שרשור ה י כ ר ו ת

אניייי תורייייי

שם: אילנה <שם מכוער אה?!> ניק:איךעושיםרווח,ILANA שונאת ערבים,ה ח ת ו ל ה <בעיקר עם רווח> גיל: בלחץ 15 <סתם סתם.. 14 וחצי> תאריך מומולדת: 16.03.88 <מי ששוכח מת!> מזל: נו... תנחשו...
.... |איקון דג הכי מכוער| אזור מגורים: עיר השרוטים... <אשדוד..> נטיות: דו !!!!! <
גאה לנצח
> קצת עלי: אה... אוקי... אז אני אוהבת לכתוב שירים... לצחוק... להשתגע... אני דיי בארון... רק כמה מהחברים <חברות> יודעות... אמא ואבא... לא ידעו במילניום הקרוב... אה... מחפשת מישהו... אפשר גם מישהי... <רצוי> והכי חשוב... מ ט ו ר פ ת על מ ו ז י ק ה מ ז ר ח י ת ו.... מי שרוצה היות בקשר שתישלח/ישלח מסר... אני יביא אי סי קקה... אההההההה ואני מנסה להיגמל... מהצ´ט של תפוז... ז-ה-ו !

SMOLANIT1

New member
עכשיו אני...

שם: מוריה ניק: SMOLANIT1 גיל: 17 ממש ממש בקרוב תאריך לידה: 24.9.85 והתאריך העברי הוא יום כיפור... מזל: מאזניים איזור מגורים: מודיעין קצת עלי? המממ... צמחונית, פעילה בנוער מרצ, אוהבת לשמוע מוזיקה ו.. לצייר. כמעט שכחתי: אני ביסקסואלית! בקיצור, מנסה לשרוד בחיים האלה (זו לא חובה לחיות זאת זכות להיות חיים והחיים הם מ-ס-ר-י-ח-י-ם!)

מוריה יש לך תאריך לידה מדהים!!

שמת לב שגם אני נולדתי באותו יום ובאותה שנה בדיוק? (מה אני בעצם אומר פה. אולי סתם פשוט משעמם לי ואני תופס מקום בעמוד הזה, ובעצם בכלל אין טעם בהודעה כזאת
...... אז מה אם יש לנו אותו תאריך לידה.
. זה אומר שאני או את או שנינו מיוחדים
|?
!| יש עוד בטח מיליון וחצי אנשים בעולם כפול שלוש מאות שבטח נולדו בתאריך זה...כפול אלף שנולדו באותו השבוע.....וכפול 35 אלף שנולדו במזל מאזניים. אז מה- זה הופך אותנו למיוחדים? מה זה יעזור שאני אגיד לכל אחד שהוא ואני אותו מזל, או שיש לו תאריך לידה נפלא בגלל שנולדנו באותו היום, הא? - סוף -

אז מבין שתורי עכשיו. אוקי...

שם: רועי גיל: 18 מגורים: איזור חיפה תאריך: 23.5. מזל תאומים קצת על עצמי: סובל מאובססיה נוראית לסיכות, תיקים, נעליים ומכנסיים. שונא את חגי תשרי ומעריץ רזון. חוץ מזה, יצאתי לאחרונה מהארון, היה סבבה. אחלה של פורום כאן. to be cotinued...

רגע לפני יום כיפור...

קוראים לי יוני, הניק שלי באייסיק זה טיגריס, גיל: 19, תאריך לידה 30.12.82 (ראיתי שיש פה עוד בני מזל גדי), גר בירושלים, קוויר גאה (ופנוי!) עוד חודש אני אתחיל ללמוד מחשבים באוניברסיטה ועד אז אני עובד, בין לבין אני גם מלאך בורוד. וזה בקיצור

../images/Emo2.gifאני בשוק אני בהלם אני ה-מ-ו-מ-ה!

יוני יש לך יום הולדת יום אחרי. ממש יום אחרי. בעצם למה אני מתלהב? זה בסך הכול יום אחרי:) מותר לי.

אממממ

שם: דור ניק: MICROSOFT WINDORS גיל: 18 מזל: נאחס איזור מגורים: חול קצת עלי: הומו

פיציק

New member
טוב, אני מניח שגם אני יכול ...

שם: איציק ניק: פיציק (יש סיפור מאחורי הניק, ואם תהיו ילדים טובים, אולי אני אספר לכם...) גיל: 20 תאריך לידה:15.06.82 מזל: תאומים איזור מגורים:כה"א (שזה אומר כל הארץ. אבל ת´כלס, לפעמים בקריות לפעמים בר"ג). קצת עלי:הומו, מחוץ לארון (כמעט. או איך שלא החלטנו להגדיר את זה בסוף) וחייל (ג´ובניק).מנסה לעבור את השנה שנשארה לי עד הקבע בכדי שיהיה לי כסף בכיס ואני אוכל להתחיל לחיות... פעם היה לי מוטו: "אני תמיד מאושר - גם כשאני לא" בשנה האחרונה הוא קצת איבד מהנכונות שלו, אבל עקב היציאה מהארון ועוד שינויים בחיים שלי, הוא מתחיל לקבל את האמיתות שלו בחזרה. (יציאה מהארון - תרופה מצויינת לכל בעיה רגשית/חברתית. ואם אתם כבר בחוץ, אז אתם כנראה צריכים פסיכולוג....
)

טל קר

New member
לא בדיוק חברה, אבל באה בפורום P:

שם: טל ניק: טל קר גיל: כמעט בת 25 תאריך לידה: 16.12.77 אזור מגורים: הרצליה קצת עלי: מנהלת את פורום פמיניזם ומעמד האישה בתפוז. רואה קשר בין המאבק הפמיניסטי לבין המאבק לזכויות הקהילה ההומולסבית לכן נמצאת כבר שנים בפורומים של הקהילה בכלל. שרימפי אשם בזה שאני כאן בפרט P: מעודי לא קיבלתי קפה מלירונר!

