה עם המצלמות המעאפנות

אפילו שנילקח תוך וידאו או שהעדשה דפוקה או שמגיעים למקום ומגלים שאין סוללות או ש... הכי קטע לגעת עם הכפפה בכביש ולהיזכר שזה זוג Spidi Penta ,שעולה מעל ל1000שח, וזו הרכיבה ה2 שלי איתן
עצירה מצד, תופס את הרוכב ה
שרוכב עם כפפות קרועות (בכל קבוצה יש לפחות אחד כזה) ויאללה נוצוצות מהציפורנים

underzero

New member
שלחתי לך בקשת חברות בפייסבוק

יש רוכב מנהריה שכנראה יגיע. אגב, אנחנו די שכנים.

nofi moto

New member
יש חדש לגבי הסיור סליחות

אני די בונה על זה אבל חוץ מכותרת אין שום פרט והדיון התגלגל למקום אחר לגמרי אם זה ירד מהפרק תעדכנו

למעלה