רכבת ישראל פותחת בהתקפה חזיתית

מצב
הנושא נעול.
אדון בורג לא מרפה לרגע

אתה מכיר את הטענות של "על הרציף".
חלקן מוצדקות, אבל רבות מהן חסרות ביסוס ונובעות מבורות.(כנ"ל לגבי טענותיו של מר בורג). קל להשמיץ את הרכבת, אבל אני לא יודע מה עומד מאחורי המכתב, ואני מניח שאף אחד מאיתנו (חוץ מבועז
) לא מכיר את התמונה השלמה.
אדון בורג לא מרפה לרגע
השבוע מלאו חניונים הממוקמים בצמוד לתחנות הרכבת במרכז, עמק חפר ובצפון, בפליירים מטעם "על הרציף" . .

harhanegev

New member
אני מאחל לרכבת ישראל,

מר ג. גילת כמובן .
אני מאחל לרכבת ישראל,
ולכל שאר תושבי מדינת ישראל, שכל ביקורות המוצדקות* שקיימות על רכבת ישראל יתרוקנו מתוכן ויחדלו מלהיות נכונות. *מצודקות - כולל גם מה שבאחריות ההנהלה הנוכחית , גם מה שבאחריות ההנהלה הקודמת, וגם המוני הבעיות באשמת מי שמעל רכבת ישראל.

בועז ל

New member
צודק. מכל הפרשה הזו יצא שכרה של הרכבת

שכחת משהו קטן
למה דווקא את גיורא גילת האנונימי הקטן ולא את צביקה (חסר לו) בורג ושות'? מה קרה, מפחדים להתעסק עם עיתונאים? מפחדים שהמערכת המשפטית של YNET תשים עליכם קצוץ? לבנאדם כמו גיורא אין את הכח הכלכלי להילחם ברכבת ישראל ומן הסתם הוא יאלץ להיעלם מהמפה, או לצאת למאבק הירואי שבסופו ספק אם יהיה לו הישג כלשהו. אולי היה יותר יעיל אם רכבת ישראל הייתה מפנה את התקציבים שלה למטרות קצת יותר חיוביות.
צודק. מכל הפרשה הזו יצא שכרה של הרכבת
בהפסדה. עכשיו סוף סוף יכול גילת לרשום לעצמו הישג אמיתי במאבקו מול הרכבת. אחחח,,, לא שיווק , לא פרסום , לא יח"צ. לא לומדים בר"י.

danezeq

Member
אני המום!! זאת הנהלת רכבת ישראל?!

על מי שמעיז לבקר אותה : בהמשך, משורשרים 2 דפי מכתב האיומים של רכבת ישראל לגיורא גילת (מנהל תנועת "על הרציף" הזוכה לתמיכה של לקוחות רכבת רבים מאוד).
אני המום!! זאת הנהלת רכבת ישראל?!
ידעתי שהיא קצת רקובה אבל לא תיארתי לעצמי שהיא כזאת פאשיסטית!! פשוט מפחיד! וכל הכבוד לתנועת "על הרציף"! אני מקווה שהיא תתחזק!

amit1270

New member
שיתבעו אותו וזהו.

על מי שמעיז לבקר אותה : בהמשך, משורשרים 2 דפי מכתב האיומים של רכבת ישראל לגיורא גילת (מנהל תנועת "על הרציף" הזוכה לתמיכה של לקוחות רכבת רבים מאוד).
שיתבעו אותו וזהו.
המכתב אמנם אינו מכתב איומים "קלאסי" אבל הוא מיותר לדעתי. אם יש לרכבת קייס נגד הבחור, הפתרון הוא פשוט.

raminec

New member
אני מניח

שיתבעו אותו וזהו.
המכתב אמנם אינו מכתב איומים "קלאסי" אבל הוא מיותר לדעתי. אם יש לרכבת קייס נגד הבחור, הפתרון הוא פשוט.
אני מניח
שהם מעדיפים להשתיק את כל העניין, אפילו אם יש להם "קייס". הרבה יותר מהר, יעיל וחסכוני להשתיק דברים ע"י מכתב מעו"ד.

FDA

New member
אוהבי רכבות אנחנו אבל

אני מניח
שהם מעדיפים להשתיק את כל העניין, אפילו אם יש להם "קייס". הרבה יותר מהר, יעיל וחסכוני להשתיק דברים ע"י מכתב מעו"ד.
אוהבי רכבות אנחנו אבל
זה לא אומר שאנו לא יכולים להתלונן {שזה מוצדק} דווקא שפה יש המון אוהבי רכבת אנחנו רוצים שהרכבת תהיה הכי טבה שיש. נכון ש"על הפסים"קצת אולי ילדותיים או מתלהמים ,אבל הם בהרבה דברים צודקים . הסיפור שנוסעים צעדו ברגל לתחנות לא נשמע נורמלי. והרכבת יכלה לענות ע"ז בצורה יותר יפה .וחבל. כבר כתבו פה שיכלו להסביר יפה שלא פיתחו את הרכבת שנים וכו" וכו"

אם לרכבת יש קייס ברור היא הייתה תובעת...

