שרשור הכרות

arbellec

New member
ברכות על הפורום החדש :)

הפורום הגיע בדיוק בזמן בשבילי, איזה כיף... שם: ארבל גיל:21 מסלול לימודים: תקשורת- וסוציולוגיה אנתרופולוגיה (כלומר עד להודעה חדשה מהחוג לפסיכולוגיה) באוקטובר הקרוב. מגורים בחיפה: מעונות מגורים במקור: רמות השבים

flutter girl

New member
מצטרפת../images/Emo9.gif

שם:
מעיין
מסלול לימודים:
משפטים וכלכלה
שנה:
מתחילה בקרוב שנה א'
מגורים בחיפה:
בקרוב...
מגורים במקור:
הצפון הרחוק.
בהצלחה לכולם!

גם אני רוצה!

שם: ענבל גיל: 23 וקצת מסלול לימודים: פסיכולוגיה ותקשורת שנה: מתחילה באוקטובר מגורים בחיפה: מעונות מגורים במקור: איזה חור שאף אחד לא שמע עליו ליד בית-שאן סיטי ברכות לרגל הפורום, בתקווה עזה שיהיה שימושי ופעיל עד קץ הדורות. או משהו.

לא

באפיקים עובר אוטובוס, אצלנו לא... התחבורה הציבורית בארץ לא מכירה בקיומנו. וסגרו את הקולנוע בעפולה. ולא סללו את רכבת העמק. בכלל אנחנו נורא מסכנים, תרומות מכל סוג יתקבלו בברכה (מה? צריך ללמן את הלימודים ממשהו!).

כבשה200

New member
עונה!

שם: כבשה גיל: 25 (בעוד שבוע) מסלול לימודים: מדע המדינה חד חוגי שנה: 3 מגורים בחיפה: שוכרת בנווה שאנן מגורים במקור: פתח תקוה.. איזה יופי שסוף סוף פורום לחיפה!

ofir50

New member
שמים לב למשהו מוזר?

כמעט כל האנשים כאן הם עוד מעט מתחילים שנה א' בקושי יש כאן סטודנטים בפועל

stkachov

New member
זה רק עושה אתכם מיוחדים

ויחידי סגולה. מכם נלמד ונשכיל
וברצינות... יש לזה הסבר הגיוני. סטודנטים חדשים מטבעם מבולבלים ומחפשים מידע על המקום החדש בהם הם עומדים להתחיל ללמוד. לכן הסיכוי שלהם גם למצוא את הפורום הוא גבוה יותר. אני כתבתי מייל לדובר האגודה וסיפרתי לו על הפורום החדש וביקשתי שישים קישור באתר האגודה, אבל בנתיים לא קבלתי ממנו תשובה. אתם כמובן כל אחד גם יכול לספר לחברים ואם זה מקובל אצלכם לנצל את רשימת התפוצה של החוג על מנת לשלוח הודעות כאלו, אתם יכולים לעדכן את האנשים מהחוג דרך הרשימת תפוצה.

powerlock

New member
אנייייי

שם:שלומי גיל: 25 מסלול לימודים: כלכלה חשבונאות שנה: שנה הבאה ד' מגורים בחיפה: קריות (חחח לא כולם גרים בחיפה) מגורים במקור: קריות בהצלחה לכולם!

סלוניק

New member
...

שם: דיין (דן) גיל: 21 מסלול לימודים: הפרעות בתקשורת שנה: א' מגורים בחיפה: מעונות טליה מגורים במקור: רחובות.

אני ענת

New member
מצטרפת ומוסיפה ברכות על הפורום החדש

שם: ענת גיל: 48 מסלול לימודים :עבודה סוציאלית שנה: א' - תואר שני מגורים: רמת הגולן בהצלחה לכולנו!

robinebony

New member
גם אני רוצה!!!

שם: נועה גיל: 23 מסלול לימודים: אומנות יצירה וחינוך שנה: מתחילה שנה א' מגורים בחיפה: עוד לא מצאתי, אם משהי/ו מכיר/ה דירה/שותפים/ רוצה לחפש ביחד מוזמן/ת.... מגורים במקור: הוד השרון... זהו...

Hermione1382

New member
אמנם באיחור מה אבל גם אני רוצה :)

שם: עידן גיל: 25 מסלול לימודים: נרשמתי לתואר שני בשפה וספרות אנגלית שנה: מתחיל א' (תואר ראשון למדתי בירושלים) מגורים בחיפה: עד כמה שאני אוהב את חיפה יותר נוח לי להישאר לגור בעיר המקור מטעמי חיסכון וכד' מגורים במקור: פתח תקווה (ונראה לי שראיתי עוד מישהי בת 25 מפ"ת - אני טועה?) שתהא לכולנו שנה פורייה ומוצלחת ושיהיה בהצלחה לפורום

באיחור אופנתי

שם: אירנה גיל: 19 וחצי מסלול לימודים: כלכלה שנה: עולה ל ג' מגורים בחיפה: לא כל האונ' גרה בחיפה מגורים במקור: עכו סיטי

למעלה