** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
בוקר טוב.
גל בערוץ 13.
מדברת ממש יפה על הכל.
גל ביקשה לא לשפוט את קארין וכשהיא תמא הן ידברו.
החמיאה ממש לג'וזי ואמרה שהוט לב ונשמה ענקית.
מתוקה כזאת❤
גם פירגנה ליופיה של קרין. (ליופיה).
בלשונה:
"קרין היא אחת היפות שיצא לי אי פעם לראות בחיים".

svtar25

Well-known member
בוקר טוב.
גל בערוץ 13.
מדברת ממש יפה על הכל.
גל ביקשה לא לשפוט את קארין וכשהיא תמא הן ידברו.
החמיאה ממש לג'וזי ואמרה שהוט לב ונשמה ענקית.
מתוקה כזאת❤
גל מהממת
היא תדגמן בשבוע אופנה אצל דרורית ואצל נטע ועוד מישהי בבגדי ים.
הם צחקו שדרור יצא בגלל שבועה האופנה, יכול להיות שזאת אחת הסיבות.
היו אנשים אתמול שאמרו אתמול שגל תקועה עדיין בבית האח, שאין לה חיים? ואני שואלת ומה איתנו? איפה אנחנו תקועים, לנו יש חיים?
היא לפחות הייתה גרה שם, זה היה פרק משמעותי בחייה, חוויה עוצמתית , כמה זמן אנחנו נזכרים בחוויה עוצמתית כלשהי?
לפני שנה וחצי הייתי בתאילנד , אני חייה את זה עד היום, אני נזכרת בחוויות, כי זאת הייתה חוויה עוצמתית, אני חולמת לטוס לשם שוב, (אתם יודעים מה , היום אני חולמת לטוס לכל מקום, לא משנה לאן, מצדי לקוטב הצפוני...העיקר לטוס)
אז איך אפשר להאשים את גל בכך שהיא מגיבה למה שקורה בבית?
תחשבו על זה שיש לה מספר כובעים : כובע של דיירת - המודחת התשיעית. כובע של צופה - כמוני וכמוך - אם מותר לנו להגיב בפורום למה לה אסור?
פשוט אם אני אכתוב משהו באינסטגרם, יראו את זה מספר מצומצם של אנשים, ואם גל מגיבה בסטורי שלה, משתפים את זה ישראל בידור, ערן סוויסה, שמועה וזה הופך לשיח. אז היא מגיבה כאחת האדם, וזה שזה מופץ זה כבר לא שלה, היא לא אשמה שיש לה 485K עוקבים (נכון לרגע זה, כל הזמן עולה מספר עוקבים) וכל אתרי רכילות מסתכלים לה בפה וצמאים למוצא פיה. אז כל המגיבה למיניהם , שתסתום את הפה וכאלה, חברה מותר לה לדבר בדיוק כמוכם, אם לא היה מעניין אתכם לא הייתם מגיבים. מותר לגל לחוות את יהודה בצורה שונה מכם, כל אחד חווה את האנרגיה של העומד מולו בצורה שונה. בתחושה אישית, סובייקטיבית של גל, היא הרגישה התעללות כלפיה מצד יהודה. זאת תחושה אישית שלה, איאפשר לקחת את זה ממנה, כי זאת ההרגשה שלה, אפילו אם אתם חולקים עליה, היא בסה"כ חושפת את מה שהיא מרגישה.

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איזה פרק מצויין לג'וזי וכמה סימבולי שדווקא הוא זה שערף את ראש הנחש שמירמר עליו ואותו כל העונה, עלק דרור אמר לו אני 20 מהלכים לפנייך, הבנאדם עשה לו פול האוס ואין מאושרת ממני :)
כשאני מחברת עכשיו את כל הפזאל והקטעים הלא מצונזרים, אני חייבת להודות שאני חשבתי שהם תיאמו לתת ראש בית לדניאל, כי באותו הבוקר, ליאור ("החבר של ג'וזי") עשה שיחה לדרור במטבח ושיווק את דניאל ולכן חשבתי דניאל. אבל אחרי שראיתי אתמול את הפרק וזה היה ברור שהם רוצים לתת לאלמוג, (דרור רצה שהיא תעמיד את קארין וזה גם מה שהיא הייתה עושה) הסתדר לי פתאום ההרגעות של יהודה את ג'וזי באותו היום, הבנאדם אשכרה פירפר שג'וזי ירגע (העיקר שאהובתו תקבל חסינות, חבר פח) גם כשהוא אמר "תתנו לג'וזי" הוא ידע שמבחינה מספרית לאלמוג יש יותר קולות (למישהו יש ספק שיהודה היה מצביע אלמוג ולא ג'וזי- כי לי אין) בקיצור יהודה הייתה ונשארת חבר פח!!
ולעניין גב' איקס, לא סתם יהודה מפמם לו במוח עליה, הוא פשוט רוצה שג'וזי ישמור מרחק מקארין, יהודה חכם מאוד הוא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, יהודה משאיר את ג'וזי שעות לבד אבל גם דואג לשמור אותו על אש קטנה של חברות שלא יתקרב טו מאצ לקארין, יהודה ברוך הבא הגעת למקום שלישי ברשימת הנחשושים.

