רכבת ישראל פותחת בהתקפה חזיתית

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo45.gif

LOL

אני תוהה אם ברכבת שאלו את עצמם מהיכן מגיעות כל התלונות של גילת? הוא הוזה אותן? הם יוצרים את הבעיה הזאת עם הרבה מאוד נוסעים ממורמרים כאשר הם לא יודעים לספק את השירות בצורה סבירה (לא טובה, רק סבירה) שיתחילו לעבוד כמו חברה נורמלית ויפסיקו לחפש אשמים.

amit1270

New member
אפשר לכתוב דברים נכונים

LOL

אני תוהה אם ברכבת שאלו את עצמם מהיכן מגיעות כל התלונות של גילת? הוא הוזה אותן? הם יוצרים את הבעיה הזאת עם הרבה מאוד נוסעים ממורמרים כאשר הם לא יודעים לספק את השירות בצורה סבירה (לא טובה, רק סבירה) שיתחילו לעבוד כמו חברה נורמלית ויפסיקו לחפש אשמים.
אפשר לכתוב דברים נכונים
וזה עדיין ייחשב להוצאת דיבה.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif לערן

LOL

לערן

אם אי אפשר להרוג את המסר...

על מי שמעיז לבקר אותה : בהמשך, משורשרים 2 דפי מכתב האיומים של רכבת ישראל לגיורא גילת (מנהל תנועת "על הרציף" הזוכה לתמיכה של לקוחות רכבת רבים מאוד).
אם אי אפשר להרוג את המסר...
אז הורגים את השליח. כרגיל...

סליחה שאני מקלקל את החגיגה

על מי שמעיז לבקר אותה : בהמשך, משורשרים 2 דפי מכתב האיומים של רכבת ישראל לגיורא גילת (מנהל תנועת "על הרציף" הזוכה לתמיכה של לקוחות רכבת רבים מאוד).
אבל ההתקפות על הרכבת חרגו מעבר לכל פרופורציה. גם סיגנונית וגם (כפי שאני מבין) עובדתית. מעבר לכך אין חסינות, לא לרכבת (כמו שמעידים אלה שמשתלחים בה וקוראים לערוף ראשים וכו') וגם לא למי שלדעתה משמיץ אותה. גם לחברות יש זכות התגוננות בבית המשפט ופניה לביהמ"ש זה לא מעשה פירחחי. ואגב, בדרך כלל לפני הפניה לביהמ"ש, שולחים מכתבי אזהרה. חבל שהפורום שוב שר כמקהלה אחידה ולא חושבים שאולי, רק אולי, הרכבת כיום סבירה, פועלת בתנאים לא קלים שנכפו עליה על ידי ממשלות ישראל ומשתדלת לתת את המירב.

בועז ל

New member
נו באמת, בני. הרי אתה ודאי יודע שצעד זה הינו

אבל ההתקפות על הרכבת חרגו מעבר לכל פרופורציה. גם סיגנונית וגם (כפי שאני מבין) עובדתית. מעבר לכך אין חסינות, לא לרכבת (כמו שמעידים אלה שמשתלחים בה וקוראים לערוף ראשים וכו') וגם לא למי שלדעתה משמיץ אותה. גם לחברות יש זכות התגוננות בבית המשפט ופניה לביהמ"ש זה לא מעשה פירחחי. ואגב, בדרך כלל לפני הפניה לביהמ"ש, שולחים מכתבי אזהרה. חבל שהפורום שוב שר כמקהלה אחידה ולא חושבים שאולי, רק אולי, הרכבת כיום סבירה, פועלת בתנאים לא קלים שנכפו עליה על ידי ממשלות ישראל ומשתדלת לתת את המירב.
יח"צ בלבד ואין בכוונתו להתפתח עד כדי הגעה לבית משפט. ואם בכל זאת תיגרר הרכבת לבית משפט היא שוב תיפגע . גם תדמיתית וגם מחוסר התוחלת שבצעד זה.

harhanegev

New member
ברור, הרי לרוב הדברים במכתב האיומים

יח"צ בלבד ואין בכוונתו להתפתח עד כדי הגעה לבית משפט. ואם בכל זאת תיגרר הרכבת לבית משפט היא שוב תיפגע . גם תדמיתית וגם מחוסר התוחלת שבצעד זה.
ברור, הרי לרוב הדברים במכתב האיומים
אין שום בסיס במציאות.

harhanegev

New member
אני מבין.

הסבירו לך בפורום אחר שזה לא מכתב איומים
אני מבין.
לעורך דין מותר לכתוב לכל אדם "עשית א ועשית ב ועשית ג ומרשי יתבע אותך לדין" וזה לא נקרא איום. בסדר. אגב, בפורום ה"אחר" לא הסבירו לי שום דברם, אלא פתחו פעוטון, לא הרבה יותר מזה.

amit1270

New member
לא, זה לא איום

אני מבין.
לעורך דין מותר לכתוב לכל אדם "עשית א ועשית ב ועשית ג ומרשי יתבע אותך לדין" וזה לא נקרא איום. בסדר. אגב, בפורום ה"אחר" לא הסבירו לי שום דברם, אלא פתחו פעוטון, לא הרבה יותר מזה.
לא, זה לא איום
לגבי ה"פעוטון" - אני חושב שרוב התגובות שקיבלת שם היו ענייניות.

amit1270

New member
תיקון קטן:

לא, זה לא איום
תיקון קטן:
במכתב אכן יש איום - איום בתביעה, שהוא דבר לגיטימי ואף לגאלי (לאן נעלם קובי לו??). זה עדיין לא הופך אותו ל"מכתב איומים", שזה כבר משהו אחר.

harhanegev

New member
תגובות ענייניות - לא.

לא, זה לא איום
תגובות ענייניות - לא.
אני אגיד לך מה קיבלתי שם: מנהל פורום ששואל שאלות, מקבל ממני תשובות למה שאני יודע, ותובע שוב ושוב ושוב שאשיב תשובות למה שאינני יודע למרות שהוסבר לו שאינני כל יכול. מנהל פורום שתהליך הסקת המסקנות שלו הוא כזה ש"אם אתה הבאת לכאן את המכתב הזה, מינית את עצמך לדובר של גיורא גילת". מנהל פורום שפתח פעוטון, כםפי שכל בר דעת יכול לראות אם משווים את השרשור שם, סגנונו ורמתו, לשרשור הנוכחי כאן.

raminec

New member
התנאים הלא קלים

התנאים הלא קלים
כנראה נכפים על ידי גורם המכונה בשם עוקיש ושות'...

מצב
הנושא נעול.
למעלה