עונה 3 פרק 22 שלב ההופעות החיות ב'

xjoiq

New member
אני בכלל לא בטוח שלאביב יהיו נציגים בגמר

למרות הקידום האגרסיבי שההפקה עושה לתמר. גם יש מצב שאיל יגיע טיפה יותר רחוק מתמר(בפרט אם הוא ימשיך את תהליך ההשתחררות שלו שהוא החל בתוכנית הזאת האחרונה).
אל תשכחי גם שתמר היא אפילו לא אלופת הצפיות ביוטיוב-אלקנה האכיל אותה עשן בסיבוב(שמת לב אילו טונים מרגשים הוא הפיק בתחילת התוכנית בקטעים שלו בשיר של שרית). גם היחס הלייקים-דיסלייקים של אלקנה טוב בצורה ניכרת מזה של תמר בכל השירים אחד על אחד.
תמר מעבירה ניכור מסוים בשירה שלה לצופה וגם צבע הקול שלה יותר מדי נישתי שלא הכי קל להתחבר אליו. בכל אופן אני ממש לא מתחבר אליה ואני(מתחבר ו)מעדיף את כל יתר ה-11 על פניה.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
לא סביר, לאביב יש תותחים; אם כבר, אני לא בטוחה לגבי מוש...

xjoiq

New member
למוש יש את ניב אבל נחייה ונראה

אגב ניב,בלי קשר לתוצאת דה וויס, אמור לפרוץ ולהיות מוכתר בכתר תגלית השנה של 2015.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
אז? זה רק מתמודד אחד...

וגם אם הוא יגבור על אוהד ואיל (ממש לא משוכנעת) אין שום סיכוי שהוא גובר על תמר.

xjoiq

New member
זה לא רק מתמודד אחד

אפילו לבלי מסוגלת לעקוף את אוהד ואיל.
אוהד גם אמור לסיים את חלקו בתוכנית כבר כאחד המודחים הראשונים. האיתרוג שלו ע"י אביב אמור כידוע להסתיים.
אם ניב יוכל להמשיך את הקו אותו הוא התחיל ב-"כשאתה כאן"(אני אפתח אולי עוד מעט שרשור על הביצועים הכי טובים בשלב הלייבים הסגור פרקים 17-22)אין לתמר שום סיכוי מולו (והחלק השני של הגמר יהיה כלל גברי מול אלקנה)ניב מסוגל להפיק צלילים נגיעות וסלסולים ולהכנס איתם לתוך הקישקע של הצופים מה שתמר לא מתחילה להיות מסוגלת.
ניב מקדיש את כל היום שלו לאימונים. הוא מקצוען. הוא קורץ מחומר של זמרי-על.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא חושבת שלבלי מסוגלת לעקוף אותם... נחיה ונראה

אני גם חושבת שתמר מרגשת ושהיא תצליח הרבה יותר מניב...
וע"ס מה אתה טוען ש"ניב מקדיש את כל היום שלו לאימונים. הוא מקצוען"?

xjoiq

New member
וואו אני רואה שהתגובה ששמתי פה "צונזרה" לאות "ל" בלבד

אז עד כמה שאני זוכר(פה צריך זכרון חזותי..) מה שכתבתי לך היה כך:
אוהד די אפוי.וגם לא בטוח שהמוזיקה שלו מדברת לטעם הישראלי. איל ולבלי יש להם הרבה מה להיאפות. והכל פתוח מי יגיע לאפייה יותר טובה ומי יביא ביצוע יותר טוב ביום הלייב.
תמר יש לה ניכור/ריחוק/אנטגוניזם מובנה בקול שלה וגם צבע קול מאוד נישתי לעומת ניב שהקול שלו הרבה יותר חם ומעוטר בנגיעות וסלסולים שמוסיפים לשירה שלו כמו נקודות חן יפות.
ולגבי הציטוט שציטטת אותי שניב מקדיש את כל היום שלו לאימונים זה נאמר 2-3 תוכניות אחורה צפי בה שוב באותה תוכנית(אותה תוכנית שהוא ביצע בה את "כשאתה כאן").

