שרשור שאלות

שרשור שאלות

1. סרט אהוב----משחקי פיתוי 2.במאי אהוב-----אלמובודר(פדרו) 3.שחקן אהוב-----מל גיבסון 4.שחקנית אהובה----ג'וליה רוברטס 5.שיר אהוב---HELLO-LIONEL RICHI 6.אלבום אהוב---מדונה-TRUE BLUE 7.זמר אהוב---- רובי וויליאמס 8.זמרת אהובה---סלין דיון 9.שיר שנוא---ארררררר IWAS BORN TO MAKE U HAPPY.... להרוג אותה!! 10.סלב שנוא---בריטני איכס בעעעעעע 11.ספר אחרון שקראתי:---משחקי תאווה-יז'י קולישבסקי ..נדמה לי... 12. ספר אהוב--- הצבעוני השחור 13.סרט מציור של דיסני אהוב:----אלאדין:):):) ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: להצליח בעולם התקשורת או בבימוי או בתסריטאות או משהו כזה הלוואי אמן

ברונדבי

New member
גם אני אתפקד.

1. סרט אהוב - 28 ימים אחרי 2. במאי אהוב - קווין סמית' 3. שחקן אהוב - ג'וני דפ 4. שחקנית אהובה - קריסטן דנסט. 5. שיר אהוב - משינה: אין מקום אחר 7. אלבום אהוב - hybrid theory (לינקין פארק) 8 זמרת אהובה - לא יודע.. 9. שיר שנוא - בכלא הצבאי\נוריאל 10. סלב שנוא - הראלים וכד' 11. ספר אחרון שקראתי - מי יבכה כשתמות\ רובין ס' שארמה 12. ספר אהוב - עולם הדיסק 13. סרט מצויר של דיסני אהוב - מלך האריות 14. חלום חייכם - להנות. כל טוב

Sakura Chan

New member
../images/Emo20.gifאני../images/Emo20.gif

1. סרט אהוב: הרבה.. 2.במאי אהוב: 3.שחקן אהוב: אורלנדו בלום (שר בטבעות, שודדי הקאריביים) 4.שחקנית אהובה: מילה יובוביץ' (ז'אן ד'ארק, האלמנט החמישי, האויב שבפנים) 5.שיר אהוב: הרבה... 6.אלבום אהוב: כל האלבומים של אוונסנס 7.זמר אהוב: אין 8.זמרת אהובה: איימי לי, אבריל לאבין. 9.שיר שנוא: דף מטאל 10.סלב שנוא: להקת KorN 11.ספר אחרון שקראתי: הנערה עם עגיל הפנינה 12.ספר אהוב: הרבה.. 13.סרט מציור של דיסני אהוב: מולאן ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: להצליח במה שאבחר לעשות בעתיד (כנראה יהיה קשור לתיקשורת) לחיות חיים מאושרים עם בחיר ליבי, לגדל משפחה מאושרת ולחיות באושר ועושר עד עצם היום ההוא ^^

K Hole

New member
../images/Emo96.gifקצר ולעיניין...

. סרט אהוב----קדמת עדן, מחלמת הכוכבים, תפוס אותי אם תוכל, סיד וננסי, טריינספוטינג. 2.במאי אהוב-----לא הקדשתי לזה מעולם יותר מידי מחשבה, נראה לי שאיליה קזאן. 3 .שחקן אהוב-----ג'יימס דין, ג'וני דפ, גארי אולדמן, וודי אלן 4.שחקנית אהובה----ג'וליה רוברטס, מיה פארו, 5.שיר אהוב---רק אחד? כרגע "HOLIDAY IN THE SUN" של הסקס פיסטולס 6.אלבום אהוב---LONDON CALLING של הקלאש. 7.זמר אהוב---- ג'ון רזניק, ג'ון ליידון 8.זמרת אהובה---הסולנית של K'S CHOICE, אין לי מושג מה השם שלה. 9.שיר שנוא---BALLS TO THE WALLS, לא יודעת של מי, השיר הזה הוא הוחכה לכמה שגלאם מטאל זה סוג מוזיקה אינפנטילי. 10.סלב שנוא---אקסל רוז. 11.ספר אחרון שקראתי:---בעל זבוב...חובה לספרות אבל לא רע. 12. ספר אהוב--- קדמת עדן, התפסן בשדה השיפון. 13.סרט מציור של דיסני אהוב:----מלך האריות. ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: להצליח, להיות מאושרת, להגיד תמיד מה שאני רוצה ולא משנה לי באיזה מקצוע זה יתבטא...

