שרשור שאלות

bobby6killer

New member
../images/Emo13.gif

ואם יש לך את הDVD אז יש שם את ההופעה של הלהקה (chingon) עם השיר הזה בתוספת גיטרה חשמלית,משהו יפה

pink cigarette

New member
אין לי, לקחתי מה"ספריה" :)

ראיתי את ההופעה, זה מאז. סלחו לי, אני חייבת. בד"כ אני לא עושה דברים כאלה --

bobby6killer

New member
../images/Emo13.gif איזה חתיייך

קול פנימי:הלו הלו בן,תשתלט על עצמך! אני לא הומו,סתם ציני

לוידעת למה קווין ספייסי?

אולי כי הוא שחקן גאון ומדהים שנכנס לדמויות שלו בצורה מעוררת הערצה?

pink cigarette

New member
כן, סביר להניח שבגלל זה..

וגם ג'ון קיוזאק. אבל הקטע הוא כזה: הם לא ה-שחקנים ה-כי יפים שיש, או הכי נערצים (נאמר, ע"י שכבת הגיל שלי), אז לפעמים זה נראה לי מוזר. אבל הם נפלאים בעיני.

זו לא את שצריכה לתרץ את הטעם שלך

זו שכבת הגיל שלך שצריכה להסביר למה היא אוהבת שחקנים רק בגלל המראה שלהם, ובלי שום קשר לכשרון או ההשקעה שהם נותנים בסרטיהם

dylan

New member
תגובת תשובות

ת'אמת אני יכול לענות רק על ממש מעט שאלות..רוב הבחירות האלה קשות מדי בשבילי
1. סרט אהוב 2.במאי אהוב 3.שחקן אהוב - ג'ק ניקולסון. 4.שחקנית אהובה 5.שיר אהוב 6.אלבום אהוב 7.זמר אהוב - בוב דילן. 8.זמרת אהובה - אני מניח שסוזן ווגה.. אין הרבה זמרות שאני אוהב (בקושי מעט).. 9.שיר שנוא 10.סלב שנוא 11.ספר אחרון שקראתי - "יומני אדם וחווה" של מארק טווין.. לא משו
אבל לפניו קראתי את "הסירנות של טיטאן" של קורט וונגוט - מצויין! 12.ספר אהוב 13.סרט מציור של דיסני אהוב: נראה לי ש"מלך האריות".. או "היפה והחיה".. או "אלאדין".. או "בת הים הקטנה".. אחד מארבעתם ללא ספק! ואחרון חביב... 14. חלום חייכם

avivbarnoy

New member
גם אני רוצה:

1. סרט אהוב: איש על הירח, סינמה פרדיסו, ועוד סרטי איכות למיניהם. 2. במאי אהוב: מל ברוקס,האמת שהכי אהבתי את הפרודוסר (עכשיו בברודווי) אבל מת גם על כל הסרטים שלו. 3. שחקן אהוב- ג'ים קרי- יותר בדרמות אבל גם בקומדיות, וכמובן ליאור אשכנזי המלך 4. שחקנית אהובה- אין אחת ספציפית. 5. שיר אהוב-מתחלק לשתיים: לועזי: dont want too miss a thungk של אירוסמית' כמובן. וכל שיריו של של רובי ויליאמס. עברי: להתראות נעורים שלום אהבה- משינה דאא!!! 6. אלבום אהוב- משינה הדיסק הכפול של ההופעה החיה ב 95 7. זמר אהוב- רובי וויליאמס 8. זמרת אהובה- גם אין ממש אבל יש לי קיק מרוני שלנו (כל אחד והסטיות שלו) 9. שיר שנוא- 'פרחה במרצדס'- לא בגלל שהשיר לא יפה אלה בגלל שעברי לידר היה עושה אותו הרבה(!!!) יותר טוב. 10. סלב שנוא- כמובן שדודו טופז ה#& של @*%$ רוסיה. 11. ספר אחרון שקראתי- עלייתן ונפילתן של המעצמות הגדולות- ככה זה להיות סטודנט, אין זמן לקרוא ספרים לכיף. 12. ספר אהוב- משהו לרוץ איתו. 13. סרט מצוייר אהוב של דיסני- כולם. 14. חלום חייכם- שכל משאלותי יתגשמו (כולל בעיקר להתחתן עם ארוסתי ולהקים לנו בית ומשפחה)

avivbarnoy

New member
לא!