לבלי מסוגלת

אולי (אולי) לעבור את אוהד, אבל את אייל??

ותמר ב"אילו יכולתי" הצליחה להיכנס לתוך האמאמא של הקישקע של הצופים.
לניב היה ביצוע טוב אחד (כשאתה כאן) ומגוון ביצועים סבירים מינוס שמשום מה קיבלו חסינות שופטים.

אם הוא יגיע לגמר, זה יהיה מאכזב ברמות אחרות..

xjoiq

New member
ממש לא כמו שכתבת

לגבי איל מול לבלי הכל פתוח(כפי שכתבתי פה בסמוך).
לניב היה ביצוע מעולה שבמעולים ב"כשאתה כאן"+ביצועים טובים מאוד בשירים שנכפו עליו.
לתמר יש ניכור בקול וצבע קול קצת נישתי.
ניב הלוואי שיגיע לגמר וימשיך את הקו שהוא התחיל ב"כשאתה כאן" וימשיך להיאפות ושייקח את הזכייה של הדה וויס בסבבה.

trilliane

Well-known member
מנהל
תמר מלכה, אוכלת אותם בלי מלח

לגבי ניב או לבלי, נראה עד כמה ההצלחה של המתמודדים האלה בעיני המנטורים תיתרגם להצלחה בעיני הצופים. ניב אולי, אבל לבלי? אין בה משהו מיוחד שלא שמענו בעבר, אני חושבת שהיא לא תגיע רחוק.

פולספגן

New member

לדעתי, הוא החולייה החלשה בצוות של שלומי.
החולייה החזקה היא הצרפתייה שגם שרה מאוד יפה וגם יש לה גאווה ואהבה למדינה

Uri04

New member
אני אוהב את ניב, אבל תגלית השנה?

קודם שנשמע את המוסיקה המקורית שלו, ואז נצא בהכרזות.

xjoiq

New member
יש סיכוי שבאמת נשמע מוזיקה מקורית שלו

אבל יש לא פחות סיכוי שהוא יצליח ללקט שירים שמיוחדים רק לו, שיעשו מהפכה קטנה בזמר הישראלי.
אני כבר רואה בעיני רוחי את הדואטים שלו עם דיקלה. אולי יהיה להם איזה פרוייקט קטן ביחד.
בכל מקרה הוא קורץ מחומר של זמרי-על. הוא מתאמן כל היום ועובד כמו מקצוען אמיתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
" הוא מתאמן כל היום ועובד כמו מקצוען אמיתי"? מנין לך?

(שואלת בשיא הרצינות, אם יש לך קשרים או מידע פנימי, שתף
)

xjoiq

New member
צפי שוב בתוכנית וקושיותיך יבואו על סיפוקן

אני לא יודע איך זה עובד אצלך כי אצלי אני מפנים תכנים מילוליים שנאמרים/מוצגים בפני. ויש לי גם זכרון מילולי/שמיעתי די חזק.

Uri04

New member
אני לא חושב שאפשר לעצור את תמר בשלב זה

גם ההפקה וגם הצופים אוהבים אותה.. יש לה פוטנציאל מסחרי ענק, והתכנית הזאת היא בסופו של דבר תכנית מסחרית.

פולספגן

New member
היא מאוד מזכירה את יובל דיין מהעונה הראשונה שהייתה לוקחת את

הגמר בהליכה אם לא הייתה פורשת.

trilliane

Well-known member
מנהל
במה היא מזכירה אותה? הן לא דומות במראה, בקול או בהגשה...

שתיהן תיכוניסטיות ונחשבות למועמדות חזקות לגמר, כאן מסתיים ה"דמיון". אגב, לדעתי רוב הביצועים של יובל דיין בתכנית (למעט האודישנים) היו בינוניים למדי, "כבויים" כאלה; תמר מפגיזה בכל פעם (ולדעתי יש לה גם איכות ויכולת קולית גבוהה בהרבה משל דיין, אבל זה כבר עניין של טעם).

למעלה