פרק 98 - פרק סיום העונה (ובכלל?)

l Danielle l

New member
מישו אולי יכול להגיד לי מה היה

הקטע שדני מת ? היה איזה שיר/קטע שמישו דיבר.. מאיפה זה ואיך אני יכולה להשיג אתזה?

Mistful

New member
זה מתוך הסרט "4 חתונות ולוויה אחת" עם יו גרנט

http://www.youtube.com/watch?v=b_a-eXIoyYA Funeral Blues של WH Auden Stop all the clocks, cut off the telephone, Prevent the dog from barking with a juicy bone, Silence the pianos and with muffled drum Bring out the coffin, let the mourners come. Let aeroplanes circle moaning overhead Scribbling on the sky the message He is Dead. Put crepe bows round the white necks of the public doves, Let the traffic policemen wear black cotton gloves. He was my North, my South, my East and West, My working week and my Sunday rest, My noon, my midnight, my talk, my song; I thought that love would last forever: I was wrong. The stars are not wanted now; put out every one, Pack up the moon and dismantle the sun, Pour away the ocean and sweep up the woods; For nothing now can ever come to any good.

Woogyman

New member
אני היחיד שלא אהב? כאילו, ממש? ../images/Emo110.gif

אהבתי את הדקה האחרונה, זה היה נחמד. אבל כל שאר הפרק היה מאכזב ברמות קשות. מאיפה בכלל להתחיל? קודם כל, המשחק בכל הסצינות החשובות היה מזעזע. בלי יוצא מן הכלל. בנוסף, לא הייתה בפרק טיפה אחת של מקוריות והוא היה פשוט שילוב של סוף העונה השניה של השיר שלנו וסוף העונה הקודמת של דני הוליווד. שוב חתונה בקומונה, שוב ספירה לאחור, שוב לולה עם אקדח. אפילו את הדמות ששרה שיר עם הכפילה שלה קיבלנו שוב לפני כמה פרקים, זה גם משהו שנורא אוהבים שם (וד"ש לנועה שחר ובת שבע). הייתי עוד מוכן לקבל את כל זה אם הפרק היה לפחות שומר על הגיון פנימי עם עצמו, אבל גם זה לא קרה. איך בדיוק נועה ועופרה קפצו הלוך וחזור בזמן אם המזוודה כבר הייתה אצל לולה (וממולכדת) מהבוקר של אותו היום? איך דני "נכנס" לגוף של עצמו כשהוא חזר בזמן להציל את מושיקו? כי לפי מה שראינו בעבר, כל פעם שהוא חזר היו אמורים להיות שם שני דני, וכולם היו אמורים לראות אותו יוצא מהמזוודה. נניח שהוא חזר שעתיים קודם לכן והחליף מקומות עם עצמו, עדיין יש עוד דני שמסתובב לו אי שם בשנות ה80. וכאילו זה לא מספיק, איך בדיוק הוא הצליח כל פעם מחדש לפתוח את המזוודה כשהיא הייתה ממולכדת (הוא הרי חזר לזמן שהפצצה עדיין לא נוטרלה). ודבר אחרון - תמיד הייתי נגד עלילה אחת ארוכה שנמתחת על כל העונה. זה רצח את העונה השניה של השיר שלנו (עם מסע הנקמה המטומטם של שרון) ורצח גם את העונה הזאת. שתי הסדרות היו נהדרות בעונה הראשונה ואז מתו מוות איטי וכואב בעונה השניה. למה לא לעשות הרבה עלילות קטנות כמו בעונה הקודמת? הפרק של היום היה הרבה יותר טוב אם הוא היה בא באמצע העונה. העונה הזאת כולה התבססה על דמויות שהפכו לפלקט ו90% מהטוויסטים העלילתיים נבנו על קלישאות סבוניות כמו דמות שנכנסת למקום הלא נכון בזמן הלא נכון, וככה לא בונים סדרה. ואז, כשכבר סבלנו את כל זה, תסלחו לי - אבל הסוף של לולה ואוסי היה ממש לא מספק.

Woogyman

New member
ושכחתי לציין גם ../images/Emo110.gif

את הקליפים המרגשים ומזילי הדמעה שאנחנו מקבלים כל פעם כשדמות מתה. ככל שהקליפ יותר ארוך ויותר מרגש, ככה גם הדמות תחזור יותר מהר.

אורדיקי

New member
גם אותי הטריד הקטע

שפתאום המסע בזמן הפך להיות פחות "בחזרה לעתיד" ויותר "זינוק לאתמול".

JoNy Boi

New member
יא אללה איזה סגירת מעגל מהממת ../images/Emo23.gif

מה שקרה בסצינה האחרונה פותר את כל הבעיות משתי העונות יחד.. כל הסיום היפה והעזיבה של רן לחו"ל מצביעים על זה שהסדרה נגמרה.. חבל, האמת. הסדרה לדעתי לא מיצתה את הפוטנציאל שלה והעונה הייתה ממוקדת יותר במריחות ודרמות ופחות מזוודה ואקשן. אז במידה ותהיה עונה 3 צריך מייקאובר רציני להפקה של הסדרה. אניואי, עם כל הפאקים והעניינים אני מאוד אתגעגע לסדרה
אני מאוד מקווה שתהיה עונה חדשה!

ה-פרררק !! (:)

זה באמת היה פרק ששוה היה לחכות בשבילו , כל פעם הלב הפסיק והתחיל לפעום מחדש , ולגבי כל השאלות לגבי הפרדוקס , והקטע הזה שגם דניאלה תיוולד ב 2009 וזה שדניאלה עזבה את שנות השישים , אז ככה הם לקראת הסוף החליטו שיהיה קצת שמח , אז הביאו את כולם להווה בעצם וכנראה שאת מייקל וברנר ואת אהובה וחיים הם יפגשו כמבוגרים . אבל .... עכשיו כשיש דניאלה , וכשיש את כולם חיים להם , קודם כל עופרה לא חייבת לקרא לבת שלה דניאלה ככה , שהכל בעצם חרבוש אחד גדול . והכל לא קורה כמו שהוא צריך לקרות ובעצם המזוודה נשרפה לה , אז כל הסיפור שדני ימות ב69' והכל פשוט נמחק , מה שקיים עכשיו זה כל החבורה , כולם בזוגות , יש להם חיים חדשים וזהו .. אני מאמינה שתהיה עונה שלישית כדי שתפתור לנ ואת כל הבלאגן , אבל הכל יכול לקרוות ((((((( : .

מוגלי7

New member
פרק מעולה,

אבל כל כך חבל שנאלצנו לסבול עונה-מריחה שלמה רק כדי להגיע לפרק המעולה הזה. ראיתם איזה יופי תמצתו את כל העונה בדקה וחצי בתחילת הפרק? התפקעתי בקטע שמייקל וברנר מתכננים לתקוף את לולה, אומרים "1, 2, 3, ו..." ואז פתאום הם חלק מהחבורה שלולה מאיימת עליהם חחחחחחח פשוט קטע מעולה. לולה בבית הקברות - קטע גאוני. רננה אומרת "סבתא, בבקשה, לא" ואז "לא!!" באופן מדויק כמו דניאלה - קטע גאוני. דניאלה צצה משום מקום - קטע לא מובן. אהבתי את הקטעים שדני מנסה להציל את מושיקו, למרות שבאיזשהו שלב פשוט רציתי לשבור את הטלוויזיה כששמעתי בפעם האלף את אוסי צועקת "על הרבה דברים אני אתחרט!!!!!!!!!!!!!111@$%#^%@#" לפי התגובה של נועה למותו של דני ולפי הפלאשבק ששמו של דני ונועה שרים בסיני, אני מבין שהגירסא של נועה שעופרה הביאה היא גירסא קצת יותר מאוחרת, בניגוד לגירסא שהגיעה בפרקים הקודמים שהיא, כאמור, מהפרקים הראשונים של הסדרה. בקיצור, פרק מעולה ואני לא מתבייש להגיד שישבתי שלושים ושבע דקות (גם את הכתוביות!) בפרצוף כזה ":O". (אגב הכתוביות, חבל לי שלא שמו את השמות של כל השחקנים האורחים כמו שעשו עונה שעברה).

אני לא מאמינה

מוגלי7 כותב הודעה חיובית שלמה על פרק של ד"ה? זאת ההוכחה שהיה פרק סיום אדיר.

מוגלי7

New member
אבל בעונה הקודמת היו את כל השחקנים האורחים

או לפחות את רובם, כאן שמו רק חלק מהם.

מ א י ל ה

New member
הזלזול המוחלט בצופים פשוט מדהים

לא כולנו בני 6 שלא מבינים כלום ורק רוצים הפי הנד .. איך בדיוק דני חזר לגוף של עצמו כל פעם? הרי רק לפני פרק היה שתי מיות ועפרה חזרה בזמן לצלם וראתה את עצמה ולא נכנסה לגוף של עצמה. מה זה המחזור הזה של הרעיונות מהעונה הקודמת .. שוב לולה על כסא גלגלים בסוף, שוב היא כולאת מישו בחדר הסודי.. איך בדיוק נועה חזרה להציל את עפרה אם המזוודה הייתה בכלל במקום אחר וממולכדת? קיצר עוד ועוד ועוד דברים הזויים, כמו כל העונה הזאת שפשוט הייתה מריחה אחת גדולה וסיפור אחד מעניין של עפרה ומושיקו שגם אותו די הרסו לקראת הסוף. וממ לעזאזל איך דניאלה חזרה? בכל מקרה עונה 3 לא נראה לי שיש מצב שאראה חח

למה ציפית? שיהיו שני דני?

ואיך בדיוק אחד יעלם? או שישארו שניים לנצח? ואז שלושה? ואז ארבעה? זאת מכונת זמן לא מכונת שיבוט.

Woogyman

New member
אז מה? ../images/Emo110.gif

אז מותר להם פתאום בדקה האחרונה לשנות את כל החוקים? ועוד משהו לא קשור שעיצבן אותי - מה בדיוק לולה רצתה לעשות לכולם עם האקדח? כשהם באו לחתונה והיא עמדה שם שעה עם האקדח והם שוחחו להם. היא התכוונה לירות בהם או פשוט לעמוד ככה לנצח עד שהם יברחו? (ואני בכלל לא אדבר על הסצינה המטומטמת של "אני צריכה לשירותים")

פרצלה

New member
אז איך היו שתי מיות?

זו מכונת זמן לא שיבוט....... ברגע שמיה יצאה מזמן אחד והגיע לזמן אחר היא פגשה את עצמה. אותו דבר היה צריך לקרות לדני אם היה איזה רצף רעיונות ששומר על עצמו

מיה נסעה כמה שנים קדימה- זה מעבר בין מימדים

ולכן היא ראתה את מיה ממימד אחר. דני נשאר באותו היום וזה משאיר אותו בגוף שלו וזה הגיוני כי זה חד מימדי - אותו גוף באותו יום. גם עופר בהישרדות שינה כל פעם את היום בדרך הזאת וגם כשהוא הפסיד באטארי הוא פשוט רצה להיכנס למזוודה ולחזור כמה דקות אחורה לשחק אחרת...

פרצלה

New member
זה לא נכון

תכלס,לחזור לעבר זה לחזור לעבר,זה לא משנה אם יום אחורה או שעתיים. העבר גם אם הוא שעה אחרוה הוא כבר מימד אחר שהגוף של דני קיים בו,דני היה צריך לראות הכל מהצד וגם ככה הוא יכולה היה להציל את מושיקו. גם מה שהיה עם עופר לה היה נכון באותה מידה,רק זה פשוט לא היה עקרוני מספיק לעלילה בשביל להתעכב על זה

אי אפשר להגיד שזה לא נכון

כי זה מדע בדיוני והסדרה קובעת את הכללים שלה לא אנחנו. מה שיפה זה שלא המציאו כלל חדש לפרק האחרון וזה היה כבר קודם. הכלל אומר שבנסיעה לאותו יום יש גוף אחד. איך שאני מבינה את זה- כל יום הוא מימד כי יחידת הזמן הכי קטנה למסע היא יום - ככה התאריך של המזוודה בנוי, לפי קודים שמסמלים יום ולא שניה/חודש/עשור. וגם- אם היו שניים לאן אחד היה מתאדה? אה?

למעלה