שרשור הכרות

stkachov

New member
שרשור הכרות

שרשור הכרות ראשוני של חברי הפורום החדשים. כל אחד מוזמן לענות על שאלון קצר כמו: שם: גיל: מסלול לימודים: שנה: מגורים בחיפה: מגורים במקור: ואני אתחיל... שם: ויטלי גיל: 24 בקרוב מסלול לימודים: חשבונאות שנה: א מגורים בחיפה: מעונות מגורים במקור: כרמיאל כמובן שמי רוצה להרחיב יותר, מוזמן...

ofir50

New member
אני אצטרף

שם -אופיר גיל-גם בקרוב 24 מסלול לימוידם-כלכלה חשבונאות שנה שניה(בתקווה גם לסיים אותה) מגורים בחיפה-רמות יצחק מגורים במקור -חדרה ויפה שסוף סוף נפתח פורום לסטודנטים של חיפה בהצלחה לך ויטלי בניהולו

stkachov

New member
תודה וברוך הבא

מה הרושם שלך בנתיים מהלימודים? מהאוניברסיטה בכלל וממסלול חשבונאות בפרט? ולמה העדפת לשכור דירה על פני מעונות?

ofir50

New member
ההתרשמות שלי מחשבונאות?

אני אסכם את זה במשפט אחד: דם יזע ודמעות.. אבל אתה תופס אותי ככה באמצא התופת.יכול להיות שדעתי תשתנה בהמשך. מסלול קשה...לא כל כך רואים את זה בשנה א....אתה תראה את זה בשנה ב. בגדול המרצים של חשבונאות הם די טובים אבל החומר נורא סבוך מורכב ...אתה אף פעם לא ממש מרגיש טוב עם החומר ... פשוט כי תמיד ניתן להתקיל אותך. בקשר לדירה לעומת מעונות זה ויכוח ישן נושן... אני אוהב את החופש של דירה...את האפשרות ללכת לסופר ברגל...(ואני מדבר על סופר במחירים סבירים הניגוד למעונות) אני אוהב את העובדה שאני יכול להתנתק מהלימודים-לא מספיק אני לומד אני גם צריך לחיות במקום הלימודים שלי? אבל כל אחד עושה מה שטוב לו...

stkachov

New member
קבלתי את המסר שלך

ובטעות חשבתי שהתכוונת לשאלות אחרות ששאלתי את נטע, אז התייחסתי לכך :) בכל אופן: אני כנראה כן אגור במעונות. כמו שכתבת זה הרבה תלוי בנוחות של כל אחד ואחד. לי למשל חשוב החדר כושר באוניברסיטה ומתקני הספורט האחרים, אני גם רוקד סלסה ואני יודע שיש סלסה ממש במעונות, וגם קבלתי טליה שאלו מעונות די טובים הבנתי... אז כנראה שאגור במעונות.

hilapi

New member
גמאני

שם:הילה גיל:22 מסלול לימודים: מתחילה שנה א' שירותי אנוש וחינוך או תקשורת ( אני בהמתנה עדיין לגבי תקשורת ) שנה:א מגורים בחיפה:אני חיפאית במקור ונשארת בחיפה...וזו תשובה גם לשאלה "במקור"... איזה כיף שיש פורום כזה ובהצלחה לכולנו!

ofir50

New member
שיהיה בהצלחה הילה

שמעתי דברים טובים על חינוך אז אל תתאכזבי אם תישארי עם החוג הזה

hilapi

New member
תודה ../images/Emo140.gif

אתה מכיר אישית אנשים שלומדים בחוג לחינוך? אני מאוד אשמח לשמוע דעות וחוויות... ושוב תודה

hilapi

New member
כן

כן,המסלול דו-חוגי. התוכנית המקורית היתה ללכת על המסלול החד-חוגי בתקשורת אבל בסוף החלטתי שגם אם אני אתקבל לתקשורת עדיף לשלב עם עוד חוג...כך שבמידה ותקשורת יסתדר בסוף,ההתלבטות תהיה: שירותי אנוש+תקשורת מול שירותי אנוש+חינוך...

milaP

New member
שלום לכולם!

שמי מילה. אני בת 32 מתחילה ללמוד בשנה הקרובה באונ' חיפה לתואר שני במדעי הבריאות (לא אומר כרגע באיזה חוג כי אני מחכה לתשובה מאחד החוגים). תואר ראשון שלי הוא בפסיכולוגיה וחינוך מפתוחה. אני במקור מאשדוד. אבל התחתנתי בחיפה. כרגע אנו גרים בטבעון.

שלום שלום! הגיע הזמן לפורום כזה!

שם: רובי גיל: 24.5 (אני אהיה בן 25 באוקטובר. מתנות יתקבלו בברכה
) מסלול לימודים: פסיכולוגיה+תקשורת שנה: כרגע מסיים ב' מגורים במקור: קרית ים. ומשם אני נוסע על יום לאוני' שלנו... שיהיה בהצלחה עם הפורום. אני כבר מוסיף אותו לפורומים המועדפים עליי ובהצלחה במבחנים!!!

beniNC

New member
אהלן

שם:בני גיל: 20 מסלול לימודים:היסטוריה ומדע המדינה שנה: מתחיל באוקטובר מגורים בחיפה: מגורים במקור:

stkachov

New member
בני בני

מה קורה??? אחרי ששיגעת כל פורום אפשרי בתפוז על לימודי החשבונאות שלך, בסוף נעצרת על היסטוריה ומדע המדינה? בכל אופן, שיהיה בהצלחה וברוך הבא.

n e t a 8 6

New member
היי ../images/Emo20.gif

שם: נטע גיל: 20 וחצי - עוד מעט 21 מסלול לימודים: כלכלה מנהל עסקים שנה: מתחילה השנה מגורים: חיפאית במקור ונשארת בחיפה אממ.. זהו נראה לי ובהצלחה עם הפורום החדש!

stkachov

New member
את זוכרת אולי

מה נאמר לגבי הרישום? איך ואיפה עושים את זה, ובאיזה תאריכים? אני הגעתי באיחור ונראה לי שפיספסתי את הקטע הזה.

למעלה