שבוע טוב לכולם!

בדד1

New member
אירוני מאוד

עד לשם אני מסכים בקשר לזוגיות לפחות

כל השאר לא מתאים (לי לפחות)

jakuper

New member
או, אתה לא חייב להסכים לכלום, הרי אני לא טוען

שלי כל האמיתות. אני רק משטח כאן את האפשרויות הנוספות לראות דברים. אך זה לא אומר שאני בהכרח צודק. (לא שאני מציע לך להטיל ספק בכך, כי יכול להיות שאני בכל זאת צודק (-:)
כל מה שאני רוצה, לעורר מחשבה קולקטיבית ולחשוב בשונה - מהחשיבה הקולקטיבית כזו, גם חשיבתי יכולה להתבהר או להשתנות, מה שמוכיח שוב, שדברי זו רק אפשרות לתיאור העולם שלנו. (-:

אני חושבת

שתמיד שני הצדדים אשמים בפרידה.
אם זה צד אחד שהיה עיוור למעשים של הצד השני
אם זה צד אחד שעשה מעשים שלטענתו הצד השני הביא אותו לעשות אותם
אם זה שניהם גם יחד שלא עשו הרבה על מנת לשמר את מה שהיה עליהם
לא חושבת שאפשר להאשים צד אחד לעולם

jakuper

New member
להאשים צד אחד אפשר וזה נעשה כל הזמן.

הרי כמה אנשים את מכירה שאומרים שהם לא הקורבנות נטו. כמעט כולם משנים את הזכרון שלהם והראית הדברים בהתאם להרגשה שלהם שלא אוהבת להיות הצד הרע.
תמיד, ואני מאמין בלי שום יוצא מין הכלל, בכל מריבה יש לפחות שתיים שתורמים לחוסר פתרונה. בין אם בגלל הגאווה שלא מאפשרת הדברות, בין אם אותה הגאווה שלא מסכימה להודות בכשלון הקרב ובא ולא עושה כלום כדי לשנות, אלא ממשיכה כאילו הכל תקין.
ובכל זאת, גם הידיעה שאנו עצמינו עשינו יד לכשלון המשותף, לא כל כך עוזרת לנו להפסיק להרגיש שלא רק הצד השני הוא אשם. אם אנו בבעיה, מין הנמנע שמצב רוחינן בכי רע. אז איזה קול נסתר ירשה לבעליו להרגיש עוד יותר רע בגלל הבנה שגם הוא הוסיף לאסון? הקול הפנימי הנסתר פשוט ישנה את הדברים בראש והבן אדם ישכח את מה שלא מתאים לגרסת המסכן וימציא נתונים המוכיחים את אשמת הצד השני. אולי אפילו לאחר שעה, הבן אדם כבר לא זוכר את הזכרונות האמתיים, אלא ר את אלו שמציע לו בנדיבות הקול הפנימי שלו ששונא הרגשת סבל כלשהיא.

במקרה הזה, יכיעה לא עוזרת, כי גם אם היא צפה במוחינו לזמן קצוב קצר, היא טובעת בחוסר הרצון להרגיש רע בגלל שעשינו משהו לא נכון.
אם זה היה אחרת, לא היינו אנשים.

אחינו

ברוך הבא לפורום.

מעבר לזה, תרגיש בנוח עם עצמך.
תסמונת הכיפה האדומה נפוצה מאד במחוזותינו ..

מקווה שבמסגרת ההתאוששות הוצאת אותה מהסיסטם

בהצלחה רבה

gafnuna10

New member
ברוך הבא עוזי טל 75

מיליוני אנשים לבד
ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה
ברוך הבא קבל
בכניסה

jakuper

New member
קודם כל, אם לא היה ברור (ולמה

שיהיה ברור אם כתיבתי הייתה קצת עוקצנית), אז ברוך הבא. באמת. בלי סייגים.

ועכשיו לנושא אחר:
אויש, אני מתחיל לקנא - לי אף אחד לא אמר ברוך הבא או אפילו ברוך שנפטרנו. זה פייר, זה?
טוב, מילא.

ושוב, לפחות לך, ברוך הבא (-:
אני מאמין שכאן לא יתנו למצב רוחך לרדת, כי זה מרגיז את החברה שבפורום - רק תבוא עם מצ"ר ירוד, ומיד כמה עוזרים יעופו אליך ויתחילו לדגדג אותך עד שתתחיל לצחוק ותשכח את הבעיות.
מבטיח.

jakuper

New member
תמיד עיניין אותי להבין למה למילה "לבכות"

יש משמעויות שונות בתחליט תלוי במין של הנאשם במעשה בכינות.

אם נקח אישה שבוכה - כולם יסכימו שהיא נשית אם היא עושה זאת, עדינה ולא סובלת תלאות החיים.

לעומת זאת הגבר שמראה סימני נצנוץ רטוב בעיניים מיד אופך לסמרטוט ובכיין?

איפה כאן שוויון המינים?

חוץ מזה, אני חושב שבחוקה (שעדייו חסרה לנו) כתוב שלכל אחד יש זכות לבכות ללא הבדל בגיל, מין והסיבה

יערית

New member
מקובל ביותר

גברים מזילי דמעות זה אנושי בעיניי ואף ריגשי עמוק, אבל בכיינות
אינטרנטית זה משהו אחר

ג"אקופר ברוך הבא!

הנה לא הזניחו אותך.
אל תדאג אני ממש לא במצב רוח ירוד,התאוששתי הכל בסדר.

למעלה