שבוע טוב

gabriel1349

New member
יווו..הנה אחת הסיבות אשר מנעו ממני

להיכנס לפורום כזה או אחר למה לריב ולפתוח ויכוח על כל שטות? חתות גיזעי מיילל פחות ובשקט, יותר שליו באימרה "יותר קשה למצוא" התכוונתי, מבחינה של חיסרון ולא כאל אתגר כלשהו כל אשר כתבת - יפה , כל הכבוד על הידע (בלי לעג) למרות שבשם כל הפיקיפייסים, נעלבתי לקרוא שהם סוג ב' אשר מעברי האויר שלהם נדפקו. אך עדיין אני מעדיף חתול גיזעי (יותר נכון רוצה לקנות אחד כזה) כי: א. כסף שלי ובו אבחר לקנות, כל אשר ליבי חפץ בו ב. בבית הוריי היה לי חתול גיזעי לבן עם עיניים כחולות ואני רוצה אחד כזה או לפחות דומה לו בזה תם הויכוח... מקווה...

ToryMaster

New member
יש ויכוח ויש דיון

אם אתם מתעקשים להחליט שזה ויכוח, אני אשתוק, למרות שלדעתי אמירת דעה זה לא יצירת ויכוח. [לא קראתי לפיקיפייסים סוג ב', אל תכניסו לי מילים לפה :S]

דיון זה טוב

בלי הדיון, לא היינו יודעים מה שאמרת עכשיו. ואז אולי היינו נשארים עם הדעות הקדומות, שדיברת עליהן פה.

gabriel1349

New member
טוב

אז מתנצל , הרגשתי צורך "להתגונן" מאחר ונשמעתי "מעליב" בבחירה שלי נ.ב. ToryMaster - אני "מתכוון" ולא "מתכוונת" למעוכי הפנים המפונקים- צדקת

אני דורשת

להצליח להתמודד עם מה שצריך לעשות, לא רק לרשום הכל, להרגיש רע ולחכות שהדברים יעשו בעצמם. ושוקולד. בשעה כזאת, גם קפאין.

korpiklaani

New member
למה? מה מיוחד?

אני רוצה גלידה עם רום וצימוקים- מזל שניתן להשיג מיידית חחח

למעלה