שרשור ה י כ ר ו ת

lego lego

New member
הייי היי

שם: איתמר גיל: 15 מזל: סרטן עיר: רעננה קצת עליי: אהההה... אני מחפש אהבה לא סקס (כמו הרב) ו... אני פה :)

לירונדה

New member
קצת עליי...

שם: לירון ניק: לירונדה גיל: 15 תאריך לידה: 26.6.87 מזל: סרטן איזור: מרכז קצת עליי: לומדת במגמת אומנות בתיכון "אלון" ברמת השרון. אני סטרייטית שתומכת בקהילה ומנסה להיות מעורבת ולעזור ולהתנדב כמה שיותר. מאוד אוהבת מוסיקה ומשדרת תוכנית למוסיקה ישראלית ברדיו האינטרנט wfm.

ShmupyGirl

New member
וקצת עליי...

שם : צאלה ניק: shmupygirl (שדרך אגב אני רוצה להחליף, אז אם יש למישהו רעיון...)תאריך לידה/גיל: 6.8.84 בת 18 מזל: אריה (עם אופי פחות או יותר הפוך ) איזור: ת"א קצת על צאלה: אז ככה, אני לא לומדת כבר מאמצע כיתה י"א, מנסה להשלים בגרויות, אבל לא הולך לי כל כך. אני אוהבת מוזיקה - זה החיים שלי, תמיד זה מה שיעודד אותי!!! אני גם משדרת ברדיו WFM נכון לכתיבת שורות אלו אני משדרת את המצעד ברישמי של הרדיו עם ששי בוגנים... (נו... ההוא מקטנטנות המחזמר... ההוא מזאפ... אח של שירלי... חחח ) אני מקווה שתיהיה לי תוכנית עם יותר עומק בקרוב, כי יהיה לי נורא קשה לשדר שירים במשך שעתיים כל שבוע... אפילו שזה ששי... מה עוד? אני אוהבת לקרוא, אוהבת לצייר, אוהבת לאהוב, אני אדם מאוד יצירתי... אוהבת הכי בעולם לפנק אנשים שקרובים אליי... וזהו נראה לי....

in hebrew, just for you!../images/Emo24.gif

שם:סיגל ניק:הרמיוניDanger גיל:14 תאריך לידה:30/4/88 מזל:שור
איזור מגורים:ישראל קצת עליי: אני.. אוהבת לדבר הרבה. שומעת מוזיקה, גולשת באינטרנט, מציירת (מקשקשת יותר נכון..), כותבת פאנפיקים, קוראת ספרים טובים, רואה מיליון וחצי פעם בוידאו את אותם 5 סרטים שלי ונותנת להם ניתוח מעמיק שייתכן מאוד שהם לא ראויים לו... ובכלל אוהבת לנתח דברים. לבקר דברים.. למצוא שערוריות וקונספירציות. אחד התחביבים האהובים עליי הם קרבות לשון. להראות ליריב עד כמה אתה יותר חכם ממנו, או עד כמה אתה יותר שנון ממנו, או עד כמה אתה טוב בלדבר במשך שעות עד שנטחן לו המוח. אני כמעט תמיד מנצחת בזה, גם כשהקרב קשה
זה הכי כיף עם פרחות, אבל גם עם סתם אנשים שמנסים להתחכם איתי.

missing

New member
שלום לכולם!

אז ככה: שם:טל. ניק: בפורום הזה missing. ברוב הפורומים, באייסיקיו, ובכל מקום אפשרי, הניק שלי הוא- FireDragon. בכל מקרה- אני מעדיף שיקראו לי טל. גיל:13. (למרות שאמרו לי שאני נשמע גדול יותר
) תאריך לידה- 20.7.89 (קטן, אני יודע). מזל:סרטן, למרות שאני לא חושב שזה משנה. איזור מגורים: מרכז. היישוב שלי לא קרוב לשום מקום מוכר, כך שאין לי כל כך איך להסביר. קצת עליי: עוסק בלגע אנשים (אני כישרון מלידה) חיי את החיים, לאט לאט, מדב רהמון, ומקשיב המון, צועק על מורים (אגגב- מי שלא ניסה- זה תחבי מצוין לימים קשים). וזהו...את שאר הדברים תצטרכו לגלות תוך כדי... אגב- אני הומו. (חשוב ביותר לציין)

גיא לנץ

New member
אני בתור!!!!!!!!!!!

