שבוע טוב לכולם!

יערית

New member
מה הוא קיבל מה?

לא מקבלים ככה סתם חנינה, קודם שתהייה לו יציאת מצריים אחר כך
נבחן את זה לגופו

jakuper

New member
למה אני חייב לצאת עם מיצריים?

אולי אפשר להמיר את העונש ליציאה אחרת? אני אפילו מוכן לצאת עם המיצריות, למה דווקא מיצרים?

jakuper

New member
לאן אני אאביר אותן? וחוץ מזה,

הדואר לא עובד בשעות כאלו, אז לא אוכל לבצע את בקשתך. סליחה, המורה. זו הפעם האחרונה, המורה. בבקשה אל תספרי למנהלת, המורה. בבקשה. אני אתנהג טוב, המורה. זאת אומרת, הכי טוב שאני יכול, המורה. וזו לא אשמתי שהכי טוב שלי הוא כזה לא טוב. זה באמת לא אשמתי. ככה נולדתי, המורה. אז בבקשההה..ה

יערית

New member
דיייי

כבר עם המורה, אם אין תנאים של מורה לא רוצה את הטייטל הזה!!!

תעמוד בפינה :)

jakuper

New member
אבל לא נוח כאן. אולי

אני יכול לעמוד בפינה העגולה היא?

jakuper

New member
מה פתאום!

מי שמורה בנפש - מורה לכל החיים.
מורה בגן וגם מורה בבית הזקנות.
אומרים שבגן עדן מורות מסבירות למי שצריך איך להשקות דשא ובאיפוכו של גן העדן, מורות מלמדות איך לשמור על האש קבועה.
מורה שהיא מורה, היא מורה ושום דבר אחר...

זה

בא ממנה.ביום אחד הפתיע אותי והודיעה לי על פיטוריי מחיי הנישואין שלה.

b e c k y

New member
טוב...

יש לך המוווווון עבודה עצמית לעשות. ונראה לי שעכשיו יש לך זמן לזה.
ממש עצוב לדעתי לדעת שחיית לצידה של אשה שלא היתה מעונינת בך, מן הסתם הרבה זמן והתלבטויות ואתה לא ראית מה קורה אצלה וכמה היא אומללה לצידך.
יש לך הרבה ללמוד!

ברוך המצטרף.

תודה רבה בקי.

מהטעויות למדתי.יודע לא לחזור עליהן שוב.אין מה לעשות קרה.

b e c k y

New member

אני רק לוקחת לי כסא ותופסת מקום בשורה הראשונה, החושים הבריאים שלי משדרים לי סימנים שהקרקס הגיע העירה.

בדד1

New member
אין מצב

אבל מסתבר שיש

ממליץ לך בפעם הבאה
כשאתה הולך עם עיניים עצומות
שיהיו עצומות לרווחה

ברוך הבא (לעולם)

jakuper

New member
אני דווקא חושב שאתם מתנהגים/ות כ-

כ-"חכמים בלילה" - איך לא ראית? אם כך זו טעות שלך שלא ראית.

אבל אם נעבור על הסיפוריים האישיים של לא מעט מחברי הפורום הנהנדר (כן, כך אני מרגיש כאן בזכותכם), נמצא לא מעט סיפורים של "הוא בגד" ו"היא בגדה" ובגלל זה התגרשנו.
האם הבגידה, "להבדיל" מהעזיבה אצל עוזי, לא קרתה גם כן בלי שהחלק השני בזוגיות היה מודע לאפשרות כזו? האם לא הייתה גם כאן הפתעה?
אז כשגילית את זה, החלטת לעצור כל ההתקשרות הזוגית. אבל האם בכל זאת זו לא הייתה הפתעה בשבילך לגלות מעשה הבגידה?
או שאולי ידעתם שזה מה שיקרה ורק חיקיתם שיבגדו בכם כדי להשתמש בכך בתור תירוץ לסיים את הנישואין.
בקיצור, גם בסיפורים אחרים לא מסתדר לי שהמצב היה אחרת, לכן לא ברור לי למה כולם חושבים שעוזי חייב ללמוד הרבה, וזאת להבדיל לאחרים (כי לאף אחד יותר לא עציעו לימודי זוגיות...)

תחשבו רגע... או שתיים...

בדד1

New member
אמון

אמון בלי גבולות
וויתור עד כדי הויתור על ה"עצמי"

הראשון מקובל עלי - לא יכול לחיות תוך כדי חשדנות כל הזמן
את השני הבנתי בדרך הקשה

סיפרתי על עצמי אבל אני מניח שזה קרה לרבים
תאמר נאיבי - אומר, יכול להיות, אבל אני שלם עם זה

jakuper

New member
אפשרות של לחיות חיי הבת זוג -

אפשרות כזו אכן קיימת ואני מקווה שזה לא המצב כאן.
האשפרות הזו הכי עכזרית בעיני -- כמה שהצד אחד נונן מעצמו יותר, כך הוא מגדל את אנוכיות של השני וכך הוא הופך להיות פחות ופחות רלוונטי בקשר הזוגי - אתה לא חושב הרבה על שולחן במטבח - הוא תמיד נמצא שם ותמיד תוכל לשבת אליו אם התעייפת. לא צריך להודות לו על קיומו, כי הוא כאן רק בשבילך.
אותו דבר בזוגיות - הטעות הנוראית מכל שיכולה לקרות לבת זוג (סתם בחרתי להוביל מהצד הזה, למרות שלא פחות מקרים קיימים גם מצד השני), שהיא נותנת את כולה לצרכי בעלה. לא עובר זמן רב עד שהיא הופכת למובנת מעליה, חשיבותה יורדת אל חיבות הרהוט בבית והערכתו אליה מתרסקת, כי הרי לא אמורים לכבד את כיסא בסלון שהובא מחנות רק כדי לשרתו כל החיים.

לא שטעויות כזו לא קוראית גם בטיפול עם הילדים - אם נותנים הכל, מגדלים מפלצות שמפסיקים מהר מאוד להעריך אותך, ובדרך גם את שאר העולם, כי הם מבינים מי באמת חשוב בכל העולם - הם עצמם בלבד.

זה מאוד אירוני - אם אתה טוב, מנסה לפנק את אשתך, לעשות הכל כדי לרצות אותה, יש סיכוי שאתה חופר כמה קברים: אחד לזוגתיות שלכם, שני לקשר עם ילדים, שלישי - להתייחסות לעצמך, כי בסופו של דבר אתה יוצא אשם בכל העניין של הגירושים וזה משום מה נודע מהר מאוד לכל הסובבים אותך, עד כדי כך שאתה מתחיל בעצמך להאמין להיותך אפס מאופס.

אירוני. מאוד.

כמה שיותר אנו מזלזלים באנשים אחרים, כך יותר רצויים נהים אנחנו.

חה! וכך עובד העולם? נו, נו...

למעלה