** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
לטעמי, הוא במקום הראשון.
מהטעם הפשוט, היתר לא התיימרו להיות חברים לג׳וסף, יודל כן.
ובמהלך עונה שלמה הוא עשה כל דבר אפשרי להרע לו מאחורי הגב.

והכי דוחה היא העובדה שהוא תמיד דאג לחמם ולהתסיס את ג׳וסף
ולהרחיב קרעים קיימים וליצור חדשים על מנת שג׳וסף יעשה את
עבודתו השחורה וינזק מכך, כמו גם ליצור ברית אויבים משותף.
אז כן, הוא במקום הראשון כי הוא השתמש בג׳וסף ככלי להפגת
בדידותו, לגחמותיו, ולמלחמותיו. הוא מעולם לא חשב על טובת ג׳וסף
אלא על איזו תועלת הוא יפיק מניצולו.
כרגע אלמוג במקום הראשון, אבל אין ספק שאכן מגיע לו את הכבוד להיות במקום הראשון והוא מטפס לשם בכל יום

katy2022

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איזה פרק מצויין לג'וזי וכמה סימבולי שדווקא הוא זה שערף את ראש הנחש שמירמר עליו ואותו כל העונה, עלק דרור אמר לו אני 20 מהלכים לפנייך, הבנאדם עשה לו פול האוס ואין מאושרת ממני :)
כשאני מחברת עכשיו את כל הפזאל והקטעים הלא מצונזרים, אני חייבת להודות שאני חשבתי שהם תיאמו לתת ראש בית לדניאל, כי באותו הבוקר, ליאור ("החבר של ג'וזי") עשה שיחה לדרור במטבח ושיווק את דניאל ולכן חשבתי דניאל. אבל אחרי שראיתי אתמול את הפרק וזה היה ברור שהם רוצים לתת לאלמוג, (דרור רצה שהיא תעמיד את קארין וזה גם מה שהיא הייתה עושה) הסתדר לי פתאום ההרגעות של יהודה את ג'וזי באותו היום, הבנאדם אשכרה פירפר שג'וזי ירגע (העיקר שאהובתו תקבל חסינות, חבר פח) גם כשהוא אמר "תתנו לג'וזי" הוא ידע שמבחינה מספרית לאלמוג יש יותר קולות (למישהו יש ספק שיהודה היה מצביע אלמוג ולא ג'וזי- כי לי אין) בקיצור יהודה הייתה ונשארת חבר פח!!
ולעניין גב' איקס, לא סתם יהודה מפמם לו במוח עליה, הוא פשוט רוצה שג'וזי ישמור מרחק מקארין, יהודה חכם מאוד הוא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, יהודה משאיר את ג'וזי שעות לבד אבל גם דואג לשמור אותו על אש קטנה של חברות שלא יתקרב טו מאצ לקארין, יהודה ברוך הבא הגעת למקום שלישי ברשימת הנחשושים.
היא לא הייתה מעמידה את קארין. הן בטוב עכשיו. הייתה מעמידה את רמי

ariela1612

Well-known member
היא לא הייתה מעמידה את קארין. הן בטוב עכשיו. הייתה מעמידה את רמי
הייתה מעמידה את קארין התמרמרה עליה עם יהודה בדיוק לילה לפני ולא בכדי דרור דאג לפמפם לה שעות נוספות ויש מצב שהתנה את החסינות בכך

פלוידיאנית

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
איזה פרק מצויין לג'וזי וכמה סימבולי שדווקא הוא זה שערף את ראש הנחש שמירמר עליו ואותו כל העונה, עלק דרור אמר לו אני 20 מהלכים לפנייך, הבנאדם עשה לו פול האוס ואין מאושרת ממני :)
כשאני מחברת עכשיו את כל הפזאל והקטעים הלא מצונזרים, אני חייבת להודות שאני חשבתי שהם תיאמו לתת ראש בית לדניאל, כי באותו הבוקר, ליאור ("החבר של ג'וזי") עשה שיחה לדרור במטבח ושיווק את דניאל ולכן חשבתי דניאל. אבל אחרי שראיתי אתמול את הפרק וזה היה ברור שהם רוצים לתת לאלמוג, (דרור רצה שהיא תעמיד את קארין וזה גם מה שהיא הייתה עושה) הסתדר לי פתאום ההרגעות של יהודה את ג'וזי באותו היום, הבנאדם אשכרה פירפר שג'וזי ירגע (העיקר שאהובתו תקבל חסינות, חבר פח) גם כשהוא אמר "תתנו לג'וזי" הוא ידע שמבחינה מספרית לאלמוג יש יותר קולות (למישהו יש ספק שיהודה היה מצביע אלמוג ולא ג'וזי- כי לי אין) בקיצור יהודה הייתה ונשארת חבר פח!!
ולעניין גב' איקס, לא סתם יהודה מפמם לו במוח עליה, הוא פשוט רוצה שג'וזי ישמור מרחק מקארין, יהודה חכם מאוד הוא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, יהודה משאיר את ג'וזי שעות לבד אבל גם דואג לשמור אותו על אש קטנה של חברות שלא יתקרב טו מאצ לקארין, יהודה ברוך הבא הגעת למקום שלישי ברשימת הנחשושים.
תענוג לקרוא את מה שכתבת

לך!

