שרשור היכרות עדכני

Tomak20

New member
שרשור היכרות עדכני

להלן הקטגוריות המתאימות: שם: גיל: מין: מקום מגורים: מה עושים בחיים: ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע:

Tomak20

New member
אני אתחיל

שם: תומר. גיל: 21. מין: זכר. מקום מגורים: ירושלים. מה עושה בחיים: חייל משוחרר(החל מאתמול), כרגע מתחיל לחפש את עצמי. ממתי אני אוהב את פארל גאם ומדוע: יש 3 שירים שלהם שהורדתי והתאהבתי בהם. כן כן, למרבה הקלישאה מדובר בAlive, Black וJeremy. כל כך אהבתי את Jeremy וBlack שחיפשתי את המשמעויות שמאחוריהם באתרים שונים באינטרנט. צרבו לי את Ten ואני עכשיו מנסה להתרגל אליו, אלבום מצויין. מה איתכם?

J92

New member
../images/Emo54.gif

שם:רעות. גיל: שואף ל4.: מקום מגורים:תל אביב והסביבה :] מה עושים בחיים:כרגע כלום,הופעות ולנוח ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע?מז''א מדוע?איך לא? תמונה:פעם ב10000 שנה אני יוצאת פוטוגנית

grapefruit

New member
אף אחד לא נטש.

כולם עשו את זה בצחוק (שהיה ממש לא מצחיק, אגב). חוץ מסיון, שבאמת עזבה.

J92

New member
../images/Emo54.gifאני כזאות שה תמימים

אני יהרוג אחד אחד בעיקר את מור שגידל אותי

ved42

New member
פרטים

אה כן גיל:14 מין:זכר מקום מגורים:צורן מה עושים בחיים:בעיקר מנגן ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע:בערך מלפני שנה וחצי מדוע זהו שאלה טיפשית

grapefruit

New member
אני../images/Emo79.gif

שם: אנה. גיל: 15, ביום שלישי
מקום מגורים: איזור ירושלים (מעלה אדומים, אם אתם מתעקשים). מה עושים בחיים: בנתיים, נהנת מהחופש. אחריו אני עוברת ללמוד בפנימיה למדעים ואמנויות בירושלים. ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע: אני לא זוכרת ממתי בדיוק. ולמה? אני מניחה שמאותה סיבה שכולם פה אוהבים אותם, הליקריס, הלחן, הקול של אדי, הכל.

Jagged chaos

New member
#../images/Emo69.gif

שם: סנופקין גיל: 18 מין: איש מקום מגורים: עמק המומינים מה עושים בחיים: חי אותם עם גיטרה אקוסטית ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע: החל משנה שעברה. כי אני מקבל קתרזיס של הזדהות מג'רמי....

להלהלה ../images/Emo13.gif

שם: איתי גיל: 17 מין: אלא אם כן הטרנד האידיוטי הזה של לתת שמות של בנים לבנות ושמות של בנות לבנים הגיע גם לשם איתי, אני חושב שזה ברור
מקום מגורים: ראשון לציון מה עושים בחיים: מובטלים. היום סיימתי בגרות אחרונה (למרות שתאורתית יש לי מועד ב' במתמטיקה, לפי איך שהלך לי) ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע: המממממ... באזור כיתה ז'-ח`. בהתחלה שירים, ובסוף הידרדרתי לאלבומים

The Miller

New member
פפ

שם: עידו גיל: 16 מין: ז מקום מגורים: רעות מה עושים בחיים: לומדים =\ ממתי אוהבים את פארל גאם ומדוע: מאז שהייתי קטן, וכי הם טובים? =\

למעלה