שרה,שרה היכן את?

in bal1

Well-known member
אני לא ממש זוכרת איך התנהגו נשות ראשי הממשלה הקודמים לפני ביבי.
אבל טיפה מפריע לי שאני לא רואה,ולא שומעת שהיא הולכת לנחם משפחות אבלים או מבקרת פצועים בבתי חולים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל טיפה מפריע לי שאני לא רואה,ולא שומעת שהיא הולכת לנחם משפחות אבלים או מבקרת פצועים בבתי חולים.
לא כל מה שאת לא שומעת בהכרח לא מתרחש. בינינו אם היית שומעת, יש מצב שהיינו רואים כאן שרשור שנאה הפוך. כזה שבא בטרוניות מדוע אנו שומעים על שרה בימים ועל פועלה קשים אלה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אבל טיפה מפריע לי שאני לא רואה,ולא שומעת שהיא הולכת לנחם משפחות אבלים או מבקרת פצועים בבתי חולים.​
הלכה, אחפש את הכתבה, מוזר שערוצי 11, 12, 13, מסתירים את ביקור הניחומים של שרה נתניהו, כמעט כתבתי שרה אימנו
:-):

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אבל טיפה מפריע לי שאני לא רואה,ולא שומעת שהיא הולכת לנחם משפחות אבלים או מבקרת פצועים בבתי חולים.​
1. https://www.srugim.co.il/852688-סגירת-מעגל-שרה-נתניהו-בניחום-אבלים-קור

2.ביקור אבלים

רעייתו של ראש הממשלה ביקרה בבית משפחתו של יונתן חי אזולאי ז"ל לנרצח על ידי חמאס ונקרא על שמו של יוני נתניהו.

דקל נור*

Well-known member

2.ביקור אבלים

רעייתו של ראש הממשלה ביקרה בבית משפחתו של יונתן חי אזולאי ז"ל לנרצח על ידי חמאס ונקרא על שמו של יוני נתניהו.

אם אין קשר כלשהו לנתניהוז, אז אין סיכוי לביקור תנחומים?

אלפיני

Well-known member

2.ביקור אבלים

זה יותר על תקן ניחום קרובים / חברים/ עובדים מאשר ניחום אבלים ממלכתי. רק מציין עובדה. כפי שאמרתי קודם - מבחינתי עדיף שתישאר בבית.

אלפיני

Well-known member
עדיף שתישאר בבית. לראות אותה זו לא בדיוק נחמה. גם היא מבינה שהופעת יח"ץ שלה מנחמת פצועים לא תשיג את המטרה אלא תגרום להם לשלוח אותה חזרה הביתה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
השמאל משתוקק לראות את נתניהו ומשפחתו מבוזים ע"י מתנגדיהם אם מדובר בעיצומם של ביקורי תנחומים או בהופעות ציבוריות של נתניהו כראש ממשלה ובאותו הקשר אל לנו לשכוח שממש לא מזמן המון מוסת צר על גברת נתניהו עת היא שהתה במספרה בכיכר המדינה - רק כוחות עצומים של משטרה הצליחו לחלצה ללא פגע.

מדובר בחרב פיפיות : אם הגברת נתניהו תבצע ביקורי תנחומים ותבוזה על ידי מאן דהוא ? - זה היה נפלא מבחינת התקשורת ואם היא לא תגיע לבקר אז היא תחשוף עצמה לביקורת בשל אטימות וניתוק.

הרי רק בשל סיבה זאת כתבת את הפוסט שלך - ממש לא מפריע לך ששרה לא ביקרה משפחות שכולות - את בסה"כ רצית לפתוח שרשור שנאה במסווה של שאלה תמימה.

dory30

Well-known member
חוץ מלעזוב את הארץ (את המדינה בעלה שרף עם שוחד לחמאס) אין לי שום ציפיות ממשפחת נתניהו. הייתי רוצה שבבוא הזמן שם משפחתם יהפוך לכינוי גנאי, כמו כלנתריזם (נגיד ביביזם).

