עונה 3, פרק 20 - שלב ההופעות החיות ב'

mimes17

Well-known member
וואי תמר פשוט מדהימה

ממש אהבתי... גם מה שאמרה אחרי ביצוע השיר..
הפייבוריטית שלי

איזו הפתעה

אביב הוא פשוט דוש.
&nbsp
כמה קשקשנות...כן חברה , לא מוזיקה, בלה בלה בלה - בסוף ארינה
ממשיכה וג'סיקה הולכת הביתה.

danlevin1

New member
היה לו כבר מבחן כזה

והוא נכשל בגדול - בין אוהד למורן מגל , עכשיו זה כבר מאוחר מדי
אבל אני שמח שארינה המוכשרת ממשיכה אבל לא רואה אותה בהופעות החיות לצערי
כי על אוהד הוא כבר אמר שהוא לקהל בוודאות ועל תמר ואייל אין סיכוי שהוא מוותר , לכן זה אבוד

כן, גם לי זה הזכיר את הפרומו ה"נהדר"

ל 'חבר של אביב מול מוזיקאית אמיתית'.
&nbsp
דווקא על אייל, הוא חשב לוותר כבר היום- אבל המנטורים האחרים לחצו והעבירו אותו הלאה..

danlevin1

New member
אם ככה

אז הוא אדיוט , הקהל יאהב הרבה יותר את אייל מאשר את אוהד
אבל מצד שני , יש לו את תמר עמר אז זה לא כל כך משנה

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה; אם ככה, ביי ביי מוש...

אני לא חושבת שיש לו כרגע איזשהו מתמודד/ת ברמה של גמר, ודאי לא ברמה של הטובים בשאר הנבחרות (שלא לדבר על התותחים הכבדים של אביב, וגם שיראל ורומה חזקות).
&nbsp
אני חושבת שהוא עשה טעות מרה שבחר לוותר על דר ואורין. הן היו הכי מיוחדות אצלו (ולו רק בזכות ההרמוניות המושלמות; לחוד הן לא היו עוברות), במקום אוסף של זמרים שפשוט נשמעים כמו משהו שכבר שמענו אלף פעם. לו היה משכיל לטפח ולפתח אותן לכיוונים נכונים ובוחר להם שירים הולמים הן היו יכולות להציב איזושהי חלופה רעננה ומעניינת לעומת הפיהוקון שיש לו כרגע בנבחרת. אולי טליה תציל אותו, אבל בינתיים היא לא הראתה שום דבר שעוד לא ראינו.

Uri04

New member
אין מצב שניב לא מגיע לגמר

גם כי מגיע לו (דעתי האישית) וגם כי מידת הפופולאריות שלו ברשת גבוהה מאוד.

trilliane

Well-known member
מנהל
לדעתי יש מצב, ואני גם לא ממש מבינה למה עפים עליו...

Uri04

New member
הסבירו לך למה. זה שאת לא מתחברת זה עניין שלך

אם הוא לא יגיע לגמר זה יהיה מצער מאוד, אבל אני לא דואג לו - הוא דווקא מאלה שיש להם סיכוי לקריירה אחרי התכנית.

danlevin1

New member
אז גם בשלב הבא

הקהל לא מחליט מה שאומר שניפרד מ : דניס (לצערי הרב) , ארינה (לצערי הרב) , ירדן/לירון, כנרת (לצערי)

אני הייתי נפרד מג'וש או טל פלורה , אוהד ריין , טליה , שיראל

הם לא רציניים

אולי שהמנטורים פשוט יבחרו את הזוכה וזהו??

אצל מוש כנראה באמת ניפרד מדניס/טליה ואצל שלומי מירדן/לירון.
אצל אביב זה יהיה כנראה אייל שילך הביתה (אביב כבר זרק שהוא מתכוון להיפרד ממנו בתוכנית היום, אבל אייל עבר הלאה גם בלעדיו..) - הקטע הדפוק שלו עם אוהד הוא פשוט לא הוגן. כשקראתי שלדעתך ארינה תלך הביתה, ניסיתי להיזכר למה- יש לו את אייל תמר וארינה וג'סיקה הלכה הביתה- אבל מי עוד בנבחרת שלו?

אצל שרית זה יהיה ג'וש לדעתי ולא כינרת.

אני הייתי נפרדת מכינרת/ג'וש, דניס/ניב, לירון/ירדן, אוהד.

matan59

New member
הייתי נפרד מ-

טליה
ג'וש (לא שכנרת זמרת גדולה, אבל יש סיכוי לשמוע עוד טייק של שירים טובים ולא 'מאמא דיאלי' וכו' שאני לא אוהב)
ארינה / אוהד (למה הוא לא שר בעברית?? אפילו גבע אלון מוציא עכשיו אלבום בעברית אחרי שנים ששר באנגלית! ואגב, אביב כבר אמר בתוכנית שהוא רוצה להשאיר אותו לקהל, כלומר הוא מעביר אותו בוודאות בפעם הבאה)
לירון / ירדן
&nbsp
על דניס בחיים לא הייתי מוותר. מוש אוהב יותר את טליה, בגלל הלוק כנראה
אבל חבל...
&nbsp
ככל הנראה יורידו את ה-My Voice בשלב הבא (בדומה לעונה הקודמת, תראו בויקיפדיה באנגלית לשנה 2), אז מעניין מה יהיה...

matan59

New member
בהמשך למה שאמרתי (קישור לויקיפדיה באנגלית של שנה שעברה)

שלא היה כפתור My Voice בשלב הזה (של 16 האחרונים):

[URL]http://en.wikipedia.org/wiki/The_Voice_Israel_(season_2)#Episodes_20.E2.80.9321:_Top_16_-_.22The_Coaches.27_Songs.22[/URL]
(תעתיקו את כל השורה, זה לא הדגיש לי את כל השורה בתצוגה המקדימה..)

דווקא בפעם הקודמת

הוא העביר את דניס ראשונה, וטליה נשארה להתמודד על ההדחה מול נוי.
&nbsp
הם קצת הגזימו עם היכולת של השופטים להעביר הלאה מתמודדים, מישהם כתב/ה להם בפייסבוק- "יאללה, עוד כמה לחיצות של המנטורים ואתם הופכים לחיקוי של בית ספר למוסיקה, אין הדחות, כולם ממשיכים, והמנטורים מתמוגגים עד לשמיים..."

&nbsp
&nbsp

למעלה