שרשור ה י כ ר ו ת

שרשור ה י כ ר ו ת../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif

בשרשור היכרות הזה בניגוד לשרשור פתיחה, כל חברי הפורום ובאי הפורום(אם ברצונם) מתבקשים להציג את עצמם. שם או ניק, גיל, תאריך לידה(חשוב במיוחד, גם בשביל המאמר הומולדת שלנו),איזור מגורים, וקצת על עצמם. ככה- שם:אבי ניק: שרימפיניון(שרימפי) גיל:17 תאריך לידה: 4.11.84 מזל: עקרב איזור מגורים: צפון-שרון(במקור מטבריה, גר זמנית בהוד השרון). קצת עליי: אני בן כמעט 18. עוסק בהשלמת בגרויות ובהפיכת אפשרויות מוגבלות לבלתי מוגבלות. חיי את החיים, לומד לאהוב אותם ולהשלים איתם ועם עצמו. עכשיו תורכם....

sarah

New member
שלום אני שרה (אוהבים אותך שרה...)

המממ.. אני בת 14, בכיתה ט´... המממ... מה איתי? אני אוהבת לחיות ככה כמה שיותר טוב, ולאכול... ו...לישון אני נורא אוהבת, וגם לגלוש באינטרנט ולקרוא ספרים טובים, ולדבר בטלפון וללכת לבית ספר (כדי להיות עם חברים כאילו דההה |מסמיק| ) וגם... ארג... אני בפורום ה"פ בנתיים אני נשמעת כמו החננה המושלמת, אז משהו שיהיה פחות בסגנון... אני אוהבת לדפוק את הראש שלי בקיר, בדיחות גזעניות על סומלים, בדיחות על זונות, בדיחות על נשים, הומור שחור דוחה וגם בדיחות על הומואים.
וגם מוסיקת ג´ז ואת רדיוהד ולאסוף טבעות וסמניות האא... נטיות? הממ, אני בי סקסואלית וכמה חברים שלי יודעים- אבל אין לי הרבה חברים קרובים...
האא.. ואמא שלי. כן. זהו. באעבה, שרה
|גוואה|

p o l i

New member
מה תורי?

אוקי ניק: פולי גיל:17 תאריך:27.11 (קשת) מקום מגורים: רמת גן אוהבת לצייר, לצלם, לומדת אומנות לחימה, בי- חוץ ממכם אף אחד לא יודע... חתימה טובה

Gal-Mo0D

New member
ועכשיו תורי-רי-רי

שם : גל (מכאן בא גל-מוד, לא שאין לי חברים) ניק : Gal-Mo0D גיל : 17 תאריך לידה : 17.6.85 מזל : תאומים איזור מגורים : רמת גן ! קצת עליי : אתמול עברתי טסט
צמחוני, אוהב בע"ח, דתי, אבא יודע, אמא תדע בשבועות הקרובים. אוהב נורא את הים אבל הכי את חברים שלי

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif וסע בזהירות!

אם שותים לא נוהגים - בשביל זה יש חברים!

TheHock

New member
מזל טוב

תנסה לא לנהוג כמוני - הכבישים בקושי שורדים אותי

עכשיו אני../images/Emo98.gif

שם:מתן ניק:הזוטון המרקד גיל:16(ממש בקרוב) תאריך לידה: 29.12.86 מזל: גדי. איזור מגורים:גליל מערבי(נהריה). קצת עלי: אני ממש בקרוב בן 16. תלמיד כיתה י"א חניך\מדריך בנוער העובד והלומד,טבעוני ופעיל למען זכויות בע"ח, אוהב מוסיקה ישראלית ובילויים עם החבר´ה. אואו זה נשמע דיי בנאלי אבל שיהיה.

free S bee

New member
חתיך שרירי ואקטיבי (ופסיבי) מחפש

או שלא... טוב, אז אני איתי, בן 16.5 (19.2.86) מחיפה. אז, קצת עלי: אני מנגן בסקסופון באורגן, לומד יוגה, יוצא עם חברים, לומד בכיתה י"א, ו... הומו!
בינתיים (כמו שכבר הזכרתי פעם) רק 3 חברים יודעים, אבל השנה אני מתכוון לספר למשפחה, ולשאר החברים! אה,והמזל שלי הוא
ים (ראיתי שכולם הזכירו, אז אני ממשיך ב"מסורת")

resputin

New member
אממ... נו טוב,

שיהיה. אני רביב, בן 16 ומזל אריה (11.8) מפ"ת. לומד בכיתה יא´, שומע מוזיקה ו...אממ.. מצייר (אלוהים, אני נשמע משעמם על הנייר!). הרבה חבים יודעים שאני דו מיני וזהדי מסכם את זה ו... אממ.. זהו.?

adiko

New member
עדיקו

שם עדיקו איזור מגורים: צפון גיל :16 תאריך לידה:21.7.86 מזל סרטן אין לי הרבה מה לרשום אבל אני תמיד ב135313046 ונדבר כבר

שׁזִיף

New member
ת ו ר י

שם: רינת. ניק: שזיף. גיל: 17. תאריך לידה: 22.2.85 מזל: דגים
. אזור מגורים: דרום. קצת עליי: (שונאת את השאלה´קטגוריה הזאת, אף פעם אין לי מה לענות). אוהבת לשמוא רוק ישראלי (אביב גפן, שייגעצ, חמי רודנר ודומה...) לומדת בכיתה יב´, ומנסה לצאת חיה מהחיים החולים האלה (
).

שזיפה... כנסי....

יוווווווווו יווווווווווו אני לא מאמינה את מתאימה לי!!!!!!!!!!!! אני גם מזל דגים... גם מהדרום.... אה?! זהו?!

TheHock

New member
טוב.... נשארתי אני ../images/Emo13.gif

שם : גיא מגורים - QUUERMIEL (כרמיאל) ת. לידה - 5/6/84 ת"ז - *חסוי* נטיות - הומו (גם זה קורה לפעמים) מזל - תאומים ניק - נחשו!!

fayd הפשוש

New member
טוב נו עכשיו תורי...

שם: אלון פוקס, ניק: fayd הפשוש, מגורים: הרצליה, ת. לידה: 26 לאוקטובר, מזל: עקרב, נטיות: הומו (מגיל שבע!!!!), מצב מישפחתי: רווק, עיסוק: דיקטטור צעיר בעל שאיפות להשמדת כל מוסדות הלימוד בעולם וגרימת נזק מוחי חמור לכל מוריי הנחמדים שהביאוני עד הלום! (בקיצור תלמיד), תחביבים: מוזיקה מכל סוג ומין ואום כבר מדברים על מין שהייה הרבה וטוב! אוהב קולנוע תאטרון סיפרות זולה (לא הסרט למרות שגם הוא לא רע) וגם סיפרות טובה שיטוט חסר מטרה ברחבי המרחב האינטר קונטיננטל (גלישה באינטרנט) ועוד ועוד, מחלות נפש: אובססיה מסוימת לגביי בעליי חיים קטנים ופרוותים בצבע ורווד אם נצנצים, מיספר חשבון בנק הזרע: 174893 (
"בוא לשים את עתיד ילדכם בקערה!"
), מיספר אייסיקיו: 157633437 אם משעמם לכם בחיים! תכונות ראשיות: חוש הומו מעוות וחסר כל מעצורים או שאלות לגביי אף אחד בעולם! רגישות (יתר?) מתיקות (כשאני רוצה) וכ"ו, טוב אני חושב שדי לא?

למעלה