Harrington

Well-known member
מנהל
חוץ מלעזוב את הארץ (את המדינה בעלה שרף עם שוחד לחמאס) אין לי שום ציפיות ממשפחת נתניהו. הייתי רוצה שבבוא הזמן שם משפחתם יהפוך לכינוי גנאי, כמו כלנתריזם (נגיד ביביזם).
סיכוי קלוש שכך יקרה. אם נתעלם לרגע מאירועי שמחת תורה, מדובר בראש הממשלה הנבחר ביותר במדינת ישראל בהיסטוריה. נבחר הכי הרבה, זכה להכי הרבה תמיכה, כיהן הכי הרבה זמן, וכו'. כמובן שאירועי שמחת תורה ישפיעו בצורה כזאת או אחרת ועוד לא ברור כיום איך בדיוק. אבל שנאתך לאיש ומשפחתו לא צפויה לקבל עודף תהודה בספרי ההיסטוריה (אם כי כמובן, יש גם משמעות לשאלה מי כותב אותם...). מה לעשות, העם ח(ו)שב קצת אחרת ממך בעניין :).

dory30

Well-known member
ה, מדובר בראש הממשלה הנבחר ביותר במדינת ישראל בהיסטוריה. נבחר הכי הרבה, זכה להכי הרבה תמיכה, כיהן הכי הרבה זמן, וכו'.
יותר שנים לא אומר שהוא היה יותר טוב. וההיפך, בנט כיהן מעט והיה מעולה. לעם ישראל, לא "לאחים המוסלמים" כפי שבטח תגיד.

Harrington

Well-known member
מנהל
יותר שנים לא אומר שהוא היה יותר טוב. וההיפך, בנט כיהן מעט והיה מעולה. לעם ישראל, לא "לאחים המוסלמים" כפי שבטח תגיד.
שאלה של השקפת עולם. יותר שנים אומר בדיוק מה שכתבתי למעלה, שרוב העם לא שותף לדעתך בעניין.

dory30

Well-known member
שאלה של השקפת עולם. יותר שנים אומר בדיוק מה שכתבתי למעלה, שרוב העם לא שותף לדעתך בעניין.
נראה בסוף חודש ינואר (בבחירות לרשויות המקומיות) ובבחירות הבאות, מה "רוב העם" יחשוב.

משתפרת1

Well-known member
נראה בסוף חודש ינואר (בבחירות לרשויות המקומיות) ובבחירות הבאות, מה "רוב העם" יחשוב.
אין קשר בין ההצבעה ברשות המקומית להצבעה הארצית. בישוב שלנו ראש הרשות חבר במרכז הליכוד. יש לו קשרים מצויינים עם בכירים, ראש הממשלה מגיע בכל סבב בחירות מקומיות לאסיפה של ראש הרשות. כך הוא משיג תקציבים מרובים ודואג לפיתוח נמרץ. בניה, סלילה, הקמת מוסדות חינוך, ייסוד גנים ציבוריים וגני משחקים, פיתוח מסחר ותעשיה. אני מצביעה לו בכל מערכות הבחירות מאז שהעמיד את עצמו לבחירה. בפעם הראשונה זה היה הימור כי הראש הקודם היה מסואב ודאג בעיקר למשפחתו ולמקורביו. בהמשך זה היה על סמך הישגים. מכירה הרבה אנשים שמפגינים בכל צומת ועל כל גשר נגד מהלכי הממשלה הנוכחית, שהצביעו עבורו.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה חסר כל משמעות לדיון שלנו. דיברנו על ספרי ההיסטוריה. הנקודות שציינתי עובדתיות כבר היום. גם אם נתניהו יפרוש מחר, יופרש, יקבל קול אחד בודד בבחירות או חו"ח יקרה לו משהו, את זה לא תוכל לקחת לו, מה לעשות :).

dory30

Well-known member
זה חסר כל משמעות לדיון שלנו. דיברנו על ספרי ההיסטוריה. הנקודות שציינתי עובדתיות כבר היום. גם אם נתניהו יפרוש מחר, יופרש, יקבל קול אחד בודד בבחירות או חו"ח יקרה לו משהו, את זה לא תוכל לקחת לו, מה לעשות :).
נתניהו היסטוריה. לבל איחסם, זו הגרסה המצונזרת. המלאה כבר תופיע מתישהו באקטואליה.

למעלה