פיצול חיסונים

לא רלוונטי

כל מה שאת אומרת חסר משמעות כי אין תימרוסל בחיסונים (אלא אם יש לך רפרנס שטוען אחרת).

עם זאת אני מוכן לזרום איתך. אני לא מאמין לטיעונים נטולי רפרנס. תביאי לי רפרנס אחד טוב שאת עומדת מאחוריו המדגים כי תימרוסל במינון שלכאורה ניתן בחיסון מזיק לבני אדם. בלי רפרנס לכל הטיעונים שלך אין משמעות.

פולספגן

New member
אתה מתחיל לשעמם -

בקשת דיון מדעי וקבלת, אך למרבה הפלא, כנראה שאין לך את הידע להתדיין ברמה גבוהה, אז במקום לשעמם אותנו, לך למקורות שלך כפי שהבטחת, או שתביא אותם ואז יהיה לנו דיון ענייני.
אגב, מי הם המקורות שלך?
(האם אלו המממנים אותך? האם אלו מקורות כתובים?)

אני פה לא בתקן של
לחזור על דבריי אלף פעם.

ההגנה הכי טובה היא ההתקפה

חיפושית יקרה, מי שבורח מדיון זו את. אני הבטחתי רפרנס לגבי תכולת כספית והוא מופיע בהמשך ההודעה. עכשיו תורך: תני את הטיעון ותביאי את הרפרנס. בינתיים סתם זרקת באוויר כל מני דברים לא קשורים. את דורשת מאחרים מקורות, אבל בעצמך לא מספקת אותם.

מעניין שאת כבר שפטת אותי ויש לך דיעה מגובשת לגבי מי אני מה הידע שלי ומה מקורות המימון שלי. אני יכול להגיד עד מחר שאני לא עובד או ממומן בשום דרך שהיא ע"י חברת תרופות, כמו שאת לא ממומנת ע"י חברות לתוספי תזונה והומיאופטיה אבל גם ככה את כל כך אכולה בתאוריות קונספירציה שזה לא ישנה כלום.

והנה משהו ענייני:
http://www.health.gov.il/Subjects/p...ation_of_infants/Pages/questions_answers.aspx
על פי משרד הבריאות אין תמרוסל בחיסונים נקודה. הנה לינק לקובץ עם ההרכב המדוייק של החיסונים בשביל שתיוכחו בעצמכם - עמוד 70.
http://www.health.gov.il/PublicationsFiles/tadrich_Chisunim.pdf

כל טיעון שהחיסונים מכילים כספית הוא שקר והפחדה מיותרת. ואני ממליץ למנהלי הפורום לשקול היטב אם לפרסם מידע שגוי רפואית.

ועדיין לא הסברת מה הקשר לאפופטוזיס.

פולספגן

New member
הבנת את התדריך שצירפת?

אני מצטטת מעמ' 58 סעיף 3.1 תחת הכותרת חומרים משמרים Preservatives "כגון כספית אורגנית (thiomersal) בתרכיבים JE ,IG, שפעת, DTP ,DT ,Td ,HBV"

מחכה להתנצלות ...

הבנת את כותרת הציטוטים שהבאת?

"המרכיבים האלרגניים של חומרי החיסון יכולים להיות:"
וגם הציטוט עצמו שהבאת מתחיל במילה "כגון".

רוצה לומר, מדובר בדוגמה כחלק מסקירה כללית על נושא אלרגיות לחיסונים. אבל אם תעברי להמשך המסמך ותחפשי איפה מופיע thiomersal ברשימת המרכיבים של החיסונים שניתנים בפועל תגלי ש... אה... אין. הוא לא מופיע.

מחכה להתנצלות...

פולספגן

New member
טעות, כי אקבל הפניה לעלון הצרכן -

כמו שהסברתי לקודמך או לך (אם אתם אותו אחד) ולא הבנתם, עמ' 70 שלכם עוסק במחומשת ולא ב-DT, כאשר ה-DT מופיע בעמ' 72 סעיף 3 ובעמ' 81 וכתוב לך שם "נא לעניין בעלון היצרן לגבי הרכב של התרכיב"
גילוי נאות:- אני ראיתי את העלון לצרכן בטיפת חלב ובהחלט יש אותו.

יש לי רעיון

אני אחפור במקורות שלי ואחפש את ההרכב של החיסונים לשפעת ולHPV (ואם יש עוד משהו בבקשה תכתבי בתגובה) אם אני מוצא תימרוסל אני מפרסם כאן תגובה עם התנצלות על ההטעיה בנושא ההרכב, אבל אם אין, אזי נושא התמרוסל לא עולה יותר מפאת חוסר רלוונטיות.
מתאים?

פולספגן

New member
וגם ל-DT

מסכימה שהנושא יהיה פחות רלוונטי, אלא רק יעיד על החוסר יושרה של משרדי הבריאות בארץ ובעולם שלא מודים שהתרכיב הוצא בשל מסוכנותו

וואו את קשה

אני לא סנגור של משרד הבריאות. פוליטיקה לא מעניינת אותי. מבחינתי ברגע שאני מביא הוכחה שאין כספית בחיסונים אין שום הצדקה שהנושא יעלה כסיבה לא להתחסן. אוקי?

