שבוע טוב

Limbonic Art

New member
../images/Emo10.gif זה הגיע אפילו לבית משפט

של להקת מטאל שוודית פליז לא לרצוח אותי על זה
אני באמת רק אוהבת את המוסיקה ולא שום דבר אחר בסטצנה

gabriel1349

New member
אבל בתמיכה התעקשת נורא../images/Emo45.gif

על כל פנים מי ב"פוזה" לאחר גיל 18? גם אצלי זו רק המוסיקה ותו לא -אינך היחידה גם בזה חח

gabriel1349

New member
ניצחנו../images/Emo166.gif

הם באים! נתראה בהופעה ביום שבת (אלא אם תרצי לפני גם)

Limbonic Art

New member
תוצאת טראומה של עבר

בזמנו אמרו לי שאם אני אוהבת מטאל אז אני שותה קוקטלים של חתולים ועטלפים למרות שידעו שאני צמחונית...שיהיה... פסיכים!

korpiklaani

New member
איך אפשר לשמוע את הרעש הזה?

אני מסוגל לשמוע רק את הפולק במטאל...

gabriel1349

New member
שבוע טוב...

שהשבוע אשיג סופסוף חתול גיזעי עם הרבה פרווה פיקיפייס חמוד כזה <גור> (או חתולה - לא משנה)

ToryMaster

New member
רגע

חתול גזעי עושה פחות מיאו? :S חתול זו לא תמונה נדירה, זה יצור חי, בעיני "כי יותר קשה למצוא" זו לא רק לא סיבה לרצות אחד, אלא ממש מעליב. בעלי חיים גזעיים לוקים ביותר מחלות ופגמים גנטיים ממעורבים, שנוצרו בדרך טבעית ולא בהרביה מבוקרת, מה שגם יכול לגרום לפגמים שנובעים מזיווג אחים. בפיקיפייס את מתכוונת לאלו עם הפנים המעוכים? אלה שיש להם בעיות נשימה מפה ועד להודעה חדשה כי מעברי האוויר שלהם נדפקו?

Limbonic Art

New member
מה? למה? איך? מדוע?

אני לא יכולה לענות במקום גבריאל , אבל לי יש חתולה פרסית מגזע כחול עם פנים מעוכים , אכן בקושי שומעים את הייללות, אפילו בזמן ייחום זה לא מפריע בכלל -אפילו חמודה שרוצה כל הזמן ליטופים, בקושי יכולה לקפוץ למקומות גבוהים מרוב פינוק- יש לי אותה מגיל חודש (היום בת 10- לא סובלת משום מחלה טפו טפו) היא לא שורטת ויש לה ציפורניים חבל על זמן ופרווה מדהימה שכייף לסרק ולטפח, היא שקטה ומפונקת ויודעת שהיא יפה
ולגבי נשימה היא נושמת בסדר, אלא אם היא רצה יותר מידי השמנמנה^_^ (בדרך כלל -זה קורה רק לאחר מרדף פרפרים וג'וקים) אגב וטרינר אמר לי שסוג של חתול כזה ,במידה ולא מפתח מחלות מסובכות, יכול לחיות עד 25גיל שנה, לעומת חתול סיאמי או רחוב שהממוצע שלו 18 שנה... במקרה, אני אוהבת מאוד חתולים מכל הסוגים , אבל בבית אני מעדיפה גיזעית לא שורטת ולא אחת שתקפוץ לי מקומה 4 סביר להניח שרבים מעדיפים גזע מסויים בשל תכונות החתול- לכל גזע ההתנהגות והאופי המאופיין לו אבל כולם כולם חמודים ומתוקים ^_^

ToryMaster

New member
גזעיות היא לא סימוכין לאופי

לי יש חתול מעורב [מה מעורב, בטח יש בו אפילו דם של כלב מרוב שהוא מעורב], בן לנצר חתולים מעורבים, שרטנים אחד אחד. הוא רגוע לגמרי, הפעמים היחידות שהוא תקף אותי היו אם הכאבתי לו בטעות או כשהוא עושה מסאז'. אני לא מכירה את הוטרינר שלך, אבל אני יודעת כעובדה שבעלי חיים מעוכי פנים סובלים מבעיות נשימה. החתולה שלך לא? מזל יש לה, אבל זה לא יכול להכיל על כל החתולים. בת כמה היא?

Limbonic Art

New member
יאייי../images/Emo13.gif

טוב, קודם כל אני , אישית, לא הרגשתי שזה ויכוח... לא קשור לפורום, אבל לא הרגשתי ויכוח או איום, פשוט קצת אולי תקפת בהתחלה (לא אותי בכל אופן)
רשמתי לך בת כמה החתולה שלי (בת 10) וגידלתי אותה מגיל חודש היא לא סבלה מעולם משום מחלה, היא שקטה מאוד - לעומתה, הייתה לי חתולה אחרת מעורבת (לפני המון זמן ושנים שהייתי איזה בת 4 ) יללה חזק מאוד (לעומת הנוכחית שלי) שרטה לפעמים וקפצה לגבהים עצומים, כמובן שהיו לה גם תכונות חיוביות שלנוכחית שלי אין אגב, זה נכון שחתול גיזעי עלול לחלות יותר מחתול פחות גיזעי , אבל זה תלוי בעוד דברים חוץ מהגזע, חוץ מזה הכרתי הרבה חתולים בחיי ויש הבדל בהתנהגותם לפי הגזע (אם כי יש סיכוי שיש יוצאים מהכלל - לא יודעת) בנוגע לנשימת החתולים מעוכי הפנים- כן, יש להם נשימה יותר כבדה, אך זה לא מה שיקצר את חייהם עם אורח חיים נכון- בדיוק כמו שלא בהכרח אדם עם אסטמה יחייה פחות שנים מאדם בלי (במיוחד מגיל 7 והלאה- נכון לכל חתול) לשלי בכל אופן אין בעיית נשימה או כל בעיית בריאות אחרת -למרות הכל
בכל מקרה, אני ממליצה לך (ולגבריאל1349)לרכוש ספר -חובה לכל בית המגדל חתול - הנקרא "החתול" המדריך השלם לטיפול בחתולים וגידולם יש בו מדריך מפורט גם על גזעי החתול ותכונותיו האופייניות לו + מחלות ודרכי טיפול ועוד מאת :דיוויד טיילור והעורך המדעי : ד"ר משה בן ארי בזמנו עלה 90 ש"ח -286 - עמודים לסיכום כל חתול = אוצר שאין לו תחליף

למעלה