שרה,שרה היכן את?

Harrington

Well-known member
מנהל
נתניהו היסטוריה. לבל איחסם, זו הגרסה המצונזרת. המלאה כבר תופיע מתישהו באקטואליה.
אתה חוזר על המניפסט שלך ללא הרף, אבל לא מתייחס כהוא זה לתגובה שאתה מקבל עליו :). כאמור, גם אם נתניהו היסטוריה ובעוד דקותיים פורש, זה לא משנה את מה שיש לו ביד שזה כולל שהוא נבחר הכי הרבה פעמים, כיהן הכי הרבה זמן, וכו'. על זה דיברנו וזאת ההיסטוריה העובדתית של כהונתו שמה לעשות, מלמדת שדעת הציבור לאורך התקופה הזאת הייתה שונה מדעתך.

כשתתייחס עניינית לדברים, נוכל להתקדם. אם תעדיף שוב לכתוב את המניפסט שלך בלבד, בכיף מצידי, אבל דיון זה לא מאפשר.

raya

Well-known member
אתה חוזר על המניפסט שלך ללא הרף, אבל לא מתייחס כהוא זה לתגובה שאתה מקבל עליו :). כאמור, גם אם נתניהו היסטוריה ובעוד דקותיים פורש, זה לא משנה את מה שיש לו ביד שזה כולל שהוא נבחר הכי הרבה פעמים, כיהן הכי הרבה זמן, וכו'. על זה דיברנו וזאת ההיסטוריה העובדתית של כהונתו שמה לעשות, מלמדת שדעת הציבור לאורך התקופה הזאת הייתה שונה מדעתך.

כשתתייחס עניינית לדברים, נוכל להתקדם. אם תעדיף שוב לכתוב את המניפסט שלך בלבד, בכיף מצידי, אבל דיון זה לא מאפשר.
האם הוא נבחר וכיהן הכי הרבה פעמים בזכות הדילים שהוא רקם עם כמה אנשים שהוא לא היה מוכן להיות או להצטלם בקרבתם? או שהוא אכן הצליח להיבחר בזכות עצמו.

Harrington

Well-known member
מנהל
האם הוא נבחר וכיהן הכי הרבה פעמים בזכות הדילים שהוא רקם עם כמה אנשים שהוא לא היה מוכן להיות או להצטלם בקרבתם? או שהוא אכן הצליח להיבחר בזכות עצמו.
אין לי מושג. זאת שאלה שצריך לשאול כל בוחר ובוחר שהצביע בבחירות ב30 השנים האחרונות :). אבל העובדות בשורה התחתונה לא משתנות והן חקוקות בסלע.

dory30

Well-known member
זה לא משנה. הוא נבחר. אפילו אבא שלי שהוא ממש לא איש ימין, הצביע עבורו ב-96. זאת הייתה הפעם האחרונה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא הצליח להקים קואליציות בראשותו - כך פועלת הדמוקרטיה !

יצחק רבין הצליח להעביר את הסכם אוסלו בזכות דרעי והחרדים - מעניין מה הם קיבלו ממנו ?

בני גנץ הבטיח לחרדים כל מה שהם רוצים ובלבד שיעבירו את עצמם לקואליציה בראשותו.

אף אחד לא נבחר רק "בזכות עצמו".

דקל נור*

Well-known member
לא חושבת שמארי אנטואנט או אימלדה מרקוס או מרת צ'אוצ'סקו ירדו לעם.
גם שרה, יודעת שהיא שנואה ובעת כזו זו סכנה עבורה להיפגש עם אזרחים. עדיף שתישאר בבית ולא תעשה נזקים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
גם שרה, יודעת שהיא שנואה ובעת כזו זו סכנה עבורה להיפגש עם אזרחים. עדיף שתישאר בבית ולא תעשה נזקים​
אם שרה הייתה מגיעה לביקור ניחום, יש לי תחושה שהיו מדברים מדוע באה? מי שילם על שומרי ראש שלה? היא לבשה חליפה כתומה, האדומה הלמה אותה...

mיטלמן

Well-known member
גם שרה, יודעת שהיא שנואה ובעת כזו זו סכנה עבורה להיפגש עם אזרחים. עדיף שתישאר בבית ולא תעשה נזקים
השימוש במילה שנואה לא מתאים לי,
שנאה בעיני זה לאויב, אני יכולה (ולא כאן ועכשיו הזמן והמקום), לא לסבול אותה, זה לא דומה,
כך בעיני "שמות הגנאי" שרצים כאן בפורומים, לא מתכוונת למשהו אישי, יותר למפלגות מסוימות,
לא שונאת את שרה, לא את ביבי, גם לא אחרים שלא "באים לי טוב" או מעצבנים אותי.
את מי כן? כל מי שגרם לי לראות מחזות אימים כשאני עוצמת עיניים, להפסיק להאמין בטוב שבבני אדם, לאבד אשליות מהותיות בחיי, הן לא היו אשליות עד עכשיו,
וגם להבין רצון לנקמה.

למעלה