שלום וברוכים הבאים

טילי2

New member
מי אני../images/Emo68.gifובשם מה אני כאן../images/Emo45.gif

חברי הפורומים הותיקים אולי זוכרים אותי מימי יוא"ל וואלה ותפוז. הייתי חברה מן השורה בפורום פוריות של נועם@ בת.ההריון היה אושר עק. אח"כ הקמתי את פורום הריון אחר טיפולים בעת שהייתי בהריון עם בני הבכור. חציתי את גיל הארבעים בהריון הראשון והרגשתי שנעשה לנו נס. בכורי היה הילד השני שנולד לפורום. בגיל חצי שנה הוא נפטר בחטף. העידוד והתמיכה שזכיתי בהם מחברי הפורום היה מרגש. כאשר נודע אחרי כארבעה חודשים שאני שוב הרה והפעם תאומים האושר הוירטואלי עלה למפלס גבוה מאוד. כמויות זרי הפרחים לא נראו מעולם בחדר יולדת בבית חולים שערי צדק. בד בבד ללידת ילדי, החלה אימי להוריד מהלך הן התפקוד הפיזי והן בתפקוד הקוגנטיבי. לא הבנו את הרמזים וכשהבנו היה כבר מאוחר. היא חלתה באלצהימר ומצבה הולך ומתדרדר. אבי שהיה איש פעיל, ניהל עסק עצמאי ודאג לצורכי הבית והמשפחה היא הסלע האיתן שלנו. הוא טיפל באימי במסירות והיה סבא למופת. לפני שנה בבוקר שבת אחת, הוא קם עם בליטה בפה. הבירורים הלא כל כך מהירים העלו כי הוא לקה בסרטן. כיום אחרי ניתוח והקרנות, לא הצליחו לעצור את המחלה והוא מטופל בכדורים נגד כאבים בלבד. הוא מופת עבורינו להתמודדות ולמאבק על עצמאות תיפקודית ואנחנו מנסים להיות איתו יותר כי זמננו המשותף שאול. הסיפור שלי של הורות מבוגרת כפולה, יש בו הביטים רבים. מעבר להורות לילדי וטיפול בהורי, שיש בו הרבה מההורות להם, יש בפרשה הביטים רבים: משפחתיים, חברתיים, משפטיים, רפואים ומוסרים. מי שמתחבר לתכנים הללו בחלקם או במלואם הוא איתנו. מצפה בכליון עינים טילי

טאKילה

New member
מרגש מאוד לקרוא אותך../images/Emo140.gif

מאחלת לך המשכיות של הורות נפלאה, ועוד דורות של שמחה ואושר.

זואי11

New member
ברכות להולדת הפורום

מסכימה שזה מכבר היה ראוי שיפתח.
רבה טילי, ואנחנו פה.

ברכות לפתיחת הפורום../images/Emo140.gif

גם אני אמא מאוחרת(ככה מרגישה בכל אופן)...בת 37 ואמא לבת שנה וחודשיים מאחלת הרבה הצלחה...שיפרח יעלה וישגשג

טילי2

New member
ליאת תודה על הברכות, רוצה לראות

אותך עמנו למרות שודאי שאת צעירה.

מרב.

New member
../images/Emo39.gif טילי, ברכות לפתיחת הפורום,

ריגשת אותי מאוד בדברי הפתיחה שלך

טילי2

New member
ולא לתפארת המליצה: מה שלא הורג אותי

מחשל אותי. תאמיני לי שיש רגעים שנמאס לי להיות מחושלת!

למעלה