K Hole

New member
סופסוף מישו מסכים איתי

אני פשוט לא סובלת שומדבר בבנאדם הזה.

K Hole

New member
ההתנהגות שלו? הקול שלו?

יש לו קול של קרפד...הוא מתלהב...כל מה שהוא אומר מצביע על כך שהוא בנאדם טיפש ורע לב... הלהקה שלו (למרות שדאף וסלאש נגנים מעולים) היא אחת הלהקות הכי איומות ששמעתי בחיי (יודעת שהרבה אוהבים אותם אבל המוזיקה שלהם בנאלית ומשעממת מאוד בעיניי). אין לו ערכים. עכשיו הוא גם מכוער לאללה ונראה כמו חזירון בגלל שהוא עשה כ''כ הרבה ניתוחים פלסטיים. שורה תחתונה, אחד האנשים הכי מבחילים בעולם הבידור. בלעעט..סורי...הייתי חייבת להוציא את זה.

pink cigarette

New member
רק המראה שלו דוחה, משום מה.

אבל אני מסכימה עם כל מילה. ואולי בגלל הניגוד אני כל כך נהנית מה-Velvet Revolver. נכון שהם מקסימים?

K Hole

New member
הם קצת יותר מידי "סופר-באנד"...

אבל הם נשמעים מדהים... כל הז'אנר הזה של רוק גרנדיוזי לא קורץ לי בכלל אבל אין ספק שזו להקה טובה.

ganooov

New member
הם "נשמעים" מדהים.

עם איזה שני שירים וחצי שבאמת שווים משהו..
כבר היו קרפדות טובות יותר
.

K Hole

New member
../images/Emo6.gif

האמת שהקשבתי לכל הדיסק שלהם אצל חברה והוא די טוב... *משוחדת כי אני מתה על דאף, הבסיסט* 2 וחצי שירים זה רק מה ששמעת בMTV...לא לשכוח שיש יותר מזה... עדיין, אני מעדיפה מוזיקת פאנק ובד''כ הסטייל של להקות כמו וולווד לא עושה לי את זה.

Lydias767

New member
שלי...

1. סרט אהוב----היומן. 2.במאי אהוב-----ת'אמת אף פעם לא חשבתי על זה... 3.שחקן אהוב-----צ'אד מאריייי הוא כזה חתיךךך. 4.שחקנית אהובה----ג'ניפר לופז. 5.שיר אהוב---חופית ברכת אלוהים. 6.אלבום אהוב---של ג'ניפר לופז. 7.זמר אהוב---- רובי וויליאמס. 8.זמרת אהובה---ג'ניפר לופז. 9.שיר שנוא---בעצם זה מוזיקה מזרחית כולההההה. 10.סלב שנוא---מישו מזרחי תשלימו לבד. 11.ספר אחרון שקראתי:---מתים להתפרסם של בן אלטון. 12. ספר אהוב--- סיפור אהבה בלתי נשכח של ניקולס ספארקס. 13.סרט מציור של דיסני אהוב--- אלדין. ואחרון חביב... 14. חלום חייכם--- להתפרסם, להיות עיתונאית, כותבת דברים שונים...בקיצור כל מה שקשור לכתיבה.

bobby6killer

New member
אני אני אני אני אני אני

1)סרט אהוב:כל סדרת הנוסע השמיני (לא כולל AVP) 2)במאי:ג'יימס קמרון (אחד מהמון שאני אוהב) 3)שחקן:ויני ג'ונס (בחיים לא העליבו אותי ככה) 4)שחקנית אהובה:אומה טורמן 5)שיר אהוב:people are strange- doors (גם בביצוע אחר בפסקול של The lost boys) 6)אלבום אהוב:S.c.i.n.c.e -incubus 7)זמר:פברוטי-בגלל שהוא כזה דאב 8)זמרת:לא אוהב שום זמרת
9)שיר שנוא:זה היה ביתי-עוד פעם אחת שאני שומע אותו מישהו ימות!!! 10)סלב שנוא:הסולנית של היהודים - בלע 11)ספר אחרון:הבושם-זיסקינד 12)ספר אהוב:הזקן והים-קצר וקולע 13)סרט מצויר של דיסני-רובין הוד (מתבכיין שלא נותנים לו כל דבר שהוא חפץ לאמא הוא קורא ואת האצבע הוא מוצץ) 14חלום חייכם:שאנשים יראו סרטים שלי ויבואו לתת לי מכות מקנאה

shellydeez

New member
"ככה נאמר וככה

1. סרט אהוב: חמש ילדות יפות 2.במאי אהוב: האחים כהן 3.שחקן אהוב: ביל מאריי 4.שחקנית אהובה: קיירה נייטלי 5.שיר אהוב: why- אנני לונקס אלבום אהוב: שירלי צפרי-חולת אהבה זמר אהוב: דניאל סולומון 8.זמרת אהובה---טרייסי צ'פמן 9.שיר שנוא---ארררררר IWAS BORN TO MAKE U HAPPY.... להרוג אותה!!-מזהה 10.סלב שנוא---בריטני איכס בעעעעעע- כנ"ל 11.ספר אחרון שקראתי:---העונג שבחברתי- סטיב מרטין 12. ספר אהוב--- קופסא שחורה- עמוס עוז 13.סרט מציור של דיסני אהוב:----היפה והחיה ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: לדעת מה אני רוצה מעצמי- בקיצור להיות מאושרת.

pink cigarette

New member
הוי.

(רק הייתי רוצה להעיר שקשה לי נורא עם ה"אהוב" - זה לרוב משתנה כל כמה זמן. אז שיהיה.. אנסה לעשות את זה כמה שיותר כוללני. למרות שקשה.) 1. סרט אהוב: הייתי אומרת משהו של קווין סמית'. בטח Clercks. גם ל"אמריקאן ביוטי" נשמר מקום. 2. במאי אהוב: קווין סמית'/ טרנטינו. סם מנדס. בלה, אין לי מושג, טוב? 3. שחקן אהוב: הוו.. קווין ספייסי. אני לא יודעת למה. 4. שחקנית אהובה: ג'וליה רוברטס, אני שומרת לה חסד ילדות. אני לא אוהבת שחקניות כל כך. 5. שיר אהוב: פויה. בזמן האחרון זה בעיקר Malaguena Salerosa (מישהו מכיר? מהפסקול של קיל ביל II) ו-Whatever That Hurts של טיאמט. אין משהו קבוע, באמת. 6. אלבום אהוב: אין כזה דבר. יש את אלו שהייתי לוקחת לאי בודד - מפינק פלויד ועד אופת' ואורפנד לנד. רוב הבחירות שלי באמת מתאימות לפורום אחר. 7. זמר אהוב: די. 8. זמרת אהובה: די, אמרתי! 9. שיר שנוא: אני אפתיע אתכם. רוב הדברים של בילי ג'ואל. ופרנק סינטרה. 10. סלב שנוא: כל משתתפי "מאד TV". מישהו צריך להרוג אותם. וטל ברמן. 11. ספר אחרון שקראתי: "מה מעיק על פורטנוי" של פיליפ רות. 12. ספר אהוב: הרוזן ממונטה כריסטו, סביר להניח. אפשר לצרף לזה את (רוב) סאגת לאזארוס לונג של היינליין ואת (כמעט) כל סיפורי המרחב המוכר של לארי ניבן. ועוד כמה, אבל גם זה לפורום קצת שונה. 13. סרט דיסני מצוייר אהוב: אני חושבת שאלאדין.. ולו רק בשביל ג'יני :) 14. חלום חייכם: אין לי כזה כרגע.

pink cigarette

New member
וואי, איך לא חשבתי על זה!

אני מוסיפה את אומה ת'ורמן בתור ה-שחקנית, וסלבריטיז שנואים - את "היהודים" ואת... ג'ורג' קלוני. אני ממש שונאת אותו. אה. ואת "זה היה ביתי" לשיר שנוא.

bobby6killer

New member
וואי

רק שתדעי שאני כמעט כל יום שם את הDVD של להרוג את ביל2 בשביל משיר
אחלה שיר שבעולם,יש לך טעם טוב!

pink cigarette

New member
שיר נפלא :)

שמתי לב אליו כשראיתי את ה-Making Of של הסרט.. לא מצליחה להפסיק לשמוע אותו כבר חודש בערך.

למעלה