5 עובדות שאתן חייבות לדעת עלי כחברת פורום :)

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
5 עובדות שאתן חייבות לדעת עלי כחברת פורום :)

יאללה, תרימו את הכפפה, כל אחת שנכנסת שתספר לנו מה חשוב לדעת עליה, ככה שניה לפני שמתחילים :)

dify

New member
נו ברור שאני אתחיל :)

תמיד יוצאות לי הודעות ארוכות. אני ממש משתדלת לקצר, אבל הן יוצאות ארוכות. חסרות תקנה אלו!
אני ממש אוהבת לחלק דברים לנקודות, לחלקים, ולמה, למה להסתפק רק בשני צדדים לכל דבר?
חצי מהמישפטים שלי נגמרים בנקודותיים וסגור סוגריים :) גם בזה אני לא שולטת :):):):)
אני נורא אוהבת אנשים שבאים להתייעץ, שיתוף, עיצות, המלצות, וחוש הומור בכלל :)
אני לא מתה על אייקונים, אפילו לא על
יאללה, בלאגן :)

לאןלאן

New member
טוב... אז אני אמשיך

1. אני דווקא אוהבת לכתוב בקצרה 2. אוהבת אלכוהול ריקודים ובלאגן 3. לעיתים נוטה לדכאונות 4. משתעממת נורא מהר 5. לא בטוחה מה אני עושה פה.

אאוץ'

1. אני מדברת לכלבה שלי כמו שמדברים לתינוקת בת שנתיים, ("בואי לאמא" ודברים עוד יותר גרועים שאני נמנעת מלכתוב פה שכן אני מניחה שבעצם ימים אלו הפסיכיאטר המחוזי עסוק
) 2. אני אף פעם לא מצליחה להעניש את הכלבה שלי כמו ששוחרי טובתי (וטובתה) המליצו. אם היא עושה 'משהו רע', אז אני לא מדברת איתה, זה חרם מתוכנן ליומיים אבל אחרי שלוש שעות אני שוכבת על הספה, ידי פרושות לצדדים, ואני קוראת לפונפונת "בואי לאמא". 3. אני מאד אוהבת עוגות שוקולד שיא הקיץ' כולל האמעית של הקצפת והדובדבנים... 4. בימים האחרונים נפלתי קורבן לכמה אנשים שהמקצוע שלהם זה להתיש ולעייף את הזולת בשטויות, והיום אני הולכת עם חברה (לא לסבית אגב) לאכול את אחת מאותן 'עוגות עם שוקולד קצפת דובדבנים' כדי להרוות נפשי הדאובה משואבי אנרגיות מקצועיים 5. אני חובבת קריאה, טקסטים כתובים, את המילה הכתובה. אני כותבת, אני עוסקת במילים כתובות ואני בהחלט מקווה שכשאני הולכת לרופא שיניים שלי, זה לא יהיה סוף קריירת הכתיבה שלי (הוא נותן לי סדציה לטיפול בחרדה הדנטלית שלי והסיכוי הוא אחת לאני לא רוצה לדעת כמה שפשוט תצאי דפוקה בשכל מזה
) 6. אני חובבת ספרי עיון יותר מספרי קריאה. הבעיה עם חברה שלי (מס' 4) שהיא מסרבת לרכוש לי ספר עיון ליום הולדת והחליטה לקנות לי ספר קריאה (וכמו שאני מכירה אותה גם פתק החלפה לא יהיה שם
)

אהמממ.... זה כולל

שירים? ממש שירים? כל מיני סיפורים עם נארטיב? אינטונציות מיוחדות שהומצאו אך ורק לכלבה/חתולה? ריטואלים שמזכירים את הקלטות האידיוטיות לילדים בני שנתיים? סלוגנים שלא היו מביישים שבט צופים שנלחם בשבט הצופים הסמוך בעזרת שירת סלוגנים קצובה (טוב, כשהייתי בכיתה ה' זה מה שעשינו בצופים)

a n a t i 3 3

New member
מרימה.....

1. לפני חודש וחצי נפרדתי מבן זוגי, אחרי ארבע שנים של חיים משותפים :( (פרק ב' שלי) ממש היום, לפני שלוש שעות היתה פה משאית ההובלות והעבירה את כל הריהוט ומוצרי החשמל שלו לביתו החדש. 2.יש לי בן ובת (כיתה ח' ו.. ז') מדהימים!!! 3.אני לא לסבית אבל עם נסיון
אוהבת אנשים בלי קשר למה שמשתרך להם/ן מתחת למכנסים! 4.התחתנתי בגיל 21... סיימתי את כל אוסף המכתביות שלי ושעמם לי
5.אם רק הייתן יודעות כמה אני מבולבלת היום, הייתן מקדימות את המפגש מסוכות להערב ומחבקות אותי חיבוק ענקי
6.למה רק חמש???

בת עולם

New member
קבלי ../images/Emo24.gif עכשיו

ותקבלי כמה חיבוקים שתרצי ברגע שאפגוש אותך - היום גם בא בחשבון כמובן
ממבולבלת למבולבלת

dify

New member
עושה רושם

שלסביות הן עם חוצה גבולות :) טוב יאללה, יש לך אישור לשש :):):):)

a n a t i 3 3

New member
ידעתי שסיפורי העצוב יגע בך../images/Emo3.gif

ישששששששש מסכימים לי לעוד אחד!!!! 6.מדריכה שיקומית של נפגעי נפש - אוהבת את העבודה שלי הכי בעולם

לאןלאן

New member
איזה כיף לך

איך נהיים מדריכה כזאת?? נשמע פשוט מדהים אני במקצוע הכי דפוק בעולם

a n a t i 3 3

New member
האמת שלא חייבים הכשרה!

העבר שלי הוא מתחום החינוך... ישנו אתר "שתיל" שעוסק כולו בתחום הזה... שם אני בטוחה שתמצאי המון הצעות עבודה.
ממליצה בחום!

dify

New member
שהוא...?

(שנעשה תחרות המקצועות הדפוקים? ונגלה אם את צודקת :):):)

את עורכת דין

מזן עירא הדר שעושה הסכמי ממון ללסביות? ואם לא, אז באיזה תחום?

למעלה