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|
ומה עם איזו מילה על ההתנפלות של גוזי על רמי שהיה ברור גם לו שהוא לא קשור?
מדהים איך אף אחד פה לא מדבר על זה
ראבק
אפשר לתמוך בדייר אבל אפשר גם להודות שהוא טועה
איך אומרת קארין?
הכל בסדררררר

ariela1612

Well-known member
ראבק
איך אומרת קארין?
הכל בסדררררר
אני אסביר לך, רמי איתם בקלחת שלא יהיה לך ספק, לרמי נותנים שם והוא מצביע.
כל העונה אמנם דרור ניהל את העיניינים, אבל זה תמיד היה בשיתוף עם רמי כמובן ולכן הוא התעצבן גם על רמי וגם על תום

לך!

Well-known member
כל העונה אמנם דרור ניהל את העיניינים, אבל זה תמיד היה בשיתוף עם רמי כמובן ולכן הוא התעצבן גם על רמי וגם על תום

שוב את הולכת סחור סחור
ומה על המקרה הספציפי הזה
הרי גוזי ידע שרמי לא מעורב
למה הוא החליט להוציא את עצביו דווקא עליו?

אבל חירה באלמוג לרטש הבית היא נגד רמי . כי יהודה הצדיק דרש ממנה לעמיד את רמי להדחה . היה אפילו בשידור של 13

נטה אונה

Well-known member
ראבק
איך אומרת קארין?
הכל בסדררררר
איזה התנפלות?
אולי לא מדברים על זה כי זאת המצאה?

מיק83

Well-known member
באיזה הקשר ליאור אמר אתמול שהיה בכל העולם?

haya sol

Well-known member
כל אלו שאומרים שגל אובססיבית ושהיא כבר לא בבית "האח הגדול". אז למה יהודה עדיין מדבר עליה? (זה יותר אובססיבי מבחינתי) אני חושבת שלטוב או לרע ההדחה שלה מהבית השפיע על הבית והורידה חשק (בטוחה שגם עוז מכה על חטא)

גל אמרה כשהיא תצא היא תדבר עם המשפחות של החברים שלה. וכמו שאמרה ככה עשתה.
אתם חושבים שכל אלו שיודחו בהמשך לא ידברו אליה ועליה? לא ישאלו את יהודה לגביה בראיונות? בטח שכן אם לא יותר !

ולגבי ההסרה של קארין, היא לא פירסמה שהסירה אותה , כל אתרי הרכילות באינסטגרם בודקים כדי לפרסם. אז פה זו לא הבעיה שלה. והנה היא רק מדברת עליה לטוב ושהן ידברו כשהיא תצא.

אופה קטנטנה

Well-known member
כל אלו שאומרים שגל אובססיבית ושהיא כבר לא בבית "האח הגדול". אז למה יהודה עדיין מדבר עליה? (זה יותר אובססיבי מבחינתי) אני חושבת שלטוב או לרע ההדחה שלה מהבית השפיע על הבית והורידה חשק (בטוחה שגם עוז מכה על חטא)

אתם חושבים שכל אלו שיודחו בהמשך לא ידברו אליה ועליה? לא ישאלו את יהודה לגביה בראיונות? בטח שכן אם לא יותר !

ולגבי ההסרה של קארין, היא לא פירסמה שהסירה אותה , כל אתרי הרכילות באינסטגרם בודקים כדי לפרסם. אז פה זו לא הבעיה שלה. והנה היא רק מדברת עליה לטוב ושהן ידברו כשהיא תצא.
השלכה קלאסית זה כלי שימושי כשהפייבוריט שלהם נגלה לעיניים מדי יום ועוצמת האובססיביות
נראת גם לעיוור.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

למה את מתייחסת לזה בכלל?
הרי ברור שכשיהודה מתחיל לדבר על גל (שלא נמצאת בבית) הוא לא "אובססיבי"...זו רק גל ה"אובססיבית"...

ולגיטימי לחלוטין שהיא עדיין תהיה בתוך זה
זה תמיד היה ככה עם מודחים שהיו להם יריבים בבית,זה תמיד יהיה ככה.

סתם מחפשים לנגח את גל...אין טעם אפילו להתייחס לזה....(בטח לא כשזה בא מאלו ששוכחים שהפייבוריט שלהם לא מפסיק ללרלר עליה עדיין)

מצב
הנושא נעול.
למעלה