תחבורה ציבורית בשבת🚖🚎🚌⛽🛑

מצב
הנושא נעול.

אבי בן 1231

Well-known member
זה נכון. ברוב המקרים בכל אופן. אבל זה לא מה שגורם לו להתנגד לתחבורה ציבורית בשבת.
אלא מה גורם להתנגד לתחבורה ציבורית בשבת??
מה שכתוב בעשרת הדיברות זה הגורם או מה שכתוב בספר התורה שבעל פה?? :sneaky: :D :D
אישית, גם אני מתנגד לתחבורה ציבורית בשבת וביום כיפור כך הכבישים פחות עמוסים בימים אלה כאשר אני יוצא טייל!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אלא מה גורם להתנגד לתחבורה ציבורית בשבת??
כמה דברים. כך למשל, העובדה שברגע שהמדינה מפעילה תחבורה ציבורית בשבת, כל תושביה שותפים לכך באמצעות תשלום המיסים שלהם. לא נכנס כרגע להגדרה כפיה חילונית שבהחלט מתאימה כאן, אבל הלכה למעשה המשמעות היא חילול שבת, גם אם לא מרצון, של הרבה מאוד אנשים שמה לעשות, לא מעוניינים לחלל שבת.
מה שכתוב בעשרת הדיברות זה הגורם או מה שכתוב בספר התורה שבעל פה?? :sneaky: :D :D
אם אתה הבנת את הדחקה, דיינו.
אישית, גם אני מתנגד לתחבורה ציבורית בשבת וביום כיפור כך הכבישים פחות עמוסים בימים אלה כאשר אני יוצא טייל!!
אשריך. לא יודע מה זה ה"גם", שכן אישית לא הבעתי דעה לא בעד ולא נגד. אבל איש איש ודעתו.

Harrington

Well-known member
מנהל
הודעה מנהלית:

@שחר 676 ו @אבי בן 1231 היקרים, אנא ראו בזה התראה אחרונה בהחלט. נחמד מאוד שאתם מסדרים לי עבודה ואני נורא נהנה ממשימת המחיקות של הודעות לא ראויות, אבל עם כל הכבוד והאהבה, זה לא תפקידי בחיים ואני מסתדר ממש מצוין בהעברת הזמן בדרכים אחרות.

אנא מכם, כיתבו בהתאם לנהלי הפורום או הימנעו מכתיבה בכלל. כאמור, אזהרה נוספת לא תישלח, לא בפרטי ולא בפומבי. אם לא תוכלו לעמוד בכללים, לא יהיה מנוס מלשחרר אתכם לחופשה, אם בדרך של חסימה (מה שכזכור פוגע באפשרות הכתיבה באתר כולו) ואם בדרך של מחיקת כל פוסט שלכם בפורום ללא כל קשר לשאלה אם הוא עומד בכללים אם לאו. בשלב ראשון החסימה (שם כולל לשתי האפשרויות) תהיה ל3 ימים. במידה וזה לא יגרום לכם להבין את הרמז (על אף שלל ה'רמזים' שכבר קיבלתם), זה יהיה לתקופה ארוכה יותר.

אני מבקש בכל דרך שאפשר רק לבקש, שניכם רצויים כאן ובימים כתיקונם דבריכם מעניינים. אנא הימנעו מהמשחקים האלה (והרי שניכם יודעים מצוין מה ראוי ומה לא...), נסיונות אתגור צוות ההנהלה וכו'. למען הסר ספק אוסיף, ממש לא מעניין את צוות ההנהלה 'מי התחיל' וזה לא יהווה תירוץ לאף גולש/ת לכתוב בניגוד לכללי הפורום. מאוד מאוד אשמח אם פשוט תקבלו את הרמזים ואת שלל ההזדמנויות הנוספות שניתנו לכם, תחזרו למוטב ובכך תיפתר הבעיה כולה. כך או אחרת, השאלה מה יקרה ואם תמשיכו לכתוב כאן אם לאו, לגמרי נתונה לשיקולכם ולהחלטתכם.

תודה מראש ולמען הסר ספק, הודעה זו איננה הזמנה לדיון בנושא.

נ.ב.
גולשות וגולשים אחרים שמעת לעת 'עוברים את הקו' בתקופה זו ולא זכו להתראה דומה בינתיים, אל נא תחשבו שזה נובע מכך ש'הריקוד על הקו' מבלבל מישהו או נחשב תקין. גם אתן/ם מתבקשים פשוט לכתוב על-פי כללי הפורום (ולמען הסר ספק: השאלה אם מישהו מהמתדיינים עצמם הלין על כך אם לאו, לא משפיעה כהוא זה על 'חוקיות' או תקינות הכתיבה). תודה מראש גם לכן/ם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בדרך כלל אני מתעלם ממתוסכלים |!||!||!||!|
אך תמיד נזכר בך
|!||!||!|
רק רציתי לומר לך שלמיטב ידיעתי משטרת ישראל מבקרת לעיתים תכופות בגגון לדרי רחוב ביפו.

חשוב לשמור על קור רוח ללא עצבים שחס וחלילה לא תתרחש אי הבנה נוספת בינך לבין נציגי החוק.

אבי בן 1231

Well-known member
מתסכל במקום "מתשכל"
תיסכול במקום "תישכול"

בדרך כלל אני מתעלם משגיאות אבל כאן הייתי חייב לעזור לך.
בדרך כלל אני מתעלם ממתוסכלים |!||!||!|
אך תמיד חושב עליך|!||!||!|
רק רציתי לומר לך שלמיטב ידיעתי משטרת ישראל מבקרת לעיתים תכופות בגגון לדרי רחוב ביפו.

חשוב לשמור על קור רוח ללא עצבים שחס וחלילה לא תתרחש אי הבנה נוספת בינך לבין נציגי החוק.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
טוב להזכר בך|!||!||!||!|

אבי בן 1231

Well-known member

מסכן מהההה ............ הם מגרשים אותך משם |?||?||?|
טוב להזכר בך|!||!||!|

מצב
הנושא נעול.
למעלה