5 עובדות שאתן חייבות לדעת עלי כחברת פורום :)

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

סאנסטון

New member
הסבר נוסף

בהודעתך הראשונה כתבת שלדעתך אין קשר בין שיעור למיניות. ואילו שהחיבור היחיד בינהן הוא באפלייה בין זכויות הגברים והנשים החברתיות חיברת את זה לשוק הכלכלי שמשווק באגרסיביות את המודל החברתי להצלחה באופן שיגדיל מכירות עד כאן, הסכמתי איתך. אבל אז התיחסת לכך שמדובר בדיכוי. אני מסכימה שדיכוי קיים והיה קיים בחברה, ואני מוכנה להסכים שחברות הפרסום משתמשות בידע שלהן על מצב ואופי החברה כדי למכור מוצרים, אולם אני לא יכולה להסכים עם הגדרת מקור הדיכוי בכלכלה (אפילו לא כסממני הדיכוי מאחר ושוק כלכלי בבסיסו דבר חיובי), משום שזו בעיני אי לקיחת אחריות למקורות המדכאים בחברה. המאבק הפמינסטי יצר פתח להשתחרר מסממני הדיכוי, אבל מקור הדיכוי הוא בבחירה אישית, כפי שהוכיחו נשים רבות, והבחירה הזאת לרוב יצאה מתוך מחשבה נייטראלית, שויתרה על מה שהוגדר עבורה מראש. להחליט לדכא או לא לדכא זו החלטה אישית יומיומית שמתקיימת בקהילות שלמות. בהקשר הזה, התיחסתי לנשיות, מול נקביות. כאשר נשיות מגלמת הגדרה חברתית, ונקביות מייצגת מאפיינים ביולוגיים לא מוגבלים בהגדרה חברתית. את גם התיחסת לזה כאן - - "אני לא רואה קשר בין שיעור למיניות. שיעור היא תכונה של בע"ח כדי לשמור על חום הגוף. גם נשים וגם גברים נולדים עם שיעור טיבעי, מי יותר ומי פחות בהתאם לגנים שלו הפרטיים :). " -

מורן א

New member
גם אני

1. אני חיה בזוגיות מאושרת שבע שנים עם אישה מדהימה. 2. כותבת מגיל צעיר מאוד וכמעט והוצאתי ספר (יום יבוא..). 3. הקמתי וניהלתי במשך כמה שנים את פורום "ספרות וכתיבה גאה" כאן בתפוז (ממליצה לכל הכותבות שבינינו). 4. הסבה מקצועית לקונדיטוריה שינתה לי הרבה בחיים. 5. אוהבת לנצור משפטים/קטעים יפים מספרים כגון: "האהבה היא זו שמאפשרת. מאפשרת להוריד את החלומות לארץ ולטפל בהם במסירות ובהתמדה, מאפשרת לקלף את הפנטזיות, למצוא בתוכן את הגרעין, שלפעמים הוא קשה מאוד לפיצוח. האהבה מאפשרת הרבה מאוד דברים." (מתוך "בית.אהבה" מאת לילך גליל). אמרו גם 6, לא? כל הפרטים בעולם שלי, אמיתיים.

גמני...../images/Emo9.gif

מאוהבת בחתולה שלי ומכורה לה (וגם לאינט' ולסיגריות).
שוקולד
שוקולד
אניטיים אניפלייס (אבל לא מריר!).
מפחדת מרופא שיניים ומזריקות בכלל (אבל עומדת בגבורה בטיפולים).
קיבוצניקית (לשעבר).
שונאת לנקות את הבית אבל עושה זאת בכל זאת ועל לבשל בכלל אין מה לדבר.

dify

New member
ניקיון ולסביות?

כל פעם שאני אומרת שאני שונאת לנקות (ומובלגנת למדי) אז אומרים לי "נו טוב, את לסבית" יעני אני גברית וככזו אני שונאת לנקות כי התפקיד של הגברים בחיים זה לא לנקות... (????) ואני שואלת- יש דברים בגו? לסביות יותר שונאות לנקות מסטרייטיות? או אולי לסביות יכולות להרשות לעצמך להודות בזה יותר? או אולי לסביות מנקות פחות כי הן לא מרגישות מחוייבות להגדרות החברתיות של גבר מפרנס אישה מחזיקה בית? ממממ... בכל מקרה- ברוכה הבאה! :)::):)

מבולגנת אני דפקא ממש לא, להייפך ולגבי הנקיון

נראה לי שזה בתורשה מאמא
גם היא לא ממש מתה על זה... והאמת שמאז ש"גיליתי את עצמי" אני מרגישה הרבה יותר חופשייה להגיד ולעשות הרבה דברים שקודם אולי קצת עצרתי את עצמי...(כמו להעיף את המסטיק מהפה בכל הכח החוצה
אבל אני בעד נקיון סביבתי אז אני משתדלת שלא
). ו-תודה
הפורום נראה נחמד...

למעלה