עונה 3 פרק 24 רבע הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל

trilliane

Well-known member
מנהל
(* שדות) והאמת שלא צריך לתרגם כי זה שם של מקום (מוסד)

ג'ון לנון כתב את השיר ע"ש מוסד של צבא הישע שהיה בליוורפול לא רחוק מביתו.
&nbsp
הביצוע היה בסדר, אבל משעמם. אין ספק שאוהד יודע להופיע (הערב הרגישו היטב את ההבדל בין המנוסים לרוב אלה שלא) אבל לא חידש דבר... זה היה סתמי, לא התרומם לשום מקום. מכיוון שלאוהד גם אין שום קול גדול, לפחות היה מביא איזו בשורה חדשה או בוחר בשיר אחר... בדומה לאביב, הוא אמן יוצר, לא זמר עם קול גדול; לכן רוב גרסאות הכיסוי לא מחזיקות עליו מי יודע מה.

Uri04

New member
גם אותו מיציתי. הוא גם לא מחדש ולא מרגש יותר

trilliane

Well-known member
מנהל
ההתרגשות הכריעה אותו... התבלבל במילים / שכח אותן

וזה לא היה ביצוע סוחף או מרגש או מעניין. אני חושבת שלאיל יש עוד מה להציע, אבל בחירת השיר לא טובה, וגם הלחץ של ההופעה החיה נתן את אותותיו.

נליאו

New member
תמר רמה מעל כולם למרות שלא היה לה את הביצוע המצטיין היום

לבלי הייתה בשיאה היום ומגיע לה להישאר. ג'וש וירדן(אם הולכים היום שתיים) צריכים ללכת הביתה

Uri04

New member
לא, גם היא לא היתה במיטבה. הביצוע לא לקח אותה לשום מקום

והיא דיי נבלעה בתוך העיבוד של השיר. דיי שכחתי את הביצוע הזה שנייה אחרי שהוא נגמר.

trilliane

Well-known member
מנהל
תמר תותחית, שירה יציבה, הופעה מקצועית...

היא צריכה לעבוד על הדיקציה כי קשה להבין מה היא שרה, אבל במקרה שלה זה נסלח (פשוט כי היא עד כדי כך טובה).
לא הכרתי את השיר ולא אהבתי אותו (וגם לא את העיבוד האלקטרוני) אבל אם לשפוט את ההופעה, היא תקתקה אותה כמו תמיד, כאילו היא מופיעה על הבמות כל חייה. אם רומה נשמעת כאילו היא ישנה כשהיא שרה, תמר נראית כאילו היא שרה מתוך שינה... קטן עליה.

אז ככה

שיראל, ג'וש ,טליה, רומה, תמר, ירדן, אלקנה, לבלי, איל, ניב. מי מודח? טל או אוהד? אוהד ממשיך איזו הפתעה. הייתי בטוחה שהוא זה שיודח. טל הודחה

Uri04

New member
אני דווקא יכול לחשוב על 4-5 מתמודדים שהגיע להם יותר ללכת

הביתה היום, אבל זה לא מפתיע אותי שטל הודחה. העונה הזו בינתיים שוקעת מטה אל מצולות הבינוניות-מינוס.

כרמיון

New member
וזה נקרא "רבע גמר"?

עכשיו הדיחו רק משתתף אחד (אחת, במקרה הזה) וממשיכים עם 11? התוכנית אמורה להימשך לנצח?

ברור שלא

לא ציפית שהם ידיחו ארבעה מתמודדים, נכון?
עוד שמונה תוכניות נגיע לארבעה מתמודדים.

כרמיון

New member
בהחלט ציפיתי

בעולם התחרויות - כולל תחרויות שירה - מקובל ש"רבע הגמר" הוא השלב האחרון לפני "חצי הגמר".
טוב, כנראה לא ב"דה וויס", שנמרחת ונמתחת עד קצה גבול האפשר.
עכשיו, במקום שיעלה הקצב והמתח, מודחים פחות אנשים כל תוכנית מאשר מקודם. עוד שמונה תוכניות ייצא לכולנו המיץ.

liri7

New member
בעבר ביקרו פה את השיטה

של דה וויס בטענה שלכל מתמודד יש מעט מדי ביצועים.
עכשיו שיש תחרות פתוחה בין כולם ונוכל לשמוע יותר ביצועים של המתמודדים הטובים קוראים לזה מריחה.
המתכונת של השנה כנראה נוצרה בגלל נסיבות "צוק איתן" אבל הרעיון שהמנטורים בוחרים את שלושת הטובים בכל קבוצה ואז הם יוצאים לתחרות פתוחה בין כולם הוא דווקא רעיון מוצלח. השלב הנוכחי מזכיר את "כוכב נולד" ודומה שלקחו כאן את החלקים המוצלחים מכל אחד מהפורמטים.

למעלה