שיתבעו אותו וזהו.
הבעייה שהרכבת יודעת שלמיליון משתמשים שונים בשירותיה יש קייס הרבה יותר טוב עליה, ואם היא תתחיל מלחמת תביעות זה ילך רק לרעתה, כי באותו רגע אפשר לתבוע אותה על מיליון דברים שהיא עשתה ובמדינה נורמלית ראשים היו נערפים ואנשים היו יושבים בכלא, מספיק רק לקרא את דו"ח המבקר ולהתחלחל מהזוועה. אז תחשבו על זה...

amit1270

New member
המדינה שלנו נורמלית לחלוטין.

הבעייה שהרכבת יודעת שלמיליון משתמשים שונים בשירותיה יש קייס הרבה יותר טוב עליה, ואם היא תתחיל מלחמת תביעות זה ילך רק לרעתה, כי באותו רגע אפשר לתבוע אותה על מיליון דברים שהיא עשתה ובמדינה נורמלית ראשים היו נערפים ואנשים היו יושבים בכלא, מספיק רק לקרא את דו"ח המבקר ולהתחלחל מהזוועה. אז תחשבו על זה...
יש מדינות שאין בהן אפילו מבקר...

זה לא הופך אותנו לנורמליים...

זה לא הופך אותנו לנורמליים...
גם יש מדינות שיש בהן בימים אלו דברים מזוויעים כמו מה שקרה במלחה"ע השנייה זה לא אומר שפה זה גן עדן.

846

Active member
מדינה נורמלית? 4 מיליארד ש"ח

חריגות בתקציב פרויקט ברכבת ואף אחד לא מניד עפעף? בחייך... ראשי מדינות אחרות בעולם,שרים, מנכלי"ם וכולי.. הלכו הביתה/ לכלא / חרקירי על דברים פחותים מזה. מדיניות של לאף אחד לא איכפת... נהוגה רק בישראל, במיוחד שמדובר בכספי ציבור.

amit1270

New member
א) בכל מקום בעולם יש חריגות תקציב

חריגות בתקציב פרויקט ברכבת ואף אחד לא מניד עפעף? בחייך... ראשי מדינות אחרות בעולם,שרים, מנכלי"ם וכולי.. הלכו הביתה/ לכלא / חרקירי על דברים פחותים מזה. מדיניות של לאף אחד לא איכפת... נהוגה רק בישראל, במיוחד שמדובר בכספי ציבור.
א) בכל מקום בעולם יש חריגות תקציב
ולא תמיד האחראים נענשים. גם במדינות שנחשבות מתקדמות מאוד. ב) באיזה פרויקט היתה חריגה של 4 מיליאד ש"ח?

urilei

New member
פורסם פה פעם מחקר

פורסם פה פעם מחקר
לפיו משהו כמו 60% מפרוייקטי הפיתוח של רכבות בעולם חורגים חריגה משמעותית מהתקציב שהוערך להם אז בזה כנראה אנחנו לא נורא מיוחדים (לא שאני בא להגיד שהרכבת כ"כ מוצלחת...)

fireman

New member
LOL ../images/Emo6.gif

LOL

אני תוהה אם ברכבת שאלו את עצמם מהיכן מגיעות כל התלונות של גילת? הוא הוזה אותן? הם יוצרים את הבעיה הזאת עם הרבה מאוד נוסעים ממורמרים כאשר הם לא יודעים לספק את השירות בצורה סבירה (לא טובה, רק סבירה) שיתחילו לעבוד כמו חברה נורמלית ויפסיקו לחפש אשמים.

FDA

New member
לוח אלקטרוני

LOL

אני תוהה אם ברכבת שאלו את עצמם מהיכן מגיעות כל התלונות של גילת? הוא הוזה אותן? הם יוצרים את הבעיה הזאת עם הרבה מאוד נוסעים ממורמרים כאשר הם לא יודעים לספק את השירות בצורה סבירה (לא טובה, רק סבירה) שיתחילו לעבוד כמו חברה נורמלית ויפסיקו לחפש אשמים.
לוח אלקטרוני
עכשיו באתר שלהם יש תמונה מווינה על לוח אלקטרוני שמראה זמנים ובארץ? לאחרונה התקינו לוחות וחוץ מפרסומות אין שם כלום . {מזה LOL ?}

מצב
הנושא נעול.
למעלה