שם: גיא לנץ כינוי: גיא לנץ (או רבקה, המורה רבקה.. תבחרו בעצמכם
). גיל: 20. תאריך לידה: 15/6/82. מזל: תאומים. אזור מגורים: רחובות / ת"א... תלוי ביום
קצת עלי: לשעבר יו"ר ועד הקבוצות הצעירות של האגודה. החל מאוקטובר הקרוב, אני מקווה להיות חבר בועד המנהל של האגודה (הארצית), ובכך להיות אחד היחידים שהגיעו לתפקיד בועד הזה בגיל כל כך צעיר. בן השאר, במידה וזה מה שיקרה, יהיה דגש על נוער וצעירים. אני מנהל את פורום "גאווה נוער" בנענע, עובד בחברת הייטק בנס ציונה... ו הםם.. עוד משהו? לא, אני מניח

גיא לנץ

New member
אני אגב מוחה על העובדה ש...

מעולם לא קיבלתי כוס קפה מלירונר... אבל בעצם אני לא אוהב קפה.. אז לא נורא

פיציק

New member
אויש, נוחי ../images/Emo70.gif

אתה צריך להכין את הקפה, לא לבקש אותו
מסכן לירונר.... נראה לי שהוא נשבר מרוב עומס של הזמנות..... צריך עיסוי גב/רגליים/גבות

אפשר גם ../images/Emo35.gif

שם: מרב.
ניק: סיני מוקפץ.
תאריך לידה: 11/7/84.
מזל: סרטן.
אזור מגורים: תלאביב.
קצת עליי: אני בת 18 וקצת. מתגייסת ב27/10. עד כמה שאני יודעת אני סטרייטית, אבל אני לא ממש סגורה על זה. אני פה בלי סיבה. יותר קוראת מכותבת. המממ... ילדת אינטרנט משועממת שמחכה לגיוס, ועד אז עושה הרבה הרבה כלום. זהו לדעתי.

לירונר

New member
ההשתתפות לעובדים מותרת ../images/Emo35.gif ../images/Emo96.gif

אני לירונר, לירון בעברית צחה... נולדתי ב26/12, מזל גדי. גר באזור תל אביב קצת על עצמי: אני בן כמעט 18, לומד מחשבים (לא, לא משעמם לי בחיים), מקבל הפנים של פורום בנים בלבד, גאווה צעירה, ואיכשהו של גורדי שחקים (ולא, לא משעמם לי בחיים...
) וכמובן, הכי טוב להכיר אותי, או כל אחד אחר על פי ההודעות שלנו... אז... תודה להוריי שהביאוני על הלום, אני ארד מהבמה לפני שאפרוץ בבכי והרכלולים יתחילו

לירונר

New member
מותר לעובדים להשתתף ../images/Emo35.gif ../images/Emo96.gif

אני לירונר, לירון בעברית צחה... נולדתי ב26/12, מזל גדי. גר באזור תל אביב קצת על עצמי: אני בן כמעט 18, לומד מחשבים (לא, לא משעמם לי בחיים), מקבל הפנים של פורום בנים בלבד, גאווה צעירה, ואיכשהו של גורדי שחקים (ולא, לא משעמם לי בחיים...
) וכמובן, הכי טוב להכיר אותי, או כל אחד אחר על פי ההודעות שלנו... אז... תודה להוריי שהביאוני על הלום, אני ארד מהבמה לפני שאפרוץ בבכי והרכלולים יתחילו

p o l i

New member
רכלול

ראיתם איזה מהממת לירונית היתה על הבמה... פשוט כוסססיתתתתת אל תתיחסו... משעמם לי

לירונר

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

זה לא ריכלול, זה הילול שם הלירו

למעלה