שאלה ברשותכם

yetush

New member
מה הקשר למה שאמרתי?

הציונות לא מתה ממש לא!! זה שכמה מטומטמים הלכו לעשות פולסא דנורא לא אומרת כלום ממש כלום! חוצמזה אותם אנשים שאתה רואה במשקפיים שחורות לאו דווקא אנשים רעים וחלקם תורמים מאוד לחברה,אני רואה במכללה שלי שיש המון "ערב רב " כלשונך אנשים שאולי מנותקים מהדת אבל אנשים מקסימים ותורמים המון אבל ככה זה שמכניסים בך פנאטיות אפילו אחיך החילוני נראה לך כמפלצת חחח מזכיר לי את הסיפור אוזו ומוזו בבכפר קאקרוזו חוצמזה יש דברים שאף רצוי וכדאי שנתערבב עם העולם,נכון שמבחינה רוחנית אסור ונאמר "תורה בגויים אל תאמין" אבל מבחינות אחרות אין שום בעיה שנהיה כגויים וגם בתנ"ך וגם בתקופת המקדש מבחינות מסוימיות היינו כגויים(ענין מלך וכדו') אפשר לדבר גם לא בפנאטיות בצורה יפה ,ואגב לא ענית לי בכלל על מה שאמרתי

הייתי בסרט הזה וחזרתי עייף../images/Emo178.gif

שאני באתי לשרתת את המדינה , הרגשתי כמה המדינה הזאת מרמה אותי ! . שאני היתגייסתי אני הרגשתי הבנאדם הכי מטומטם שיש בעולם
. יושב לך אדם 4 שעות עושה שמירה על חירייה של יהוד ואחר כך שרציתי להיות פקיד בקריה , אז אמרו לי שאני יכול ללכת לעזאזל !!!! , אחר כך שנהייתי עובד רס"ר הייתי צריך לנקות את המידרכה של השק"ם , ש-כל 5 דקות נושרים העלים של העצים רק בגלל שאיזה סמל עלוב או איש קבע צריך לעבור שמה .

yetush

New member
מה זה משנה?

משנה לך הצבע שעל הכיפה לראשו?? לקחו כיפה סרוגה כי אליו מתחברים יותר, כי הוא בא בגישה של קירוב לבבות ולא בגישה של "אתם חוטאים ! צריך להעיף אתכם" גם אני וגם כל הכיפה הסרוגה המצוי בעד מדינת הלכה ,אבל לפי הסטנדרטים שלך שצריך להרוג ולהרחיק את כל החוטאים(שהם אגב אחיך היהודים למרות שחטאו!) אנחנו ממש לא!! ודעות שלך מרחיקות ואפילו מאוד!! אני בטוח שאתה לא מיצג אמיתי של החרדים ,כי אני מכיר אותם ולא חסר שם נשמות טובות שבעד קירוב לבבות

לא משנה לי איזה דתי !

העיקר הכי חשוב זה !!!!! , ש-יהודי בלי תורה זה לא יהודי ! , אפילו אם הוא " יהודי מעוות " כמו הרפורמים ! , אבל לפחות הם קוראים בתנ"ך

"כל הקצינים שמאלנים" ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

מענין, כי הרב שנוולד הוא "במקרה" אלוף-משנה ומח"ט במילואים, ובאזרחי- ראש ישיבת ההסדר במודיעין. הרב הגר הוא גם אלוף- משנה וראש המכינה ביתיר (כמדומני). הרב אייל קרים הוא סגן-אלוף (יתכן שכבר קודם, ואני לא מעודכנת). ולהבדיל, הרוגי המלחמה האחרונה, סגן-אלוף עמנואל מורנו הי"ד. רב סרן רועי קליין הי"ד , סמג"ד 51 של גולני, מהישוב עלי ( כן, כן התנחלות) , היה בעל הדרגה הבכירה בין לוחמיו בבינת ג'בל. ועוד ועוד ועוד.....

הבאתי בכוונה דוסים

אבל יש כמובן גם חילונים, קצינים בכירים עד רמטכ"לים, שעמדתם הבטחונית לא התכופפה לשמאלניות השולטת בכיפה. ולכן הוא הועף כמובן... אגב, מי שסייע ותמך בהקמת ההסדר במודיעין של הרב שנוולד, הוא לא אחר מאשר רא"ל (במיל') ליפקין-שחק...

תת-אלוף אפי איתם לא קיבל דרגת אלוף

אתה יודע ש- אפי איתם לא קיבל דרגת אלוף בגלל הדעות הימניות שלו ? , יאיר נווה קיבל בגלל שהוא היה בהיתנתקות .

אמת ויציב.

ועדיין תלמידי חכמים משמשים בדרגות מאוד בכירות, בניגוד להצהרתך הראשונית ש"כל הקצינים שמאלנים"...

סוריאל

New member
ד"ר יקר!

שים לב שלא יבינוך שלא כהלכה (אגב דיבורים על יציאה מהמערה וכיו"ב). ראה מה קרה לדתי הגאה מהשרשורים הקודמים (שבינתיים הפך לבריח התיכון, משום מה). אל תשכח: לא כל חברי הפורום בקיאים בכתבי אפלטון (אה... או אולי זה היה סוקרטס?). ואגב, מה זה "מאמר מארכת"? love & kkisses (במובן המטאפורי כמובן)

דוד רץ

New member
../images/Emo6.gif שים לב- אמרתי "מערה" ולא "ארון"

אבל יפה שהבנת את הרמיזה לאליגוריה של אפלטון ("הרפובליקה"). אני רואה שגם אתה לא מתכוון לחזור לשם (לא למערה, וגם לא לארון. לשמחתי- גם הרפובליקה של אפלטון [בהם הפילוסופים הם מנהיגי העיר] לא נראית באופק).

../images/Emo222.gif כדור הארץ לדוד רץ , שומע ?

דוד אחי היקר ! , אני שירתתי בצבא שנתיים בבסיס פתוח שבו אפשר לצאת ולהיכנס מתיי שרוצים , ואם היית יודע מה הולך שם בלילה ( אויי ויי
!!!!! ) , שלא לדבר על זה שיש קצינות שהולכות לחדרים של חיילים פשוטים ! , וזה שיש רס"ר שבוגדים שם ! , ואזרחים עובדי צה"ל שמתחילים עם חיילות ! , ועוד בנוסף לכל עושים גם דיסקוטקים משותפים לבנים ובנות . ויש גם סתם בנות שהם מכניסות בנים לחדרים שלהם כי משעמם להם בגלל שהם רחוק מ-הבית ! . אם המדינה המפגרת שלנו יכלה להבין כמה נזק היא עושה בזה שהיא לוקחת בנות לצבא ? .............

yetush

New member
נו ו...

לא הבנתי למה אתה מקיש מהחרפות שהיו אצלך בבסיס לכל הצבא? אני לא אומר שהכל מצוין בצבא אבל גם לא מקצין כמוך..

אבל אם היינו " מדינת הלכה "../images/Emo63.gif

אז לא היו לוקחים בנות לצבא . וגם לא היה את כל " הגאווה " שיש היום בצבא ! . אם אני חייל אז זה לא אומר שאני כל היום אמור להיתגאות ולהראות לכולם מי אני .

yetush

New member
אם היינו מדינת הלכה

כמו שאתה אומר אז היינו יופי של אירן

למעלה