שרשור שאלות

../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif../images/Emo3.gif

1. סרט אהוב----הסנדק 2.במאי אהוב-----פרנסיס פורד קופולה 3.שחקן אהוב-----מרלון ברנדו 4.שחקנית אהובה----אומה תורמן 5.שיר אהוב---the doors\ the end 6.אלבום אהוב---pink floyd\ wish you were here 7.זמר אהוב---- סטינג 8.זמרת אהובה---אין לי ממש 9.שיר שנוא---כל השירים הנדבקים בעברית (זה היה בייתי, השיר הזה וכו') פופים מגעילים למיניהם 10.סלב שנוא---צביקה פיק 11.ספר אחרון שקראתי:---המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה 12. ספר אהוב--- הרוזן ממונטה קריסטו 13.סרט מציור של דיסני אהוב:----ספר הג'ונגל 14. חלום חייכם: אין לי "חלום חיי", השאיפות שלי משתנות ואני תמיד חולם להיות מאושר. כרגע אני שואף לביים תאטרון. אולי יום אחד גם קולנוע.

pink cigarette

New member
אהה הרוזן ממונטה כריסטו. קנית אותי.

בוא נתחתן

ganooov

New member
הוא בחור קל,

ששווה להשקיע בשבילו גם יותר מאמץ
.

.....

1. סרט אהוב---- נו באמת, איך בכלל אפשר לבחור את הסרט האהוב עליך? אחד האהובים עלי זה "רשימת שינדלר", אבל יש כל כך הרבה סרטים אחרים שאני אוהב באותה מידה כמו את הסרט הזה עד שזה באמת בלתי אפשר למנות את כולם על רגל אחת 2.במאי אהוב----- טים בארטון :] 3.שחקן אהוב----- שוב, נורא קשה לבחור.. מרלון ברנדו, אני מניח 4.שחקנית אהובה---- שוב קשה.. ניקול קידמן 5.שיר אהוב--- אנערף :p 6.אלבום אהוב--- עזפו אותי משאלות על מוזיקה 7.זמר אהוב---- אהההההההההההההההההה!!!!!@!@%!@% 8.זמרת אהובה--- דיייייייייי!!! דיייייייייי ישווו דייייייי
9.שיר שנוא--- רוב השירים המזרחיים\טראנסים\וכו' וכו' 10.סלב שנוא--- ג'סטין טימברלייק 11.ספר אחרון שקראתי:--- בתהליכי קריאה של "זה" מאת סטיבן קינג 12. ספר אהוב--- 1984 13.סרט מציור של דיסני אהוב:---- "מלך האריות" כמובן!
ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: לביים סרטים

shellydeez

New member
אבל מה לעשות

שבדרך-כלל הבמאי מקבל את רוב התהילה/קרדיט והתסריטאי מופקר בצד?

ganooov

New member
../images/Emo12.gif

מופקר בצד זאת הגדרה קשה, לא? בהוליווד, לדוגמה, התסריטאים מקבלים קרדיט רשמי לא קטן, אמנם פחות מהכוכבים, אבל עדיין. קרדיט ציבורי זה סיפור אחר. חוצמזה, אפשר לומר את זה בערך על כל תפקיד בקולנוע, למעט על הכוכבים הראשיים והבמאים. יש מעין משולש צלם-במאי-תסריטאי שבלי כל אחד מהם הסרט פשוט לא יצא.. אבל אוברייטד? המפ.

FreeLanceR2

New member
שלי שלי

1. סרט אהוב----רונין,מספרים של אדוארד 2.במאי אהוב----- קווינטין טרנטינו,קלינט איסטווד 3.שחקן אהוב----- סמואל .ל.גקסון,כריסטופר ווקן 4.שחקנית אהובה----אנגלינה ג'ולי 5.שיר אהוב---Sunburn-muse 6.אלבום אהוב--- Origin Of Simmetry 7.זמר אהוב- Raine Maida,Matthew Bellamy 8.זמרת אהובה- אימי לי 9.שיר שנוא- רוב המוזיקה המזרחית 10.סלב שנוא-רובי ווילאמס 11.ספר אחרון שקראתי: משחק המושבעים 12.ספר אהוב: מישהו לרוץ איתו 13.סרט מציור של דיסני אהוב: אלאדין ובמבי ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: לעסוק בקולנוע,אולי בבימוי..

../images/Emo41.gifאממ...

קשה להחליט
... 1. אמריקן ביוטי <לא מוחלט>. 2. טרנטינו? 3. סמואל ג'קסון, רובין וויליאמס. 4. מישל פייפר. 5. Stand by Me/Oasis. 6. O של Damien Rice. 7. דאמיין רייס... גרר... הבנאדם גדול... 8. שרה מקלאקלן. 9. Smells like teen spirit/ Nirvana.... איכס... 10. לימור לבנת. 11. Eating Chinese Food Naked / Mei Neg. 12. הרוזן ממונטה כריסטו, השד מהשביעית, שעת התה הארוכה והאפלה של הנפש. 13. מלך האריות. 14. ללמוד לאהוב <ונוירולוגיה
ולהיות סופרת
>.

ganooov

New member
הממממ..

1. סרט אהוב: קיל ביל 2. סרט שמפעים אותי כל פעם מחדש. מראה שטרנטינו מסוגל לעשות גם דברים באמת מעניינים ולא רק גימיקיים. 2. במאי? המממממ.. המממממ.. המממממ.. טוב, לא נעים להודות, טרנטינו, ההוא, השחוק ההוא. בגלל ג'קי בראון, כמובן
. 3. שחקן אהוב: טום הנקס. יש בו איכויות שאין לשחקנים רבים וטובים. 4. שחקנית אהובה: הממ. אין? 5. שיר אהוב: יש יותר מדי
. 6. אלבום אהוב: הממ. יותר מדי, כנ"ל. 7. זמר אהוב: מארק קנופפלר. זמר. 8. זמרת אהובה: למה להפריד קטגוריות?! 9. שיר שנוא: השיר הנוכחי שאחותי הקטנה, הפרחה, חורשת. יהיה מה שיהיה. טעם אין לה
. 10. סלב שנוא? לומר את זה יהיה חסר תקינות פוליטית באורח מחפיר. 11. ספר אחרון: אם לא סופרים את הכרך הנוכחי של האינציקלופדיה (
), אז "המושבע האחרון" של גרישם. 12. ספר אהוב: הצבעוני השחור
, אבל גם עוד כמה
. 13. סרט מצוייר של דיסני: היפה והחיה
. 14. חלום חיי: אין לי חלום חיים, יש לי כלמיני חלומות. כרגע הייתי מת לצלם סרט עם תקציב תאורה והפקה גבוה מאוד. אני פשוט אוהב סרטי קולנוע שמצולמים היטב עם תאורה ברמה
.

תשובות?!

1. סרט אהוב----התפוז המכני/הכל אודות אמא. 2.במאי אהוב-----פדרו אלמדובר/סטנלי קובריק 11.ספר אחרון שקראתי---- מישהו לרוץ איתו- דוד גרוסמן. 12. ספר אהוב--- הנסיך הקטן. 13.סרט מציור של דיסני אהוב:---- מלך האריות. ואחרון חביב... 14. חלום חייכם: (לרגע זה...) לסיים עם פרוייקט גמר יג :) אחר כך? אלוהים גדול.

למעלה