עונה 3 פרק 24 רבע הגמר

Uri04

New member
בחירת שיר לא רעה, אבל המתח השפיע עליו

והוא לא היה במיטבו הערב. מקווה שזה לא יפגע בו לטווח הרחוק.

trilliane

Well-known member
מנהל
בחירת שיר לא טובה וביצוע גרוע, הפקת קול בינונית, זיופים...

לא מבינה מה מוצאים בו... הדבר הכי טוב שאני יכולה לומר עליו שהוא נראה מצוין (בפרט לו היה מוותר על הזקן המיותר הזה).

כרמיון

New member
הרביץ זיוף רציני די בהתחלה

וזה לא אופייני לו. הוא מוזיקלי, ובדרך כלל הוא מדייק. היו לו כמה ביצועים הרבה יותר טובים מזה. כנראה התרגש הפעם.

אוווף

בתחילת התוכנית באמת לא הבנתי למה כל המנטורים התלהבו מלבלי- היה לה אודישן סתמי ודואט גרוע.
אח"כ התחילו ההופעות האישיות והיא השתפרה פלאים בעיניי, ואז אתמול היא נתנה ביצוע פשוט מביך. זה היה ממש ממש ממש לא טוב. אם אני הייתי יושבת כמנטורית הפוך עם הכיסא, לא הייתי מסתובבת לה.

Uri04

New member
לדעתי היא צריכה להמשיך עם העברית

היא לא תהיה לעולם זמרת לועזית. זו פשוט לא הנישה שלה. אני שמח שמוש התעקש שתשיר באנגלית, ואני ממש העדפתי את הביצוע הזה על כל הקודמים שלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
הביצוע הראשון הסביר של הערב, עד כדי כך...

לא מתלהבת ממנה, אבל לפחות לא זייפה.

לא הכרתי את השיר

זה היה ביצוע חמוד ממש, לא מדהים או יוצא דופן- אבל פשוט חמוד.
יאללה כבר עם אביב וההערות האלו שלו... מיצינו.

danlevin1

New member
באמת?

זה היה ביצוע טוב בעינייך ושל לבלי לא?
הביצוע של שיראל על גבול המביך , לעומתה לבלי עשתה ביצוע קסום , לקחה את זה לכיוון שלה

זה היה ביצוע חמוד להפליא

לא הכי טוב של שיראל, אבל בהחלט חמוד.
עם לבלי בקושי הצלחתי להחזיק מעמד עד סוף השיר- כל הזמן קיוויתי שאולי זה ישתפר, אבל לא. ביצוע ממש לא טוב בעיניי.

Uri04

New member
איך לא הכרת את השיר הזה??

טוחנים אותו כבר שנה בכל מקום אפשרי!

לא מאזינה

לגלגל"צ, אם כבר לרשת ג' - שם לא טחנו את השיר הזה בכלל

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני לא מאזינה לגלגל"צ, אבל השיר פשוט הושמע בכל חור

ההאזנה שלי לרדיו היא בעיקר לגל"צ בתכניות ברברת (שבמקרה הטוב משמיעים בהן שני שירים בשעה, וגם אז עבריים...) או ל-88FM בשעות שבהן משדרים אייטיז / אירוויזיון / ג'אז ובלוז / מוזיקת עולם וכו'... ועדיין, שירים כאלה משיגים אותי. ביוטיוב, בטלוויזיה, במערכות כריזה במקומות ציבוריים, באירועים... בסוף כולם משיגים אותי (כולל מוזיקה מזרחית בחתונות
).

trilliane

Well-known member
מנהל
חיית במערה בחודשים האחרונים? הוא נטחן להקיא...

Uri04

New member
ביצוע מבולגן, היסטרי ומביך

בחירת השיר גרועה ולא התאימה לסגנון שלה, היא טעתה במילים מספר פעמים ונתנה הופעה מלאת מניירות. ממש ממש אכזבה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר ככה ככה, ביצוע חמוד; היא מקצועית מאוד ומצליחה בכל שיר

כי היא פשוט יודעת להופיע, לא יעזור. אמנם הפתיח לא היה מדויק, אבל זה הכול; לא זייפה כמו רבים אחרים.
בחזרות נשמע פוטנציאל מגניב יותר, על הבמה זה לא התעלה, אבל למען האמת אני חושבת שאני מעדיפה אותה על המקור (מצד שני המקור ממש מעיק בחזרתיות שלו ואני לא יכולה לומר שאני חובבת אותו).
לא אהבתי את הסטיילינג – נראתה כמו דורותי... קצת מטופש ולא מחובר לכלום.

שיר מדהים

אחד היפים- ודודו טסה
בהחלט בחירת שיר טובה לירדן.
זה התחיל לא טוב, אבל השתפר בהמשך- זה היה ביצוע לא רע סה"כ.

למעלה