valkyrie2021

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איזה פרק מצויין לג'וזי וכמה סימבולי שדווקא הוא זה שערף את ראש הנחש שמירמר עליו ואותו כל העונה, עלק דרור אמר לו אני 20 מהלכים לפנייך, הבנאדם עשה לו פול האוס ואין מאושרת ממני :)
כשאני מחברת עכשיו את כל הפזאל והקטעים הלא מצונזרים, אני חייבת להודות שאני חשבתי שהם תיאמו לתת ראש בית לדניאל, כי באותו הבוקר, ליאור ("החבר של ג'וזי") עשה שיחה לדרור במטבח ושיווק את דניאל ולכן חשבתי דניאל. אבל אחרי שראיתי אתמול את הפרק וזה היה ברור שהם רוצים לתת לאלמוג, (דרור רצה שהיא תעמיד את קארין וזה גם מה שהיא הייתה עושה) הסתדר לי פתאום ההרגעות של יהודה את ג'וזי באותו היום, הבנאדם אשכרה פירפר שג'וזי ירגע (העיקר שאהובתו תקבל חסינות, חבר פח) גם כשהוא אמר "תתנו לג'וזי" הוא ידע שמבחינה מספרית לאלמוג יש יותר קולות (למישהו יש ספק שיהודה היה מצביע אלמוג ולא ג'וזי- כי לי אין) בקיצור יהודה הייתה ונשארת חבר פח!!
ולעניין גב' איקס, לא סתם יהודה מפמם לו במוח עליה, הוא פשוט רוצה שג'וזי ישמור מרחק מקארין, יהודה חכם מאוד הוא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, יהודה משאיר את ג'וזי שעות לבד אבל גם דואג לשמור אותו על אש קטנה של חברות שלא יתקרב טו מאצ לקארין, יהודה ברוך הבא הגעת למקום שלישי ברשימת הנחשושים.
יאפ.

serena111

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
יהודה תמיד בוחר בג'וזי לראש בית וג'וזי לא ,בוחר את עצמו.
"שלא יתקרב טו מאצ' לקארין", מאיפה את יודעת?

ariela1612

Well-known member
יהודה תמיד בוחר בג'וזי לראש בית וג'וזי לא ,בוחר את עצמו.
"שלא יתקרב טו מאצ' לקארין", מאיפה את יודעת?
עד שהגיעה אלמוג.
מעבר לעובדה שהוא מרחיק בינהם כל העונה, ניתן להשים לב שכל פעם שג'וזי וקארין יחד הוא מגיע ונכנס באמצע, לא נותן להם לדבר ומרעיל את ג'וזי על קארין בכל עת שרק ניתן

עדגיל

Well-known member
עד שהגיעה אלמוג.
מעבר לעובדה שהוא מרחיק בינהם כל העונה, ניתן להשים לב שכל פעם שג'וזי וקארין יחד הוא מגיע ונכנס באמצע, לא נותן להם לדבר ומרעיל את ג'וזי על קארין בכל עת שרק ניתן
הוא לא צריך להרעיל את ג'וזי על קארין ג'וזי יודע מי זו קארין. שכחתם את ג'וזי מעיר לה הערה ומסנן לה משפטים כל כך פוגעים והיא הלכה למיטה ובכתה, וזה היה מרצונו שלו ולא מפמפומים של יהודה....

אופה קטנטנה

Well-known member
הוא לא צריך להרעיל את ג'וזי על קארין ג'וזי יודע מי זו קארין. שכחתם את ג'וזי מעיר לה הערה ומסנן לה משפטים כל כך פוגעים והיא הלכה למיטה ובכתה, וזה היה מרצונו שלו ולא מפמפומים של יהודה....
לאלאלאלאלא.

התוכן ריק זו מנטרה אין סופית שיהודה ואיילון פמפמו לו במפגשי הנסט ומשמר הלילה, אלו היו מילותהם.
ויהודה, כמו יהודה הנוכל, מול קארין התנהג בניגוד מוחלט להרעלתו. חג סביבה וליקק לה עד קיא.

לאלאלאלאלא.

