שרשור מאכלים אהובים!

B T1

New member
מה אתה מתפלא?

בג´רבו-- העוגות מאותה שנה כמו הריהוט.

לכל אוהבי המתוקים

היי על שומלואי גלושקה שמעתם? מעדן- פצצת קלוריות - עם כל האגוזים, צימוקים, דובדבנים וקצפת על כדורי עוגה ואם רוצים אפשר להוסיף גם גלידה...

J udy 10

New member
הבהרה

היי דרדסית אילן הנומרולוג זו אני בטעות נכנסתי עם שם המשתמש שלו. כל זמן משנים לי פה את שם המשתמש. גם kti זו אני. אני הונגריה (מטרנסילבניה- זו שהיתה עם דרקולה בגן)ובעלי תימני, ראי הודעתי "לא קשה ללמוד הונגרית".

meorero

New member
../images/Emo41.gifומה עם גולאש?../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

גולאש?
שכחתם

לא שכחנו..רק שהגולש..

זה הבסיס זה הכתר של ההונגרים.. אתנחנו מתענגים פה על עוד תבשילים נוספים..
ברוך הבא meorero....למשפחתנו
גם לך יש מקורות הונגרים?

קרן משם

New member
המרק דג טעים אבל.....

אני בעקרון מפחדת מעצמות הדגים ולכן אוכלת את המרק עם האטריות ומחסלת את החלב וה....אוף שכחתיייייי התוספות הכי טעימות של הדג! ויש גבול לחריף שאני מוכנה לסבול:))

צק צק צק.. שכחתם את הגומבוץ!

שהוא בד"כ הדבר הראשון שעולה בשאלות כאלו.. גומבוץ עם שזיף
והקפוסטאש (כרוב מבושל בצלעות, נקניקים ושאר תענוגות), הנקניק השמן (פיק, מישהו הזכיר), הראקוט קרומפלי האגדי, ה"פפריקאש-צ´ירקה-ניוקדלי-וואל", הגסטנייה פירה בשלל צורותיו, גלושקה כמובן, יש איזה מין "מרק" דובדבנים בשמנת.. ממממ..

קרן משם

New member
אוחחחחח המרק דובדבנים בשמנתתתת

בקרוב הקונטנר שלנו יגיע להונגריה (הוא בהמבורג כעת איפשהו) ואז אוציא את המחברת מתכונים שלי (בוא יש גם את המרק דובדברים ועוד ים ב) ואז חבלז לכם על הזמן!!! גומבוצ=כדורים(קציצות) לא ברור לי מה משניהם הגומבוצ שאני אוהבת=כדורי בשר מטוגנים! טורוש´ גומבוצ יאמייייייייייי גלושקה זה חוויה!

טומי*

New member
LECSO- ARANYGALUSKA ../images/Emo6.gif

יש לי עוד מלא דברים בראש,לא רוצה להטריד אותכם על ההתחלה LECSO-זה כמו השקשוקה הישראלית, וה:ARANYGALUSKA- זה בצק שמרים עם ריבת מישמש ואגוזים.מספיק בנתיים לא? אולי עוד דבר...כל רגע אני נזכר במשהו.ישנו לחמניה עגולה מתוקה ושמה בהונגרית: BRIOS טוב באמת די טומי

טומי עוד עוד תמונות..כי בזכותך

פתחנו גלרית תמונות של אוכל הונגרי בקבצים.. וחברים אם תוכלו לשרשר מתכונים של מאכלים הונגרים נשמח מאוד

מצטער הדבר היחיד שעולה לי לראש

זה השניצל והפירה של סבתא.... הממ...עד לפני 3 שנים, למרות שנולדתי בארץ, הייתי אומר פירה במבטא הונגרי...לקח לי זמן להשתחרר מזה

למעלה