ממש לא פשוט יצא לי כי זה ביטוי שיוצא לשמוע הרבה. מצטער אם פגעתי במישהו

Drorrrrrr

New member
יש לי פיפי יש לי פיפי יש לי פיפי יש

1
סרט אהוב: "לבבות באטלנטיס". 2
במאי אהוב: אין אחד ספציפי. 3
שחקן אהוב: אדם סנדלר. 4
שחקנית אהובה: ג'וליה רוברטס. 5
שיר אהוב: מה, יש המון, עכשיו אני על "הזיות" של ברי סחרוף. 6
אלבום אהוב: עכשיו אני על "האחר" ו"סימנים של חולשה" של ברי. 7
זמר אהוב: אביב גפן, ברי סחרוף, דניאל סלומון, רובי ווילימאס, עברי לידר, גלעד שגב, ירמי קפלן, שאמשיך? 8
זמרת אהובה: דיידו. 9
שיר שנוא: לא עולה לי משהו כרגע. 10
סלב שנוא: אורנה דץ
. 11
ספר אחרון שקראתי: "וכי נחש ממית?"/ ישראל סגל. 12
ספר אהוב: לא יודע. 13
סרט מציור של דיסני אהוב: מלך האריות. 14
חלום חייכם: לעשות מוזיקה טובה
.

0mroosh

New member
גם אני גם אני!!

1.סרט אהוב: המוןןןןןן...סינמה פרדיסו, ללכת על המים, החולמים , טריינספוטינג, דבר אליה , הכל אודות אמא, התפוז המכני, שמש נצחית בראש צלול, מופע הקולנוע של רוקי (חיבת נעורים..אני בעצם עוד בתקופת נעוריי...טוב נו שיהייה), שיער, אמלי... מצטער אני לא יכול לבחור אחד.. קחו את זה בתור כלום, אין לי אחד מועדף. 2.במאי מועדף: קובריק, אלמודובר. 3.שחקן אהוב: יואן מקגרגור. 4. שחקנית אהובה: אודרי טוטו. 5.שיר אהוב: golden age-beck. 6.אלבום אהוב: מלטף ומשקר-עברי לידר (ואפשר להוסיף את sea change של בק? בבקשה? תודה!!). 7.זמר אהוב: עברי לידר (בלי לחשוב אפילו), גם beck. 8.זמרת : אלאניס, קרול קינג. 9.שיר שנוא: המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן unbreak my heart..שנוא ביותר. 10.סלב שנוא: ג.יפית.-קופה . 11.ספר אחרון שקראתי: אינטיליגנציה רוחנית (דנה זהר ועוד מישהו כתב איתה, אני ממש לא זוכר). 12.ספר אהוב: באדולינה, אני חושב. 13.סרט של דיסני: סקס, סמים ומלך האריות...ברור שמלך האריות. 14.חלום חייכם: להציל את יערות הגשם , לעשות שלום ולצל סרט הודי. בהצלחה!! יש לי 2 דברים לומר על השאלון: 1) מהנה ביותר. 2) צריך להרחיב את השאלות לרבים ..איזה סרטיםםםם אתה הכי אוה בוכו'. לילה טוף!! גוד שאבס.

sprung monkey

New member
גם אני רוצה!

סרט אהוב: הצלצול!!! (הגרסה האמריקאית) במאי אהוב: ג'וס ווידון (יוצר "באפי") שחקן אהוב: שחקנית אהובה: רבקה רומיין סטיימוס (המדהימה!!!) שיר אהוב: La Isla Bonita של מדונה. אלבום אהוב: the spirit room של מישל בראנץ', אבל גם True Blue אלבום מעולה! זמר אהוב: זמרת אהובה: מדונה ומישל בראנץ'. שיר שנוא: יש כל כך הרבה... כרגע עולה לי לראש Cause I Got High - הזוועה! סלב שנוא: צביקה הדר, ללא ספק!!! ספר אחרון שקראתי: יומנו של חתול. ספר אהוב: שר הטבעות (הסרטים מחווירים לעומת הספר!!) סרט מצויר של דיסני אהוב: אלאדין ובת הים הקטנה. וחלום חיי: שלום עולמי (סתאאאאאאם!). זה באמת מפוצץ מידי...