פולספגן

New member
לא מדוייק

1) גם בחיסונים שכביכול אין כספית, ייתכן שיש כספית, כי מתחת לסף מסויים, חב' התרופות לא מחוייבת לדווח על התרכיב ועל כן אני אפילו אהיה יהירה ואכתוב שאם נותנים להן את האפשרות לא לדווח, אז בוודאות הן לא יידווחו.

2) אם אני רואה שהם שיקרו לי במצח נחושה בעבר, אז למה שעכשיו הם לא ישקרו ואין "תבלינים" נוספים שמזיקים כפי שנהוג בארצנו שיטת המצליח, קרי עד שלא ייגלו, אפשר לתת

3) הכספית הוחלפה באלומיניום כחומר משמר בנוסף לשימוש הקודם שהשתמשו בה כאדג'ובנט.
נכון, שאלומיניום הוא טוב יותר מכספית, אך גם היא מתכת כבדה ואם רוצים לדייק, זה בורדר ליין כי היא יוצרת קומפלקסים אורגניים ופעילה בגוף לא רק כקטיון (כמו מתכות אלקליות) אלא גם כמרכז קומפלקס פעיל חימצון/חיזור.
לכן, מתייחסים אליה בתור מתכת כבדה.

בקיצור גם אם את טועה את צודקת

בלתי אפשרי לנהל איתך דיון. אני מבחינתי אעמוד במה שהבטחתי ואביא את העדות שאין כספית. אם את רוצה להמשיך בפרנויות שלך שיהיה לך לבריאות.

פולספגן

New member
לצערי, אלו לא פרנויות אלא נסיון מהשטח

האם אתה יכול לסתור משהו במה שכתבתי?

ואם כן אז מה?

את תמשיכי להתעלם מהעובדות, להמציא סיפורים, להגיד שכולם טועים ואת צודקת והעיקר חייבים לך התנצלות.
עזבי, חבל על האותיות במקלדת בואי נחכה שאני אביא את העלון לצרכן ואז נמשיך לריב.
חג שמח

פולספגן

New member
לא "אם", אלא חד משמעית, האם אתה יכול לסתור

אותי?

חבל שאתה כ"כ קטן, שמפחד להגיד שאתה לא יכול ובמקום זאת בורח.
לי לא היתה בעיה להודות בטעות להבדיל ממך, כפי שעשיתי בתגובה קודמת אליך עם החרדים והתפרצות החצבת.

כמו שאמרתי חבל על האותיות במקלדת

תמתיני בסבלנות ונמשיך את הדיון כשיהיה לי משהו קונקרטי להציג.

תודה, אבל יש לי את המקורות שלי

אני מחפש את העלון העדכני ביותר עבור החיסונים המדוברים.

לפי העלונים בקישור שנתת אכן אין תימרוסל

בשלושת החיסונים נגד שפעת.

בעלון היצרן של החיסון הראשון (Novartis: Fluvirin) מצוין שיש שתי צורות; רק בשנייה (multidose, כלומר מזרק אחד שיש בו כמה מנות הזרקה) יש תימרוסל, בראשונה (מזרק חד פעמי ממולא מראש המכיל מנה בודדת) הוא מוצא:
Prefilled syringe, 0.5-mL. Thimerosal, a mercury derivative used during manufacture, is removed by subsequent purification steps to a trace amount (≤ 1 mcg mercury per 0.5-mL dose). (3, 11)
http://www.hisunim.com/images/documents/Package_Inserts/Novartis_Fluvirin_2010_2011.pdf

גם בעלון היצרן של חיסון השני (Sanofi Pasteur: Vaxigrip מ-2006) יש כוכבית ומצוין לגבי thimerosal שהוא רלוונטי רק לגבי מזרק עם כמה מנות: in multidose presentation only.
http://www.hisunim.com/images/documents/Package_Inserts/Sanofi_vaxigrip_package_insert.pdf

לגבי השלישי (GSK: Fluarix) מצוין מפורשות:
FLUARIX is formulated without preservatives. FLUARIX does not contain thimerosal.
http://www.hisunim.com/images/documents/Package_Inserts/GSK_us_fluarix.pdf

את הרביעי לא בדקתי מכיוון שמצוין בטבלה שהוא תרסיס וכל החיסונים שקיבלתי (וראיתי אחרים מקבלים) עד היום היו בזריקה.

לסיכום: מכיוון שבישראל משתמשים במזרק אחד למנה אחת ולא במזרק אחד המכיל כמה מנות הזרקה לכמה אנשים (multidose) הרי שלפי שלושת עלוני היצרן לחיסוני שפעת באתר שאתה עצמך הבאת התימרוסל אינו רלוונטי.

נכון

זה בהתאמה למידע שהצגנו באתר על חיסוני השפעת.
ערכתי עכשיו תיקון נוסף כדי לחדד את נושא השאריות שישקף בדיוק את מה שמצויין בעלון הצרכן.
תודה!

למעלה