שאלה בקשר לקווים לא רווחים

מצב
הנושא נעול.
לא ממש

תגובה לאוריינט אקספרס לגבי קו 32
א. אין חיבור ישיר בין בן יהודה לאיכילוב ב.זה ייתן חיבור בין כפר שלם לאבן גבירול ורכבת מרכז אם יאריכו אותו למסוף 2000 ג.יצא לי לסוע בו לא מעט בעיקר בין יד אליהו לת''מ הישנה או מהתחנה המרכזית הישנה לבן יהודה והקו היה באיזורים הנ''ל ריק שקו 32 יצא ממסוף 2000 הייתה לו תפוסה יותר טובה אם יש לך שאלות אליי שלח לי מסר
לא ממש
מדרום בן יהודה לאיכילוב ניתן להגיע בקלות בעזרת 20,21,64,66,90 המגיעים לארלוזרוב-ויצמן הסמוך לבית החולים, ולדרום בן יהודה. אין צורך בקו נוסף שיחבר בין שתי הנקודות. מכפר שלם לאבן גבירול ניתן להגיע בקלות עם קו 9 שעובר בצד השכונה (דרום דרך משה דיין). בעבר הלא ממש רחוק הופעלה חלופת לקו 9 שעברה דרך שכונת נווה צה"ל (במסלול דומה ל-32) שהתגלתה ככושלת למדי. כתושב האזור, שנאתי את 32 במסלולו הישן, קו המסתובב סביב עצמו. רק חשוב על תחנת המוצא (בית ברבור) ועל תחנת היעד (רכבת מרכז) המרוחקות כשני קילומטר זה מזה, ועל המסלול הארוך, האיטי, המפותל והבלתי אפשרי שלו בעבר.

hai001

New member
כמה זמן נסיעה לקח לקו 32

לא ממש
מדרום בן יהודה לאיכילוב ניתן להגיע בקלות בעזרת 20,21,64,66,90 המגיעים לארלוזרוב-ויצמן הסמוך לבית החולים, ולדרום בן יהודה. אין צורך בקו נוסף שיחבר בין שתי הנקודות. מכפר שלם לאבן גבירול ניתן להגיע בקלות עם קו 9 שעובר בצד השכונה (דרום דרך משה דיין). בעבר הלא ממש רחוק הופעלה חלופת לקו 9 שעברה דרך שכונת נווה צה"ל (במסלול דומה ל-32) שהתגלתה ככושלת למדי. כתושב האזור, שנאתי את 32 במסלולו הישן, קו המסתובב סביב עצמו. רק חשוב על תחנת המוצא (בית ברבור) ועל תחנת היעד (רכבת מרכז) המרוחקות כשני קילומטר זה מזה, ועל המסלול הארוך, האיטי, המפותל והבלתי אפשרי שלו בעבר.
כמה זמן נסיעה לקח לקו 32
במסלולו הקודם להגיע מבית ברבור לרכבת מרכז?

oshri5917

New member
תיקון

לקו 32 לקח במסלולו הקודם
10-15 יותר זמן הנסיעה אז לקח לו בין 45-55 דקות
תיקון
לקו 32 במסלולו הקודם לקח 35 דקות אם יאריכו אותוט חזרה לרכבת הוא יסע 45 דקות מתחנת המוצא לתחנה הסופית

amitasafzabida

New member
נכון, בכפרשלם יש את 16 לדרום (אלנבי

לא ממש
,לוינסקי, העליה, הכרמל,שוק התקוה), 15 לתמח"ת, 9 לצפון (אבן גבירול, וויצמן, איכילוב, בית המשפט,דיזינגוף,רידינג), 32-11 לדיזנגוף והרכבת.

hai001

New member
קו 32 כיום שהוא סיבובי ניראה לי

,לוינסקי, העליה, הכרמל,שוק התקוה), 15 לתמח"ת, 9 לצפון (אבן גבירול, וויצמן, איכילוב, בית המשפט,דיזינגוף,רידינג), 32-11 לדיזנגוף והרכבת.
קו 32 כיום שהוא סיבובי ניראה לי
שלוקח לו ממסוף וינטר 30 דקות(בלי פקקים) להגיע לדינגוף סנטר.

hai001

New member
זאת תחנת ויסות בדיזנגוף סנטר

נסעתי מדיזנגוף. זו סתם תחנה, בכלל ל
א מסוף.
זאת תחנת ויסות בדיזנגוף סנטר
רוב הקווים סיבובים אין להם תחנות ויסות פשוט הם יוצאים מתחנת היעד מסתובבים וחוזרים.

תחנה שהיציאה ממנה מתוזמנת

מה זה תחנת ויסות?
פירוש קאסוטו: אם הנהג מגיע לפני זמן היציאה הוא חייב לחכות עד השעה הנקובה ורק אז לצאת לדרך. דבר נהוג בקווים בינעירוניים ארוכים של אגד וגם בקווים עירוניים כדוגמת 32 ו-90. אם הנהג מגיע לאחר השעה הנקובה, הרי שהא איחר, והוא חייב לצאת לדרך מיד. לרוב, השעה הנקובה מתוזמנת כך שהנהג לא יאחר וההמתנה שלו תהיה מינימלית.

amitasafzabida

New member
כשאני נסעתי לא היה כלום בתחנה,

פירוש קאסוטו: אם הנהג מגיע לפני זמן היציאה הוא חייב לחכות עד השעה הנקובה ורק אז לצאת לדרך. דבר נהוג בקווים בינעירוניים ארוכים של אגד וגם בקווים עירוניים כדוגמת 32 ו-90. אם הנהג מגיע לאחר השעה הנקובה, הרי שהא איחר, והוא חייב לצאת לדרך מיד. לרוב, השעה הנקובה מתוזמנת כך שהנהג לא יאחר וההמתנה שלו תהיה מינימלית.
כשאני נסעתי לא היה כלום בתחנה,
כך שאני בטוח שהנהג שבא איחר. מה הוא פירוש קאסוטו?

hai001

New member
יש גם תחנת ויסות בקו 3ד

יש גם תחנת ויסות בקו 3ד
באיזה עוד קווים תחנות ויסות? אני חושב לקו 33 שבוטל היה תחנת ויסות בדרך השלום, זכור לי שנהג עצר את האוטובוס לשניה ורשם את עצמו בשעה הנקובה. וזז מיד

hai001

New member
תחנת ויסות לפי דעתי זה לא תחנה

מה זה תחנת ויסות?
תחנת ויסות לפי דעתי זה לא תחנה
סופית ממש, כי אני רואה לפעמים שהקו מגיע לדינגוף סנטר, יש אנשים שיורדים ויש אנשים נשארים באוטובוס כדי לחזור איתו.

ונפלון

New member
הקווים לקרית שמונה לא ריקים

שאלה בקשר לקווים לא רווחים
האם לחברות האוטובוסים (דן, אגד, קווים) יש להם קווים שהם לא רווחים כלומר מדי פעם הם ריקים מאדם? חוץ מקו 113, וקו 112, וקו 14 של תל אביב.
הקווים לקרית שמונה לא ריקים
אני נוסע הרבה מת"א לעמיעד ב-842 או ב-845 והם לא ריקים בכלל. האוטובוסים לפחות ב 70% תפוסה, ובימי שישי אחרי צהריים או בשבת בערב הם ממש מלאים לגמרי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה