שבוע טוב לכולם!

שבוע טוב לכולם!

איך פתאום מצאתי את עצמי גרוש פלוס?אני לא יודע.
פתאום הכל התהפך לי פתאום,לא ידעתי איך לאכול את זה.
היום אני התאוששתי,והיום אני כאן.
אשמח להצטרף.

יערית

New member
מה ז"א ?

אתה בחרת את האישה
אתה בחרת ללדת איתה ילדים
אתה בחרת במשפחה
אתה בחרת חיים אחרים לעצמך (גם אם הצד השני יזם)
אתה בחרת להכנס לכאן

אתה ורק אתה אחראי לחייך :))

<זו הדרך שלי לומר ברוך הבא >

jakuper

New member
יערית, את צודקת כמובן, אך זה כל כך

לא ישראילי לא לנסות למצוא מישהו אחר להאשים. זה למעשה אחד מענפי הספורט הפופולריים, לכן חבל שאת מונעת מהבחור שעות אימון

יערית

New member
כישראלית לישראלי

מרוב מאמנים ואימונים לא רואים את היער(ית).

:))

jakuper

New member
ולמה את חושבת המציאו שכל ט"ו בשבט נטה עצים -

כדי שיצמחו יערות חדשים?
כל זאת כדי שיהיו עוד ועוד מאמנים ומתאמנים ושלכולם תהיה אפשרות לא לראות את היער.
(לא יודע, נראה לי שזה יצא לא הכי מצחיק. מצד שני - זו די אמת)

יערית

New member
על משקל

עו"ד שצומחים לנו כמו פטריות אחרי הגשם- ככה זה כשיש ביקוש :))

jakuper

New member
אמרה המורה יערית ודרשה

מהתלמיד החדש להביא בדחיפות:

אישור הורים וילדים ללמוד עד מאוחר;
מתנה למורה כדי שבסוף השנה לא יהיה צורך לחפש את אלו שמתחמקים מחובת המתנות;
540 ש"ח עבור חומר לימודי (בכל זאת האלר\קטרונים היום די יקרים, במיוחד שגם סין הצטרפה בגדול לאינטרנת והיום היא צרכנית מספר 1 של האלקטרונים);
2270 ש"ח עבור מסיבת סיום (למורה בלבד, כמובן);
המלצות מבית ספר הקודם (הרי צריך למלא במשהו את תיק התלמיד שייפתח במידה ויוחלט לקבל אותו לבי"ס ללימודים מתקדמים בתורת הגירושין;
10,257 ש"ח עבור קורס מתקדם של "חיים בין נישואין לנישואין" או "פריירים לא נגמרים".

התלמיד החדש, עוזי טל75 (האם מדובר בגיל או במשקל?), הסתכל על המורה מופתע מדרישות רבות - בכל זאת זה רק קורס בנאלי ב"איך להתגרש ולא להשתגע", אך נשם עמוקות, הכניס יד לכיסו והוציא ערנק דקיק (טוב, הרי זה אחרי הגירושין) והתחיל להוציא ממנו כסף: שקל אחרי שקל (מענין למה לגרושים בארנק אין שום דבר גדול משקל? מה, החלוקה של 50% פירושה שלאישה מגיע כל הנירות ולבעל כל המטבעות?).

ברגע שהמורה יערית ראתה את התלמיד נכנע, היא שפשפה את ידיה בעונג והלכה להכין מארך שיעורים, בדרך מתיעצת עם עוד כמה מורות מכיתות מקבילות.

רשם: פקיד בית הספר שעד היום לא יודע באיזה בית ספר הוא עובד, אבל תמורת חיוכים יומיים ממשיך לרשום את כל הקורה כאן..

jakuper

New member
וכי למה? --

משום מה יש לי הרגשה שבשעות מוקדמות כאלו חוש הומור עוד רדום, לכן לא הבנתי את הנקודה שלך (-: (זה כל מה שכרגע יש לי מחוש ההומור - ציור הסמיילי הממוחשב הזה שהטבעתי לפני שנייה בשורת תשובתי)

יערית

New member
אתה

מצחקק עליי???

אולי נשמעתי מתנשאת, אבל באמת זה המקום לעלות כיתה, לא מבינה
למה כולם נתקעים בכיתה ו' וממענים לעלות כיתה

jakuper

New member
מה אני יודע - אני רק רשם כאן, תפקידי

לראות ולרשום. לא לחשוב. זה מיעד רק למורים ומורות. טוב, אולי גם למנהלת, שאני באמת לא ראיתי אותה עדיין כאן.

jakuper

New member
הסברתי למנהלת שיצא לי פספוס שיכלי - מאין

חשיבה מקבילה במקום לא נכון.
נעזוב.
לא התכוונתי ש30 התלתלים שלנו לא נוכחת. פשוט יצאה לי בדיחה עקומה. אז מה, עכשיו תהרגו אותי? בבקשה, אל תעשו את זה. עוד סיכוי אולי? אני אשתפר. מבטיח.

למעלה