RayGun

New member
מואה

1. סרט אהוב---- "KILL BILL".... ושודדי הקאריביים :p (מהקלילים) 2.במאי אהוב-----טרנטינו...
,סופיה קופולה 3.שחקן אהוב----- ג'וני דפ 4.שחקנית אהובה---- אומה ת'ורמן 5.שיר אהוב--- The Music-Welcome to the north (כרגע לפחות...) 6.אלבום אהוב---Incubus- A Crow Left Of The Murder 7.זמר אהוב---- עברי לידר 8.זמרת אהובה--- הממ...... ממש אין לי מושג. 9.שיר שנוא--- מזרחי למיניהם...... 10.סלב שנוא--- זמרי מוזיקה ים תיכונית למיניהם... 11.ספר אחרון שקראתי:--- תמונתו של דוריאן גריי -אוסקר ווילד 12. ספר אהוב--- צופן דה וינצ'י- דן בראון 13.סרט מציור של דיסני אהוב:--- אלאדין. במיוחד השירים..... 14. חלום חייכם: להיות אמן מפורסם (ומיוסר)...

צ'יקי בנג בנג

1. סרט אהוב - מועדון קרב 2. בימאי אהוב - דיוויד פינצ'ר 3. שחקן אהוב - אדוארד נורטון 4. שחקנית אהובה - ג'וליאן מור 5. שיר אהוב - paranoid android, in the court of the crimson king 6. אלבום אהוב - starless and black bible, in the court of the crimson king 7. להקה אהובה - king crimson 8. זמרת אהובה - כרגע - Nora Jones 9. בריטני ודומיהן. 10.סלבס שנואים - pretty boys who think they're big shot actors 11.ספר אחרון שקראתי - שעת התה הארוכה והאפלה של הנפש. 12. ספר אהוב - טריינספוטינג. 13. קומיקס אהוב -- x-men בזמנים טובים. 14. אלאדין. 15. ללמוד ולביים קולנוע ולהצליח בזה!

shirleyrozental

New member
../images/Emo9.gifחדשה פה וכבר נדחפת../images/Emo9.gif

היי לכולם אני שירלי ואני בת 20. למדתי קולנוע בתיכון אבל הסביבה ייאשה אותי בכך שכל הזמן אמרה לי שאין מצב שאני אמצא עבודה בתחום. לרוע המזל הקשבתי להם והלכתי ללמוד פסיכולוגיה אחרי הצבא ודווקא עכשיו נזכר הקולנוע הישראלי להתפתח ולקום על רגליו
בכל אופן ןעכשיו לתשובות לשאלון -
סרטים אהובים (כי אי אפשר אחד): חולה אהבה משיכון ג, שר הטבעות, החולמים, שיער, רומיאו ויוליה, עיר של מלאכים, דלתות מסתובבות, טרנספוטינג, רוצחים מלידה, שמש נצחית בראש צלול, טומי, שיר אשיר בגשם, אהבה זה כל סיפור, מולהלנד דרייב, אמריקן ביוטי, לשבור את הגלים, רקוויאם לחלום, גריז, הנסיכה הקסומה אה
יש גם כל מיני דיסני למינהם כמו: היפה והחיה, בת הים הקטנה, היפיפה והיחפן וזה מה שעולה לי בראש כרגע.
במאי אהוב: לארס פון טרייר
שחקנים אהובים: ג'וני דפ, ניקולס קייג'
שחקניות אהובות: ג'וליה רוברטס, ג'וליה סטילס
שיר אהוב: יותר מדי... אבל אני אוהבת בעיקר "רוק של גיקים" בסגנון RE,ו-U2, רוק ישראלי, ואולדיז של שנות השישים-שבעים.
אלבום אהוב: הפסקול של HAIR
זמר אהוב: לני קרביץ
זמרת אהובה: מדונה (אני מתעלמת מקטגוריות השנאה ברשותכם, MAKE PEACE NOT WAR!)
ספר אחרון שקראתי: אני חושבת שזה היה הנסיך הקטן, שהוא גם ספר אהוב וגם קראתי אותו 80 פעם (מה? התמונות יפות!)
וחלום חיי: להיות מאושרת :)
דרך אגב, למה לא שאלתם גם על סרטים ישראלים, כוכבים ישראלים וכו'? לא יפה!

למעלה