2ndskin

New member
פעם ראשונה שלי

גיל 21. עוד מעט 22. מגורים : מרכז מזל : קשת קצת על עצמי: עמוק בארון, מחפש אהבה ומישהו שאני אוכל לצאת איתו מהארון ולהיות מאושר. יש בי המון אהבה לתת ואני רק מחכה למישהו המתאים. קשה לי לתת עוד פרטים בגלל שאני בארון...

my self

New member
טוב, אני מניח שאני יכול לכתוב

שם: עצמי, אני עצמי, או העצמי שלי. תבחרו. ניק: my self. גיל: 19 מזל: קשקוש (ויסלחו לי האנשים האינטליגנטיים שאיתרע מזלם - או בעצם בחרו בחירה מושכלת - ומוצאים באמונת הכוכבים משהו בעל ערך). איזור מגורים: השרון. הגדרה, ואם יש כאן אנשים ששיעור גיאוגרפיה מכיתה ה´ עדיין לא זיכרון רחוק עבורם, הם מוזמנים לתקן
: מנחל אלכסנדר עד נחל הירקון, ים תיכון עד הרי השומרון. נ"צ מדויק ליחידי סגולה. מחוץ לארון בפני מספר חברים ומספר בני משפחה. ו...לא ממש מוצא את עצמי בפורום הזה, אבל מעיין מידי פעם:).

פריפטס

New member
גם אני מצטרף לי!

שם: אני מאוד ארוניסט, אז לא... גיל: 16. איזור מגורים: איזור השרון. על עצמי: הומו אתאיסט בכיתה י"א, בארון לכולם חוץ מידידה טובה, בדכאון תמידי אבל לא נורא מדי..., מנגן על פסנתר ואוהב לקרוא, אוהב מוזיקה ולהכיר אנשים חדשים. ציני ומגעיל לפעמים
אבל לא מניאק כשלומדים להכיר אותי, לא אוהב אנשים טיפשים (כן, אני גם סנוב). מחפש: כל דבר שיגרום לי להרגיש טוב עם עצמי. אז שלום לכולם!

eyal-m

New member
למעוניינים להכיר>>>בואו לפה

אני בן 17 מאיזור חיפה ניראה סוף הדרך באמת עם כל הצניעות שבדבר אבל לפעמים גם צריך להודות פרטים יותר מידיי אני לא מעוניין לפרסם כאן בפורום בגלל העומק הכ"כ רב שאני נמצא בו בארון ואני מחפש להכיר אנשים לקשר לא מחייב ולהיפגש לראות אם מתאים ואם כן אז סבבה מי אני מחפש? גבר בגיל 20-23 גברי ביותר שסבבה להיות איתו גוף חטוב חובה חתיך מתלבש יפה לא משנה איזה מזללללל לא בהיר!!! שזוף או שחום בלבד חלק ובלי משקפיים או מקריח ואפילו לא שום קרס/כרס קטנה, ברור???? חחח אוקי מי שמעונין אוקצור תשאירו פלאפון ושם פרטי בהוטמייל: [email protected]

Blackice

New member
הבה נגילה ../images/Emo13.gif

שם: ארז ניק: Blackice. ברוב המקומות. (אייסי, וואלה, תפוז ועוד.) גיל: 19 תאריך לידה: 27.7.83 מזל: אריה איזור מגורים: ירושלים קצת עליי: בי חצי מחוץ לארון, לומד פיזיקה (וקצת מתמטיקה) באוניברסיטה במסגרת העתודה בצבא. מכור לסמיילים (
), ומבלה במאד (MUD) באינטרנט כמה זמן שאני יכול לפנות לי. בשאר הזמן קורא המון, (הרבה פאןפיקי סלאש של ה"פ..
) רץ, וכאשר מזדמן, צולל ומטפס.
ארז

Maple85

New member
חדשה כאן../images/Emo9.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

היי, אני אביב, בת 17 וחצי, לסבית עם רגל אחת מחוץ לארון <או במילים אחרות - רוב החברות יודעות, משפחה לא
> תאריך לידה: 7.3.85 מזל: דגים
אזור מגורים: חור תקוע במרכז בשם יהוד קצת עליי: אני מתה על מוזיקה
מוזיקה היא החיים שלי - מוזיקה היא האויר לנשימה שלי...אני גם מאוד אוהבת לרקוד, ומתה על סוסים וכלבים בפרט, ועל חיות בכלל. החלום שלי הוא לטייל בכל העולם, ולמצוא את זאת שאני ארצה לבלות את שארית חיי איתה. רצוי באירלנד או בניו זילנד. מתה על המקומות האלו
וזהו בערך...אני קוראת כאן הודעות כבר הרבה זמן, ורק עכשיו החלטתי לכתוב
אז...אני יודעת שזה קצת מאוחר אבל...שנה טובה לכולם ולכולן! שנה מלאה באהבה וגאווה!

לירונר

New member
אה, יהוד...

רחוב מוהליבר לא יהיה אותו הדבר בלעדי... מכבי אש עדיין שם

למעלה