שלום וברוכים הבאים

טילי2

New member
../images/Emo25.gifתודה סוכריה

ובהזדמנות זו רציתי לשאול אותך מזמן, בת כמה הייתה אמא של רון כשהוא נולד. אני יודעת שהאבא היה מאוד מבוגר, בן כמה?, איך זה השפיעה על ההורות של רון. אם בא לך או שאת חושבת שזו חשיפה גדולה מדי את לא ממש חיבת.

מצטרף לברכות

ומשוכנע שלפורום יהיה הרבה לתרום בכל מיני אספקטים יחודיים ב-ה-צ-ל-ח-ה הן לפוורם והן להורות המאוחרת

ברכות על פתיחת הפורום../images/Emo20.gif

סוף סוף נולד, ועם כזאת מנהלת אני בטוחה שיפרח ויגדל ויפרה את כל השוהים והמבקרים בו.

טילי2

New member
לחברות והחבר שהולכו איתי דרך הארוכה

תודה רבה שבאתם לשמוח איתי בפתיחה החדשה. למרות שהסיבה לא זורקה בשערכם אתם תמיד מוזמנים להעיר הערות מחכימות ומאירות עינים, גם להורים קשישים לא יזיק לקבל קצת מהידע העדכני שלכם. תודה על שאתם איתי לאורך הדרך. טילי

1ויוי

New member
בהצלחה בפורום החדש

לא הורות מאוחרת אומנם , אבל הדברים שכתבת רגשו אותי כשחשבתי על אמי שחוץ מהיותה אשה עובדת נקרעת פעמים רבות בין רצונה לעזור לי , בתה עם הבן שלי . להיות לצידי כשאני צריכה עזרה בגידולו , לבין הוריה אנשים מבוגרים ולא בקו הבריאות . מה שלא משאיר לה הרבה זמן לעצמה.

פלגיה

New member
בהצלחה בפורום החדש

ההורות שלי לא מאוחרת, אבל מכירה הרבה שאצלן זה כן. בהחלט פורום נדרש. הרבה טוב.

סופיקל

New member
יישר כח../images/Emo39.gif

ובהצלחה. אשמח להשתתף בפורום הזה. (אני גם באמהות יחידניות, תאומים ושלישיות והריון לאחר טיפולים- ומזה אפשר להבין הכל...) כה לחי סופי

מירל36

New member
סיפורך נגע בי..ולכן אשמח להיות חלק

סיפורך נגע בי ואשמח להיות חלק מהפורום בגלל שאת נשמעת לי ממש אחלה ואני מתחברת אליו בהמון מובנים.. שיהיה בהצלחה

My Rom

New member
ברכות על הפורום ../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif

ואשמח להיות חלק מפורום זה

חן123

New member
טילי אהובה, שיהיה בהצלחה

אמנם לא ממש שייכת לכאן (בת 30...) אבל אעקוה מידיי פעם אחרי חברות אהובות

yaelli10

New member
../images/Emo49.gif לפתיחת הפורום

לדעתי הורות מאוחרת היא גם הורות מאוד בשלה וגם מבורכת. אני שהפכתי לראשונה להיות אמא בשלהי ה- 35.

למעלה