התוכן ריק זו מנטרה אין סופית שיהודה ואיילון פמפמו לו במפגשי הנסט ומשמר הלילה, אלו היו מילותהם.
ויהודה, כמו יהודה הנוכל, מול קארין התנהג בניגוד מוחלט להרעלתו. חג סביבה וליקק לה עד קיא.
בדיוק כמו משפט שג'וזי זרק לרמי על כך שמגיע לו שהבימה לא שלמו . זה משהו שיוהדה שמע .

ariela1612

Well-known member
ג'וזי וקארין שניהם יחד ידועים בעקיצות שלהם אחד את השני, זה לא חדש זאת השפה שלהם גם כשהם בטוב
יהודה עושה זאת באובססיביות כל העונה

ariela1612

Well-known member
העלו לג'וזי מסוק כדי שלא יתקרב לקארין טו מאצ' ואמרו שזה אחלה חבר
מוסר כפול?
לא קירבה פיזי, הכוונה לקירבה רגשית שחלילה לא תהיה החברה מס' 1 של ג'וזי
אחרי שאלמוג תפסה את המקום 1 אצל יהודה

בסדר555

Well-known member
לא קירבה פיזי, הכוונה לקירבה רגשית שחלילה לא תהיה החברה מס' 1 של ג'וזי
אחרי שאלמוג תפסה את המקום 1 אצל יהודה
אני לא חושב שיש ניסיון הרחקה או להפריע למישהו, אני יכול להגיד גם על ג'וזי שהוא לפעמים שותל ליהודה מחשבות על קארין
או שהוא עוקץ את יהודה כשהוא עם אלמוג
אני מאמין ששניהם חושבים על קארין אותו דבר לשניהם יש חולשה אליה, ג'וזי ויהודה בעיקר מנסים לשמור אחד על השני

ariela1612

Well-known member
אני לא חושב שיש ניסיון הרחקה או להפריע למישהו, אני יכול להגיד גם על ג'וזי שהוא לפעמים שותל ליהודה מחשבות על קארין
או שהוא עוקץ את יהודה כשהוא עם אלמוג
אני מאמין ששניהם חושבים על קארין אותו דבר לשניהם יש חולשה אליה, ג'וזי ויהודה בעיקר מנסים לשמור אחד על השני
לצערי כל העונה הזאת אני לא רואה את יהודה שומר על ג'וזי

אופה קטנטנה

Well-known member
העלו לג'וזי מסוק כדי שלא יתקרב לקארין טו מאצ' ואמרו שזה אחלה חבר
מוסר כפול?
מה לזה ולמוסר כפול? הצורך לגונן עליו מפני התאהבות ולהעביר לו מסר שיש משהי הממתינה לו,
בעודו תוהה האם היא עודנה בעניין שלו.

אל תתאהב, זה לא אל תתקרב.

אופה קטנטנה

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
לטעמי, הוא במקום הראשון.
מהטעם הפשוט, היתר לא התיימרו להיות חברים לג׳וסף, יודל כן.
ובמהלך עונה שלמה הוא עשה כל דבר אפשרי להרע לו מאחורי הגב.

והכי דוחה היא העובדה שהוא תמיד דאג לחמם ולהתסיס את ג׳וסף
ולהרחיב קרעים קיימים וליצור חדשים על מנת שג׳וסף יעשה את
עבודתו השחורה וינזק מכך, כמו גם ליצור ברית אויבים משותף.
אז כן, הוא במקום הראשון כי הוא השתמש בג׳וסף ככלי להפגת
בדידותו, לגחמותיו, ולמלחמותיו. הוא מעולם לא חשב על טובת ג׳וסף
אלא על איזו תועלת הוא יפיק מניצולו.

serena111

Well-known member
לטעמי, הוא במקום הראשון.

אז כן, הוא במקום הראשון.
אם הוא משפיע כל כך עליו , אז ג'וזי צריך להיות אהבל לגמרי
מה שלא נראה לי

אופה קטנטנה

Well-known member
אם הוא משפיע כל כך עליו , אז ג'וזי צריך להיות אהבל לגמרי
מה שלא נראה לי
כשעושים זאת מאחורי הגב, לא ניתן לגלות זאת.

רמז: לומר לו לאחר הקרנת הסרטונים של חשיפת פרצופו של דרור,
כי הוא הלב שלו בבית, בעוד הוא מתרעל עליו בטקס יומי מדי בוקר עם דרור
ובלילות עם שונמית בת זוגו על חייו האישיים.
או לרוץ ללרלר על אוזנו של דרור ברגע שג׳וסף ביקש לדעת מי הוא או היא
אותה אחת שהעבירה מידע על אותה בדיחה.

עדגיל

Well-known member
לטעמי, הוא במקום הראשון.

אז כן, הוא במקום הראשון כי הוא השתמש בג׳וסף ככלי להפגת
בדידותו, לגחמותיו, ולמלחמותיו. הוא מעולם לא חשב על טובת ג׳וסף
אלא על איזו תועלת הוא יפיק מניצולו.
איך את רואה את החברות בין רמי לתום? לב אחד? נשמה אחת? מקסימים? נהדרים? גם שם את רואה חברות, אבל יחד עם זאת יש חימומים והתססות. ככה זה...

אופה קטנטנה

Well-known member
איך את רואה את החברות בין רמי לתום? לב אחד? נשמה אחת? מקסימים? נהדרים? גם שם את רואה חברות, אבל יחד עם זאת יש חימומים והתססות. ככה זה...
רמי ותום לא הפייבוריטים שלי, לא התעמקתי.
אבל לבטח אף אחד מהם לא מדגמן חברות טובה בזיוף תהומי ומאחורי גבו תוקע סכין מדי יום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה