ראיתם אולי את התכנית של אציק זוהר

פאפא5

New member
פליפ צודקת! וגם ברגע שבו נירו הצליח להתעלות עליו,

והוא הפך לחביב הבית. אני לא האהבתי אף אחד, בהתחלה קצת חיבבתי את קטייה ולקראת הסוף אמרתי אם כבר למישהו מגיע לנצח אז עדיף שזה יהיה נירו.

פליפ2

New member
אהבתי את נירו . אבל גם את מושיק יש דברים באופי שלו שהזכירו

לי את עצמי

l86

New member
סבבה, בכל מקרה הוא לא הורגש לי כמעט בכלל.

ולכן לא הייתי משווה אותו לאליאב שהיה עסוק 24/7 בהסתות ובטינופים, והיה שקרן מוצלח בניגוד לאיציק, ואם איציק ניסה לחקות מישהו בהתנהגות שלו אז הוא חקיין גרוע כי הוא לא הזכיר לי אף אחד.

הייתי פחות מעורבת רגשית בעונה הזו אחרי כל מה שעברתי בעונה 6, לא ממש שנאתי אף אחד ואף אחד לא נכנס לי לב באותה רמה כמו אלדד. גם אני חשבתי שלנירו היה הכי מגיע לנצח כי הוא זה שעשה את העונה המשעממת הזו בתכלס, ואם לא הוא אז שיר שהיא באמת ילדה טובה ואמיתית.

פליפ2

New member
אני את העונה הבא לא הולכת לראות כדי לא להפוך את זה לרמה

אישית הפיבריטים שלי לא זוכים אף פעם חוץ משפרה

l86

New member
גם אצלי לא, חוץ משפרה ואלירז...את מי אהבת בעונה 2?

פליפ2

New member
אף אחד אולי קמת את אלין

בעיקר אני זוכרת ששנאתי את גואל פינטו. וצדקתי גם היום אני שונאת את התכנית שלו אחרי מה שהוא עשה לאלדד זה לא רק שהם שנאו את דמותו אלה הם גם פגעו בו על רקע אישי

l86

New member
צודקת

אחד הצבועים הגדולים בתולדות ה"האח הגדול". הוא ממש שנא את אלדד, הא? מה הוא אמר עליו בתוכנית?

פליפ2

New member
לא אהב אותו בגלל החברות עם אבד

פעם אמר עליו שהוא דומה לפעיל חמאס בגלל הזקן שלו ובעיקר השתתף בטינה של אלדד יניב ותמר גלבץ

l86

New member
פעיל חמאס??? אוי ואבוי, שיתבייש לו.

מזל שנמנעתי מלראות את זה, זה חסך לי עצבים.

אני כבר לא אצליח להיגמל מ"האח הגדול", אני מכורה קשות, אני רק אשתדל לא לקחת ללב יותר מדי את מה שקורה שם.

פאפא5

New member
לי לא היה אף פעם פייבוריט.. חוץ מאלדד

גם את קארין אהבתי ולא בגלל החיבור לאלדד , אהבתי אותה מהרגע שירדה במדרגות את היופי העדין ואת האינטליגנציה שלה, וגם את ההתנהגות האירופית למרות שלפעמים נפלטה לה איזה קללה עסיסית. מאוד שמחתי על החיבור עם אלדד , וכל כך שמחתי שהתפתח סיפור אהבה וציפיתי לבאות ואז היא הודחה. מאוד התאכזבתי והמשכתי להסתכל רק בגלל אלדד אבל שעמם לי ברמות. אני כן אצפה באח הגדול הבא כי זה בחורף אבל לא ניראה לי שאת מכר כי עוד אלדד לא יהיה וגם לאט לאט זה מאבד את הטבעיות וכולם מגיעים מוכנים.

פיליפ101

New member
הורג אותי הקשר של אלדד עם המשוררת

הוא כל הזמן עושה לה לייקים שזה מחשיד. מצד שני צודקת186 שזה לא הגיוני שהוא נושא השירים שלה לאלדד קשה להתמיד בזגיות יותר משנה אבל בתחילת הקשר הוא רציני לא יודעת.

פאפא5

New member
הוא הראשון שעושה לה לייקים

היא גם עברה איזה תאונה, ולדעתי הוא לצידה, אני כמעט בטוחה שיש שם משהו, ולא ידידות. אם השירים עליו אז הוא התגבר על ״ אהבת חייו״ די מהר): אני אישית לא אוהבת נשים מסוגה דיבורים גסים התבטאות לא יפה על גבי הפייס, אבל זה בחירה שלו, כנראה שזה סוג הנשים שמושכות אותו, קארין לא הייתה מושכת אותו בחוץ בבית זה התאפשר.

פליפ2

New member
לא יודעת. פאפא אל תגזימי מאיפה את יודעת שהוא לצידה

וזה לא שיש הרבה אנשים שעושים לה לייקים

פאפא5

New member
את מעלה את הנושא, ואחר כך טוענת שאני מגזימה

אני מאששת את מה שאני רואה, וככה נדמה לי, אולי אני טועה ואולי לא... זה המקום לעלות את מה שחושבים. אמרתי שנדמה לי, לא אמרתי שאני בטוחה. דווקא כאן יש לי הרגשה הרבה יותר חזקה מהמשורר של קארין. כי א. לה אין בכלל לייקים וב. השירים דווקא מתאימים לו. מקווה שזה לא נכון מגיע לו הרבה יותר ממנה.

פליפ2

New member
תגידי הוא חזר לעלות תמונות בפייסבוק. הכונה תמונות שמפיעות

באינסטגרם?

למעלה